Layout: current:getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase:0
Mirusi pērn pasaules čempionātā uzvarējusī šorttrekiste van Raivena
Mirusi pērn pasaules čempionātā uzvarējusī šorttrekiste van Raivena
Prūsis: "Nezinu, visi man par Melbārdi vaicā. Ar Oskaru viss ir kārtībā"
Prūsis: "Nezinu, visi man par Melbārdi vaicā. Ar Oskaru viss ir kārtībā"
13
Par jauno LOK prezidentu kļūst Tikmers, ģenerālsekretārs – Lejnieks
Par jauno LOK prezidentu kļūst Tikmers, ģenerālsekretārs – Lejnieks
1
Tikmeru mulsina, bet neapbēdina, ka viņam nav konkurentu uz LOK prezidenta amatu
Tikmeru mulsina, bet neapbēdina, ka viņam nav konkurentu uz LOK prezidenta amatu
2
LOK Ģenerālā asambleja notiks pastiprinātos drošības apstākļos
LOK Ģenerālā asambleja notiks pastiprinātos drošības apstākļos
1
Aldons Vrubļevskis un Egils Levits. Foto: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja, president.lv
3

Levits novērtē Vrubļevska 32 gadus ilgo darbu: "Izcils nopelns Latvijas labā"

Valsts prezidents Egils Levits pasniedzis Cildinājuma rakstu Aldonam Vrubļevskim par ilggadēju un profesionālu darbu Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK), darbojoties vispirms ģenerālsekretāra, bet pēc tam arī prezidenta amatā.
Foto: LOK

LOK apstiprinājusi ieņēmumu un izdevumu tāmes projektu 2020. gadam

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Finanšu komisija izskatīja un vienbalsīgi apstiprināja LOK finanšu direktora Alda Āboliņa sagatavoto LOK ieņēmumu un izdevumu tāmes projektu 2020.gadam 8 012 177 eiro apmērā.
LOK prezidents Aldons Vrubļevskis. Foto: olimpiade.lv

Valdība sporta nozares krīzes seku mazināšanai piešķir piecus miljonus eiro

Valdība šodien atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkojumu, kas paredz no valsts budžeta programmas "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem" ministrijai piešķirt piecus miljonus eiro, ar mērķi mazināt Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku ietekmi uz sporta nozari, vēstī ziņu aģentūra LETA un Latvijas Olimpiskā komiteja.
Baiba Bendika trenējas īsajā krekliņā. Foto no sportistes Facebook profila

Bendika par treniņiem Itālijā, sponsoriem, pārtrenēšanos un Patrijuka situāciju

Lai gan šogad ceļošana ir apgrūtināta, Baiba Bendika kopā ar savu treneri Ilmāru Brici un sparingpartneri Tomu Kaukēnu ir devusies uz Itāliju, kur aizvada jau ikgadējo treniņnometni vairāk nekā 2700 metru augstumā. Sarunā ar portālu Sportacentrs.com Latvijas vadošā biatloniste atklāja, ka pandēmija treniņplānu nav būtiski ietekmējusi un ka sponsori nav nolēkuši nost no kuģa.
LOV galvenā ārste Līga Cīrule. Foto: Romāns Kokšarovs. F64

Līga Cīrule: "Jutos mazliet apbižota, ka svinēja Jāņus un par Līgu nerunāja"

Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) ārste Līga Cīrule atzīst, ka pēdējā laikā atceras arī par sporta ārstu un fizioterapeitu ieguldīto darbu atlētu panākumus, bet savulaik nācās palikt ēnā. Par to tika vēstīts Latvijas Radio.
Edgars Severs un Sandis Riekstiņš. Foto: Latvijas Olimpiskā komiteja
1

5 miljoni Latvijas sportam ir pietiekami liela summa, lai mazinātu krīzi

Latvijas Nacionālās sporta padomes kārtējā sēdē izskatīja jautājumu par sporta nozarei plānoto finansējumu, lai mazinātu Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku ietekmi uz nozari un nodrošinātu nozares ilgtspēju. Sporta padome arī lēma par sporta organizācijām 2020. gadā piešķirtā finansējuma izmantošanas kārtību un nosacījumiem, ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības dēļ atceltos sporta pasākumus.
Foto: Bobslejs.lv
5

Latvijas bobsleja izlase sāk kopīgo gatavošanos nākamajai sezonai

Gatavojoties nākamajai sezonai, Latvijas bobslejisti aizvada pirmo kopējo treniņnometni. Uz to Latvijas komanda devusies gandrīz pilnā sastāvā, vēsta Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.
Foto: Dawid Dow/NBAE, @porzee, ballislife.com
4

Fadejevs: "Porziņģis ir spilgts piemērs, kā strādāt. Skatāmies un mācāmies!"

2000. gada olimpiskais vicečempions 50km soļošanā un tagadējais fizioterapeits Aigars Fadejevs norāda, ka Latvijas sportā fiziskā sagatavotība ir liela problēma, tostarp jauniešiem. Pie speciālista atved bērnus, kuri ir "šķībi, greizi, nepareizi". Par to tika vēstīts "RīgaTV 24" raidījumā "Uz līnijas".
Vilnis Baltiņš. Foto: LTV1
1

LOK eksprezidents: "Tikmers lielisks birokrāts, LOK tādu vajag, bet gribas jaunu..."

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) bijušais prezidents Vilnis Baltiņš atzīst, ka tagad var brīvi izteikties. Kad vadīja minēto organizāciju, tad nevarēja pateikt: kretīn, beidz, tu nekas neesi, tu esi "čaiņiks". Par to tika vēstīts LTV1 raidījumā "Sporta Studija".
13

"Sporta tarkšķis": interesantākā komanda Latvijas sportā

Šovakar sporta tiešsaistes čatā "Sporta tarkšķis", kas sāksies 21:00, tiks uzklausītas idejas un piedāvājumi par to, kura komanda Latvijā pelnījusi tikt atzīta par pašu interesantāko. Nevis labāko, veiksmīgāko, bagātāko, vislielākos panākumus guvušo vai skaļākās uzvaras izcīnījušo, bet šādu vai tādu iemeslu dēļ tieši interesantāko.