Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase:0

Latvijas U16 meiteņu izlasei bronza EEVZA čempionātā

Latvijas U16 meiteņu izlasei bronza EEVZA čempionātā
Foto: Volejbols.lv

Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā Maskavā Latvijas U-16 meiteņu izlase šodien cīņā par 3. vietu apspēlēja Igauniju.

Lai arī vakar igaunietes trijos setos zaudēja Baltkrievijai, no kuras Andreja Odinokova vadītā Latvijas izlase bija paņēmusi setu, šodien savstarpējā cīņā, kas vienlaicīgi bija arī mačs par 3. vietu turnīrā, latvietes apspēlēja Igauniju ar 3:1 (22, 16, -19, 21).

“Droši vien pazīstam igaunietes labāk un zinām, kā viņas spēlē,” par izšķirošo cīņu stāsta Odinokovs. “3. setā zaudējām, tikai pateicoties savām kļūdām. Kopumā nospēlējām labi, kaut arī nebijām labākajā sastāvā. Tagad zinām savas kļūdas un ceram, ka turnīrs būs bijis noderīgs katrai no spēlētājām. Jau no aiznākamnedēļas Kuldīgā sāksim gatavoties Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīram (notiks janvāra pirmajā nedēļā. - LVF Preses dienests).”

Grūtā cīņā par 1. vietu Krievijas volejbolistes apstiprināja favorīšu statusu un, ar 3:1 (20, 16, -21, 13) pārspējot Baltkrieviju, kļuva par turnīra uzvarētājām.

Latvijas spēļu kalendārs

14. decembris
Latvija – Baltkrievija 1:3 (20, -12, -14, -8)
15. decembris
Latvija – Krievija 0:3 (-10, -6, -18)
16. decembris
Latvija – Igaunija 3:1 (22, 16, -19, 21)

Vairāk par turnīru lasāms šeit:
Eastern European Volleyball Zonal Association |...

Vairāk informācijas:
Latvijas Volejbola federācijas
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Gerda Robežniece