Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Krievija ievēl jaunu bobsleja federācijas prezidenti, cer amatā paturēt Skrastiņu

Ints Megnis
Ints Megnis

Krievija ievēl jaunu bobsleja federācijas prezidenti, cer amatā paturēt Skrastiņu
Jeļena Aņikina. Foto: TASS

Par Krievijas Bobsleja federācijas prezidenti trešdien ievēlēta Jeļena Aņikina, kura plāno valsts bobsleja izlases galvenā trenera amatā saglabāt latviešu speciālistu Jāni Skrastiņu.

22. janvārī no federācijas prezidenta amata atkāpās bēdīgi slavenais Aleksandrs Zubkovs, kuram Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF) par antidopinga noteikumu pārkāpumiem bija piespriedusi divu gadu diskvalifikāciju. Jau tad par pagaidu prezidenti kļuva Aņikina, kura iepriekš strādājusi Krievijas Biatlona federācijā un Krievijas Olimpiskajā komitejā.

Zubkovs federācijas prezidenta amatu pārņēma 2016. gada jūnijā un divus gadus vēlāk tika pārvēlēts. Viņu IBSF diskvalificējusi līdz 2020. gada 18. decembrim un pēc soda termiņa izciešanas viņš drīkstēs atgriezties postenī.

"Neizslēdzu, ka Krievijas izlases treneru štābā notiks izmaiņas," vienā no pirmajām intervijām prezidentes amatā teica Aņikina. "Vai varētu tikt aicināts ārzemju treneris? Mums pašlaik ir speciālists no Latvijas [Jānis Skrastiņš], es gribētu turpināt ar viņu sadarbību. Tomēr tam nepieciešama vienošanās ar Krievijas Olimpisko komiteju un Sporta federāciju."

Izmantotie resursi:
https://tass.ru/sport/6239385
https://tass.ru/sport/6240175

  -3 [+] [-]

, 2019-03-21 13:28, pirms 10 mēnešiem
Vienmēr bijuši pērkami "tautieši"!😉