Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Olga Piļeva atgriezīsies biatlonā

2002. gada Olimpiskā čempione, Krievijas biatloniste Olga Piļeva, kura patlaban izcieš divu gadu diskvalifikāciju par aizliegtā preparāta – korfedona lietošanu, ir pieņēmusi lēmumu atgriezties lielajā sportā.

Šī iemesla dēļ, Piļeva uz Starptautisko biatlonistu savienību (IBU) ir nosūtījusi iesniegumu diskvalifikācijas laika samazināšanai.

"Piļeva tiešām grasās atgriezties biatlonā. Laiku, kad tas notiks un treniņu plānus paziņot vēl ir pāragri, jo jāsagaida IBU lēmums. Šodien uz IBU tika nosūtīti dokumenti, kuros Olga lūdz, lai šis sods tiktu samazināts, jo pēdējo mēnešu laikā viņa aktīvi ir piedalījusies dažādās antidopinga kampaņās. Cik man zināms, tad lēmumu IBU lēmumu pieņems ne ātrāk par augustu, kad notiks šīs savienības kongress", pastāstīja Olgas Piļevas treneris un vīrs Valērijs Medvedcevs.

Olga Piļeva dopinga lietošanā tika pieķerta 2006. gada ziemas Olimpiskajās spēlēs Turīnā.

Izmantotie resursi:
www.allsport.ru

     [+] [-]

, 2007-05-02 23:35, pirms 13 gadiem
cik ta viņai ir gadu? Un cik ilgi ta diskvalifikaacija?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja