Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

"Schenker" līgas "Final 4" turnīrs arī šogad risināsies Igaunijā

Jānis Celmiņš

Jau 1. un 2. martā risināsies „Schenker” volejbola līgas „Final 4” turnīrs. Lai gan pirms sezonas bija cerības, ka pēc ilgāka pārtraukuma spēcīgākās četras līgas komandas varētu tikties kādā no Latvijas volejbola laukumiem, turnīru atkal plānots aizvadīt Igaunijā, šoreiz Kuresārē.

Jau šajā nedēļas tiks izspēlētas pēdējās „Schenker” līgas pamatturnīra Izaicinājuma kārtas spēles, un kļūs zināmas tās astoņas komandas, kuras cīnīsies 1/4 finālos. Regulārajā turnīrā vēl atlicis aizvadīt kopumā sešas spēles, pēc kurām komandas dalīsies četros pāros, lai cīnītos par četrām ceļazīmēm uz „Final 4” sacensībām, kas arī šogad, par nožēlu Latvijas volejbola draugiem, risināsies Igaunijā.

Nākamo divu nedēļu laikā jāizspēlē 1/4 finālu cīņas, bet jau 1. un 2. martā labākās četras sezonas komandas aizvadīs pusfinālu cīņas, kā arī mačus par medaļām.

Ja starp labākajām četrām līgas komandām būs arī kāda vienība no Latvijas, tad Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar kompāniju „DB Schenker” organizēs līdzjutēju braucienu uz „Final 4” sacensībām.

Jāpiebilst, ka Latvijā "Schenker" līgas "Final 4" sacensības risinājušās tikai reizi.