Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 0

Šorttrekistam Kārlim Krūzbergam 35. vieta Pasaules kausa posmā

Ints Megnis
Ints Megnis

Šorttrekistam Kārlim Krūzbergam 35. vieta Pasaules kausa posmā
Kārlis Krūzbergs (no kreisās), Endijs Vīgants, Roberts Krūzbergs, Reinis Bērziņš. Foto: Shorttrack Team Latvia

Latvijas šorttrekists Kārlis Krūzbergs svētdien Itālijā guva 35. vietu Pasaules kausa posma 500 metru otrajās sacensībās, tomēr kopumā mūsu valsts pārstāvji palika bez augstiem rezultātiem.

Pasaules kausa etapos šorttrekā tradicionāli notiek sacensības 500, 1000 un 1500 metru distancēs, turklāt kādā no distancēm allaž notiek divas sacensības, katram šorttrekistam startējot divās no šīm sacensībām. Piektdien nevienam no Latvijas pārstāvjiem neizdevās pārvarēt priekšsacīkstes, līdz ar to sestdien un svētdien viņi sacentās gandarījuma cīņās, lai noskaidrotu precīzas posmā ieņemtās vietas.

Tā svētdien 500 metru otrajās sacensībās Kārlis Krūzbergs finišēja trešajā vietā savā gandarījuma pirmās kārtas skrējienā, bet viņa jaunākais brālis Roberts Krūzbergs bija ceturtais savā skrējienā. Noslēgumā viņi tika klasificēti attiecīgi 35. un 42. vietā starp 58 dalībniekiem.

Savukārt 1000 metros Endijs Vīgants savā gandarījuma skrējienā palika pēdējais un noslēgumā samierinājās ar 48. vietu starp 56 dalībniekiem. Reinis Bērziņš šajā distancē tika diskvalificēts jau priekšsacīkstēs.

Kā vēstīts, sestdien Bērziņš sestdien Turīnā ieņēma 30.vietu Pasaules kausa piektā posma 500 metru pirmajā distancē, kamēr Vīgants palika bez rezultāta, bet 1500 metros distances Roberts Krūzbergs tika klasificēts 53.vietā no 56 sportistiem, bet Kārlis Krūzbergs palika bez vietas.