Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0
Pazīstamais Štampfers apstiprināts par Austrijas bobsleja izlases galveno treneri
Pazīstamais Štampfers apstiprināts par Austrijas bobsleja izlases galveno treneri
SOK: 2026. gada olimpisko spēļu kandidātes ir pilnībā atbilstošas
SOK: 2026. gada olimpisko spēļu kandidātes ir pilnībā atbilstošas
8
Grabuste: "Atmiņā paliks katra izcīnītā medaļa"
Grabuste: "Atmiņā paliks katra izcīnītā medaļa"
Latvijas bobslejisti olimpiskās medaļas saņems Siguldā
Latvijas bobslejisti olimpiskās medaļas saņems Siguldā
11
LOV ziemas A sastāvā iekļauj 22 sportistus
LOV ziemas A sastāvā iekļauj 22 sportistus
17
Zintis Ekmanis un Sandis Prūsis. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
3

Pēc atlases bobsleja saimē uzņemti 14 sportisti

Pēc sestdien Murjāņos notikušās atlases bobsleja saimē uzņemti 14 sportisti, bet maijā būs vēl viena iespēja interesentiem kļūt par bobslejistiem, aģentūrai LETA atklāja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis.
Martins Dukurs (centrā) pēc triumfa Eiropas čempionātā. Foto: AP / Scanpix
11

Latvija plāno nākamsezon rīkot Eiropas čempionātu bobslejā un skeletonā

Ir ļoti liela iespējamība, ka nākamajā sezonā Siguldas trasē notiks Eiropas čempionāts bobslejā un skeletonā, sarunā ar Sportacentrs.com pastāstīja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis.
Dainis Dukurs. Foto: Dainis Ūlands/f64
30

Valdība sniedz garantijas olimpisko spēļu nodrošināšanai sadarbībā ar Zviedriju

LETA. Ministru kabinets šodien pieņēma lēmumu par garantiju sniegšanu saistībā ar Latvijas dalību 2026. gada ziemas olimpisko spēļu organizēšanā kopā ar Zviedriju.
Daumants Dreiškens piedalās telpu futbola Latvijas sporta zvaigžņu spēlē. Foto: Nora Krevņeva-Baibakova
4

Dreiškens: "Soču medaļu jautājums ilgstoši tika viļāts kā negaršīgs kartupelis"

Jautājums par Soču olimpisko spēļu medaļu atņemšanu Krievijas bobslejistiem un piešķiršanu latviešiem ilgstoši tika viļāts kā negaršīgs kartupelis, sarunā ar Sportacentrs.com pauda par olimpisko čempionu atzītais Daumants Dreiškens.
Jānis Kols. Foto: Vladislavs Proškins/f64
4

Kols: "Zubkovs tad tiešām ir īsts zaglis! Viņš mums nozog ne tikai emocijas, bet arī medaļas"

Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) prezidents Jānis Kols pēc oficiālā lēmuma pārdalīt Soču Olimpiādes medaļas bobsleja sacensībās sarunā ar aģentūra LETA neslēpj prieku, taču atzīst, ka emocijas vairs tas neatgriezīs, un norāda uz dziļākām problēmām lēmumu pieņemšanā starptautiskā mērogā.
Aleksandrs Zubkovs Maskavas tiesā. Foto: Stanislav Krasilnikov/TASS/Scanpix
15

Krievijas Bobsleja federācija darīs visu, lai Zubkovs atdotu medaļas

LETA--TASS. Krievijas Bobsleja federācija darīs visu, lai Starptautiskajai Olimpiskajai komitejai (SOK) atdodu Aleksandra Zubkova medaļas, aģentūrai TASS apliecināja organizācijas jaunā vadītāja Jeļena Aņikina.
Vladimirs Putins un FBR prezidents Aleksandrs Zubkovs. Foto: Reuters/Scanpix
36

Zubkovs: "Netaisos atdot medaļas, kuras nopelnīju ar sviedriem un asinīm"

Divas Soču olimpisko spēļu zelta medaļas zaudējušais Krievijas bijušais bobslejists Aleksandrs Zubkovs atkārtoti norādījis, ka negatavojas šīs medaļas atdot, jo uzskata, ka nopelnījis tā ar sviedriem un asinīm.
Stīvens Holkombs. Foto: AFP/Scanpix

ASV bobslejisti: "Holkombs šobrīd smaidītu, redzot, ka esam soli tuvāk godīgai cīņai"

Vakardienas SOK apstiprinātās rezultātu izmaiņas, kas par olimpiskajiem čempioniem padarīja Latvijas bobsleja ekipāžas dalībniekus, ir nesuši prieku arī Lielbritānijā, kuras četrinieku ekipāža pēc Krievijas pārstāvu rezultātu anulēšanas iegūs bronzas medaļas. Britu ekipāžas pilots Džons Džeksons BBC norādīja, ka šo medaļu viņš gaidījis ļoti ilgi. Savukārt ASV bobslejisti, kuriem rezultātu pārdalē tagad bronzas medaļu vietā pienākas divas sudraba medaļas, izplatījuši paziņojumu, atzīmējot pirms diviem gadiem mūžībā aizgājušā pilota Stīvena Holkomba paveiktā novērtējumu.
Zintis Ekmanis. Foto: Mārtiņš Zilgalvis/F64
13

Ekmanis: "Puiši paši sarunās, kur saņemt medaļas. Varbūt Siguldā, varbūt Tokijā"

Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis pēc SOK lēmuma padarīt oficiālas izmaiņas Soču olimpisko spēļu bobsleja sacensību rezultātos portālam Sportacentrs.com pastāstīja par medaļu pasniegšanas iespējām, gandarījumu, ka beidzot viss nostājies savās vietās, taču neslēpa, ka īstās zelta medaļas emocijas tomēr ir tikušas nozagtas. "Īstie prieki šodien droši vien ir britiem," pasmējās Ekmanis, kurš intervijā atzina, ka Krievijas sportistu dopinga pārkāpumu sekas ir mērāmas ne tikai emocijās un laicīgi nepiešķirtajās medaļās, bet arī tīri finansiālā ziņā - iepriekšējos gados sponsoru uzmanību būtu bijis piesaistīt vieglāk, ja jau tobrīd Latvijas bobslejistiem būtu olimpisko čempionu tituls.
Jaunie olimpiskie čempioni - Jānis Strenga, Arvis Vilkaste, Oskars Melbārdis, Daumants Dreiškens. Foto: Viesturs Lācis / LBSF
43

Oficiāli: SOK maina Soču rezultātus un pasniegs Melbārža ekipāžai zelta medaļas

Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) Izpildkomiteja šodien oficiāli ir apstiprinājusi Soču ziemas olimpisko spēļu bobsleja sacensību rezultātu izmaiņas, kas nozīmē, ka par olimpisko čempionu bobsleja četrinieku sacensībās no šī brīža kļūst Oskars Melbārdis ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu. Tāpat rezultāti izmainīti divniekos, kur Melbārdis kopā ar Dreiškenu pacēlušies uz trešo vietu un iegūs bronzas medaļas. Rezultātu pārdale veikta Krievijas sportistu diskvalifikāciju dēļ, kas tika veikta jau pirms krietna laiciņa.