Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Prūsis: "Ķibermaņa ekipāža šoreiz paveica maksimumu"

Rolands Eliņš

Prūsis: "Ķibermaņa ekipāža šoreiz paveica maksimumu"
Sandis Prūsis. Foto: Ģirts Ozoliņš/F64

Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis telefonintervijā LTV7 kanālā izteicās, ka Oskars Ķibermanis ar stūmējiem Arvi Vilkasti, Jāni Strengu un Matīsu Mikni šoreiz pasaules čempionātā paveikuši maksimumu, iegūstot otro vietu, jo ar Frančesko Frīdrihu konkurēt nevarēja neviens.

„Loģiski, ka paveikts maksimums, jā,” LTV7 komentētājiem telefonintervijā piekrita Sandis Prūsis. „Tā sakot, sākumā nedaudz pabiedējām Frīdrihu, likām nedaudz panervozēt, bet pēc tam viss sakrita savās vietas.”

„Protams, Oskars malacis, cepuri nost,” teica Prūsis. „Viņam šis ir lielākais ķēriens bobslejā līdz šim. Medaļa pasaules čempionātā – tas jau ir daudz nopietnāk.”

Prūsis piekrita, ka Frīdriham šoreiz starta laiki nav bijuši paši labākie, taču reizē arī atzīmēja, ka Frīdriha sagatavotais bobs ir tik ātrs, ka šoreiz arī startam nebija izšķirošas nozīmes. Prūsis arī piekrita, ka aizvadīto sezonu iespējams saukt par sudraba sezonu – galu galā, Ķibermanis ieņēma otro vietu arī Pasaules kausa kopvērtējumā.

„Šī bija patiešām smaga trase gan fiziski, gan psiholoģiski, un paldies Dievam, ka viss beidzās šādi,” sacīja Prūsis. „Tagad pamazām jau domājam par došanos mājās. Divnieki jau sakrāmēti, tagad gaidām, kad varēs iziet tehnisko komisiju, kas paredzēta labākajam sešiniekam un šeit izskatās visai nopietna. Bet pēc tam uz mājām atkal, jā. Ielidošana Latvijā mums laikam paredzēta tikai otrdien pašā vakarā.”

Izmantotie resursi:
https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/10.03....

  +8 [+] [-]

, 2019-03-10 14:11, pirms 8 mēnešiem
Ķibim vienkārši fantastiska sezona, labāku grūti vēlēties pie šī brīža Frīdriha dominances! Un gaidam lielo Osi aptakaļ apritē

  +4 [+] [-]

, 2019-03-10 19:01, pirms 8 mēnešiem
Visai LV bobsleja saimei,liels paldies,par foršo sezonu..malači!
Lielais Osis būs atpakaļ,tad jau būs pavisam optimiski,galvenais tagad tos stūmējus sadabūt..!

     [+] [-]

, 2019-03-11 02:29, pirms 8 mēnešiem
RealT rakstīja: Visai LV bobsleja saimei,liels paldies,par foršo sezonu..malači!
Lielais Osis būs atpakaļ,tad jau būs pavisam optimiski,galvenais tagad tos stūmējus sadabūt..!
Es domāju, ka tagad visi lielie SC eksperti un galdiņa rīvētāji varētu pieteikties uz stūmēju testiem.