Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Biatlonistam Deksnim 41. vieta pasaules jaunatnes čempionāta sprintā

Ints Megnis
Ints Megnis

Biatlonistam Deksnim 41. vieta pasaules jaunatnes čempionāta sprintā
Kristaps Deksnis. Foto: Biathlon Fans Hungary

Latvijas jaunais biatlonists Kristaps Deksnis piektdien Slovākijā guva 41. vietu pasaules jaunatnes un junioru čempionāta 7,5 kilometru sprinta sacensībās jauniešiem. Viņš kā vienīgais spēja kvalificēties svētdien gaidāmajai iedzīšanai, jo meiteņu konkurencē latvietes palika drīz aiz sešdesmitnieka.

Pušiem dubultuzvaru guva slovēņi Alekss Cisars un Lovro Plano, kuri abi kļūdījās pa reizei. Tāpat vienu kļūdu šaušanā pieļāva arī Deksnis, kurš čempionam zaudēja divas minūtes un 27,1 sekundi.

Vēl jauniešu sacensībās 70. vietā ar četrām kļūdām bija Renārs Birkentāls, kurš atpalika trīs minūtes un 40,6 sekundes, bet 82. pozīcijā ar piecām kļūdām palika Kirils Matjuhins, kurš zaudēja vēl nedaudz vairāk nekā minūti. Sacensībās kopā finišēja 110 sportisti.

Tikmēr sešu kilometru sacensībās jaunietēm pārliecinoši labākā bija bez kļūdām distanci noslēgusī Marena Bakena, bet no latvietēm visaugstāk bija 61. vietu guvusī Sanita Buliņa, kura ar četrām kļūdām čempionei zaudēja trīs minūtes un 35,4 sekundes. No vietas sešdesmitniekā un dalības iedzīšanā viņa atpalika par nieka 0,3 sekundēm.

Četras kļūdas pieļāva arī 66. vietu ieņēmusī Sandra Buliņa, kura no dvīņumāsas atpalika par nepilnām 20 sekundēm, bet ar 71. pozīciju samierinājās Inese Golubeva, kura neaizvēra tikai vienu mērķi, bet čempionei zaudēja nedaudz virs četrām minūtēm.

Sestdien gaidāmas sprinta sacensības junioriem, bet pasaules jaunatnes un junioru čempionāts svētdien noslēgsies ar četrām iedzīšanām.

     [+] [-]

, 2019-02-01 17:51, pirms 10 mēnešiem
Šodien tikai Deksnim un Golubevai labs starts (atbilstošs šī brīža ātrumam). Meitenes, šķiet, apstājušās progresā, vai arī varbūt pārējās ir pielikušas. No 103 dalībniecēm, no kurām apmēram 20 ir eksotes, netikt iedzīšanā ir diezgan skumji. Līdz Eiropas junioru čempionātam ir mēnesis laika, jāpatrenējas (kas ar šaušanu, ka gandrīz visi mūsējie šauj ļoooooooooti lēni?). Pa vidu dažiem (māsām Buliņām, Matjuhinam un Birkentālam) ir paredzēts starts Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē.

Nezinu, kāds izlasei ir treniņplāns, bet gribētos pāris mūsu juniorus un juniores, un arī ātrāko no jaunietēm Sandru Buliņu redzēt pieaugušo Eiropas čempionātā Raubičos. Lai aposta gaisu un izbauda atmosfēru, jo gan jau dalībnieku sastāvā netrūks zvaigznīšu.