Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0
Rastorgujevs: "Jo vairāk domāsi, jo lielākās auzās iebrauksi"
Rastorgujevs: "Jo vairāk domāsi, jo lielākās auzās iebrauksi"
Bricis par jauno paaudzi: "Ja turpinās kārtīgi trenēties, viss ir iespējams"
Bricis par jauno paaudzi: "Ja turpinās kārtīgi trenēties, viss ir iespējams"
5
J. Bē: "Startēšu līdz 2026. gada olimpiādei. Tad būs pienācis laiks citādai dzīvei"
J. Bē: "Startēšu līdz 2026. gada olimpiādei. Tad būs pienācis laiks citādai dzīvei"
LOV nākamās sezonas ziemas sastāvā iekļauj 61 sportistu
LOV nākamās sezonas ziemas sastāvā iekļauj 61 sportistu
21
Landertingers divus mēnešus pēc pasaules čempionāta bronzas beidz karjeru
Landertingers divus mēnešus pēc pasaules čempionāta bronzas beidz karjeru
Andrejs Rastorgujevs. Foto: Latvijas Biatlona federācijas Facebook profils

IBU paziņo biatlona sezonas kalendāru, Pasaules kausā debitēs supersprints

Starptautiskā biatlona savienība (IBU) oficiāli izziņojusi nākamās Pasaules kausa un IBU kausa sezonas kalendāru, kurā šoreiz atrodama arī Latvija – Madonai plānots februārī uzņemt Eiropas junioru čempionātu biatlonā.
Foto: Martēns Furkads un viņa kolekcija. Foto: Michel Cottin/Zoom, ledauphine.com
8

Furkads saņēmis Lielo kristāla globusu, kas īstenībā pienācās Bē

Pieckārtējais olimpiskais čempions biatlonā Martēns Furkads (Francija) šonedēļ informēja, ka Starptautiskā biatlona savienība (IBU) pa pastu atsūtīja Lielo kristāla globusu, kas pienākas aizvadītās sezonas Pasaules kopvērtējuma uzvarētājam. Taču patiesībā minētā trofeja bija jānosūta norvēģim Juhannesam Bē, kurš kopvērtējuma noslēgumā izrādījās pārāks.
Valērijs Polhovskis. Foto: RIA Novosti
3

Krievu biatlona leģenda: "Jurjeva divreiz tika diskvalificēta par dopingu, viņas treneri grib iecelt par galveno?"

Krievijas biatlona leģenda Aleksandrs Tihonovs asi kritizējis Krievijas Biatlona federācijas lēmumu par galveno treneri virzīt Valēriju Polhovski. Viņa kandidatūru gan vēl jāapstiprina Sporta ministrijai, taču Tihonovs uzskata, ka tas būtu nesaprātīgs solis.
Ilmārs Bricis. Foto: Detlef Eckert
8

"Match TV" iekļauj Brici 21. gadsimta starptautiskās izlases simboliskajā sastāvā

Krievijas televīzijas „Match TV” pazīstamais biatlona komentētājs Dmitrijs Guberņevs izveidojis simboliskās stafetes komandas no 21. gadsimta biatlonistiem. Simboliskie kvarteti izveidoti Krievijas, Norvēģijas, Vācijas un Francijas izlasēm, kā arī pārējās pasaules starptautiskajai izlasei, kurā iekļauts arī bijušais Latvijas biatlona izlases līderis Ilmārs Bricis.
Sinnēve Sulemdāla. Foto: AFP/Scanpix
4

30 gadu vecumā karjeru noslēdz seškārtējā pasaules čempione Sulemdāla

Norvēģijas biatloniste Sinnēve Sulemdāla savas valsts televīzijai TV2 apliecinājusi, ka pieliek punktu sportistes karjerai.
Foto: no IBU video
2

IBU pirmajā aprīlī ziņo, ka biatlonā obligāta būs slēpošana klasiskajā stilā

Starptautiskā biatlona federācija (IBU) savā mājaslapā izvietojusi paziņojumu par to, ka nākamajā sezonā nolemts ieviest slēpošana tikai klasiskajā stilā, padarot to obligātu. Šo jauninājumu ir apstiprinājusi IBU Tehniskā komisija un Sportistu komisija, taču tas vēl būs jāapstiprina IBU kongresā. Tiek norādīts, ka klasiskā stila slēpojumā paredzēts aizvadīt Pasaules kausa sezonas pirmās sacensības klasiskajās distancēs abiem dzimumiem. Ziņa publicēta pirmajā aprīlī, līdz ar to katram biatlonistam pašam vajadzētu izvērtēt, vai tagad steigā sākt gatavoties stila maiņai, taču IBU publicēto ziņu nekādā gadījumā nevar nosaukt par pavirši gatavotu – kopā ar to tiek piedāvāts video, kas acīmredzami ticis sagatavots jau sezonas laikā un ilgākā periodā, iekļaujot arī vairāku biatlonistu entuziastiskus komentārus, sakot, ka jau sākuši gatavoties. Sajūsmā gan nav slavenais Martēns Furkads, kurš sociālajā tīklā "Twitter" pavēstīja, ka tieši šī jauninājuma dēļ aizgājis no biatlona. Jāpiezīmē, ka pašā ziņā un IBU sociālajos tīklos gan nekur nav pieminēts, ka šis patiesībā varētu būt tikai joks.As an athlete committee member I didn’t support this decision and it’s why I decided to retire from biathlon.— Martin Fourcade (@martinfkde) April 1, 2020
Andrejs Rastorgujevs. Foto no Latvijas Biatlona federācijas Facebook profila
30

Rastorgujevs par problēmām pirms pasaules čempionāta: "Tas nebija cilvēcīgi"

Jau septīto sezonu pēc kārtas Andrejs Rastorgujevs Pasaules kausa kopvērtējumā ieņēma vietu labāko trīsdesmitniekā. Tomēr aizvadītājā sezonā viņš pārāk bieži neiepriecināja savus atbalstītājus, kuri katrās sacensībās pie televizora ekrāniem cerēja, ka šoreiz viņš visu sašaus un būs medaļa. Sarunā ar Sportacentrs.com viņš atklāja problēmas ar viesnīcas pārvaldnieku pasaules čempionāta priekšvakarā un izskaidroja iemeslus ne pārāk izcilajai precizitātei šaušanā guļus.
Māris Čakars. Foto: Romāns Kokšarovs/F64
2

Čakars: "Ne tikai Rastorgujevam un Bendikai jācīnās par olimpiskajām ceļazīmēm"

LETA. Ne tikai Latvijas biatlona līderiem Andrejam Rastorgujevam un Baibai Bendikai, bet arī visiem pārējiem izlases dalībniekiem jācīnās par punktiem Nāciju rangā un olimpiskajām ceļazīmēm, sarunā ar laikrakstu "Diena" piektdien saka Latvijas biatlona izlases galvenais treneris Māris Čakars.
Baiba Bendika. Foto: AFP/Scanpix

Bendika: "Skaidrs, ka varēja būt vēl labāk, taču biatlonā tā var teikt vienmēr"

Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika nesen noslēdza savu līdz šim veiksmīgāko Pasaules kausa sezonu, kurā arī uzrādīja savus labākos rezultātus pasaules čempionātos. Plašā sarunā ar Sportacentrs.com Bendika dalījās iespaidos par rezultātiem un progresa iespējām, biatlonu kā sporta veidu un tā īpatnībām, kā arī pastāstīja par savu talismanu kolekciju, kas jokojot tiek dēvēti par treneru kolektīva dalībniekiem.
Stīna Nilsone. Foto: imago images/Bildbyran/Scanpix
11

Olimpiskā čempione distanču slēpošanā Nilsone pārkvalificēsies uz biatlonu

LETA. Viena no Zviedrijas vadošajām distanču slēpotājām Stīna Nilsone karjeru turpinās biatlonā, paziņojusi 26 gadus vecā sportiste.