Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Latvijas kauss pēc nervoza sākuma tiek "Babītes" volejbolistēm

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Latvijas kauss pēc nervoza sākuma tiek "Babītes" volejbolistēm
"Babītes" volejbolistes
Foto: SK Babīte

2016. gada Latvijas kausu izcīnījušas "Babītes" volejbolistes, kuras pirmajā setā atspēlējās, bet turpinājumā trīs setos pārliecinoši tika galā ar RSU/MSV - 27:25, 25:7 un 25:18.

RSU/MVS volejbolistes, kuras Latvijas kausa finālā iekļuva, pieveicot valsts čempiones no "Jelgavas/LU", pirmā seta galotnē atradās labās pozīcijās, lai izcīnītu uzvaru. Tomēr vispirms pārsvars tika izsēts, ļaujot pretiniecēm gūt trīs punktus pēc kārtas, pēcāk neizdevās izmantot divas setbumbas, un noslēgumā virsroku ar 27:25 ņēma "Babīte".

Ja pirmajā setā gaisā virmoja intriga un spriedze, tad otrajā setā sasprindzinājums pazuda ar pirmo izspēli. "Babītei" uzbrukums gāja no rokas, gūstot deviņus no pirmajiem 12 punktiem. Drīz pārsvars sasniedza desmit punktu atzīmi, uzdevumu augstumos darbojoties arī aizsardzībai un servēm, un punktu ar eisu pielika Una Dzalba – pretinieces tika sagrautas ar 25:7.

Arī trešā seta, kas kļuva par noslēdzošo, ievadā laukumā dominēja "Babītes" volejbolistes, gūstot pat astoņus no pirmajiem desmit punktiem un ātri izaudzējot pārsvaru līdz desmit punktiem. Tomēr notika lūzums, un RSU/MVS īsā laika posmā pietuvojās līdz trīs punktu atstatumam.

Taču "Babītei" palīdzēja pieprasītais pārtraukums, kas ļāva nomierināt prātus un sakārtot uzbrukuma kombinācijas. Izdevās panākt plus septiņi, bet punktu Latvijas kausam pielika Sandras Breikšas uzbrukums – 25:18. Tādējādi "Babīte" pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē virs galvas varēja celt Latvijas kausu.