Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:13, Did:0, useCase: 0

Talantīgajam Bērziņam astotā vieta pasaules junioru čempionātā kamaniņu sportā

Ints Megnis
Ints Megnis

Talantīgajam Bērziņam astotā vieta pasaules junioru čempionātā kamaniņu sportā
Gints Bērziņš. Foto: Latvijas Kamaniņu sporta federācija

Latvijas talantīgais kamaniņu braucējs Gints Bērziņš, kurš šosezon ir viens no labākajiem pasaulē starp jauniešu vecuma sportistiem, piektdien Īglsas trasē Austrijā izcīnīja astoto vietu pasaules junioru čempionātā.

Bērziņš šosezon bijis trijniekā pirmajos četros Pasaules kausa posmos starp jauniešiem, bet piektdien piedzīvoja debiju pasaules junioru čempionātā. Šeit pirmajā braucienā Bērziņš uzrādīja 11. rezultātu, bet otrajā braucienā savu laiku uzlaboja par piecām sekundes simtdaļām, kas deva piekto vietu braucienā un astoto summā.

Uzvaru guva vācietis Makss Langenhāns, kuram Bērziņš piekāpās par vairāk nekā sekundi, bet līdz sestajai vietai viņam pietrūka nedaudz vairāk nekā divas sekundes desmitdaļas.

Junioru meiteņu konkurencē labākais rezultāts no Latvijas bija Andai Upītei, kura pirmajā braucienā uzrādīja divpadsmito, bet otrajā braucienā vienpadsmito labāko laiku. Summā tas ļāva ierindoties 11. vietā. Šeit labākā bija vāciete Šejenne Rozentāla, kurai Upīte divu braucienu summā piekāpās par 0,790 sekundēm.

Vēl 16. vietu guva Sigita Bērziņa (+1,144), kurai pirmajā braucienā bija 22. labākais laiks, bet otrajā braucienā 15. rezultāts. Tikmēr 29. vietā jau pēc pirmā brauciena sacensības noslēdza Elīna Ieva Vītola, kura pirms divām nedēļām izcīnīja sudrabu Eiropas junioru čempionātā.

Čempionāts sestdien noslēgsies ar divvietīgo ekipāžu sacensībām un komandu stafeti.