Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Aiznākamajā Pasaules kausa sezonā plānots ieviest sieviešu kamaniņu divnieku disciplīnu

Agris Suveizda

Aiznākamajā Pasaules kausa sezonā plānots ieviest sieviešu kamaniņu divnieku disciplīnu
Vai arī dāmu konkurencē Latvijai būs tik labs divnieks kā Andris un Juris Šici starp kungiem? Foto: imago images/Kosecki/Scanpix

Starptautiskā kamaniņu sporta federācija informējusi, ka tā no 2021./22. g. sezonas plāno Pasaules kausa sacensībās ieviest sieviešu divniekus.

Jaunās disciplīnas pārbaudes pirmajā etapā daiļā dzimuma divnieki tika ieviesti šā gada Jaunatnes olimpiādē Lozannā, kurā pie bronzas tika latvietes Viktorija Ziediņa un Elizabete Zvilna. Tā kā šis eksperiments tika atzīts par sekmīgu, nākamajā sezonā šī disciplīna parādīsies arī Pasaules kausa sacensībās junioriem.

Savukārt Pasaules kausa sacensībās pieaugušajiem dāmu divnieku parādīšanās gaidāma 2021./22. g. sezonā. Par šīs disciplīnas iespējamu integrēšanu olimpiskajā programmā federācija pagaidām neziņo.

Tāpat Starptautiskā kamaniņu sporta federācija informējusi, ka Covid-19 pandēmijas dēļ 27. maijā nenotiks plānotā sacensību organizatoru sanāksme, kurai, kā ierasts, bija jānotiek kopā ar Starptautisko bobsleja un skeletona federāciju.

Izmantotie resursi:
https://www.fil-luge.org/en/news/fi...
https://twitter.com/FIL_Luge/status...

     [+] [-]

, 2020-04-22 14:42, pirms mēneša
kad jauktie divnieki?