Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Polijas izlases kapteinis diskvalificēts par irāņu aizskaršanu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Polijas izlases kapteinis diskvalificēts par irāņu aizskaršanu
Mihals Kubjaks. Foto: Vladimirs Pesņa, rsport.ria.ru

Polijas izlases volejbola izlases kapteinis Mihals Kubjaks nepareizi izteicies par irāņiem, tāpēc ir diskvalificēts uz sešām spēlēm, informē Polijas Volejbola federācija.

"Esmu zaudējis jebkādu cieņu pret Irānas tautu. Man viņi ir neredzami. Šī nācija man neeksistē. Dažreiz mums ar viņiem ir jāspēlē, taču man viņi nepastāv," teica Mihals Kubjaks kanālā "Prawda Siatki". Šādi izteikumi izraisīja negācijas. Pēcāk izlases kapteinis skaidroja, ka "minētie vārdi bija adresēti tikai tiem, ar kuriem kontaktējies personīgi, volejbolistiem un viņu šovinisma atbalstītājiem."

Izskatot šo lietu, nacionālā federācija spēlētāju atzina par vainīgu, jo intervijā "lietojis terminus, kas ir pretrunā ar labas prakses un sociālās līdzāspastāvēšanas principiem". Izteica rājienu un diskvalificēja uz sešām Polijas izlases spēlēm.

Polijas federācija nosūtīja vēstules FIVB un Irānas Volejbola federācijai, paužot nožēlu par poļu volejbolista minētajiem izteikumiem un informējot par uzliktajām sankcijām. Vēstulē uzsvērts, ka Polijas Volejbola federācija ir absolūti pret rasismu, personīgiem apvainojumiem un ksenofobiju.

Mihals Kubjaks ir divkārtējais pasaules čempions (2014, 2018) un Pasaules līgas uzvarētājs (2012).

Izmantotie resursi:
pzps.pl
sport.pl

  +2 [+] [-]

, 2019-06-07 15:23, pirms 8 mēnešiem
Poļi ļoti neliberāli, cilvēkam ir tiesības uz savu viedokli, ja pajautāja tad saņem atbildi. Kamēr viņs nesāk sist vai kā savādāk kādu ietekmēt dēļ viņa tautības, viņam var būt da jebkādi uzskati.

ja viņs pateiktu, ka tikai geji ir cilvēki un parastie pāri viņam neeksistē, jo ir tukšas vietas, saņemtu aplausu un ovācijas par to cik viņš progresīvs.

  +6 [+] [-]

, 2019-06-07 17:04, pirms 8 mēnešiem
Ja gandrīz visi Irāņi atbalsta saukli - "nāvi Izraēlai" - tad tas ir normāli? Bet ja rietumu cilvēks - polis - pasaka, ka ar šādiem mežoņiem nerunās un neciena viņus, tad viņš tas sliktais. Respect polim, ka neliecas islamofašistu priekšā.
Slēpts komentārs: Sportiskais Kobolds

  +2 [+] [-]

, 2019-06-07 23:22, pirms 8 mēnešiem
pareizi pateic!

  +3 [+] [-]

, 2019-06-07 23:41, pirms 8 mēnešiem
Kas tad nu? Šo pretīgo valstisko veidojumu vairs pat nolamāt nedrīkstēs?

  +2 [+] [-]

, 2019-06-08 04:14, pirms 8 mēnešiem
mytila rakstīja: ja viņs pateiktu, ka tikai geji ir cilvēki un parastie pāri viņam neeksistē, jo ir tukšas vietas, saņemtu aplausu un ovācijas par to cik viņš progresīvs.
Pilnībā atbalstu poli, bet vai tiešām obligāti ir jāpārspīlē? Kur Tu ko tādu esi redzējis?

  -1 [+] [-]

, 2019-06-08 18:17, pirms 8 mēnešiem
Andree rakstīja: Ja gandrīz visi Irāņi atbalsta saukli - "nāvi Izraēlai" - tad tas ir normāli? Bet ja rietumu cilvēks - polis - pasaka, ka ar šādiem mežoņiem nerunās un neciena viņus, tad viņš tas sliktais. Respect polim, ka neliecas islamofašistu priekšā.
Ne, nav normāli. Bet vai mums ir jānolaižas līdz čurku līmenim?

  +3 [+] [-]

, 2019-06-08 20:52, pirms 8 mēnešiem
Ja mēs dzīvojam brīvā sabiedrībā, tad kāpēc mēs nedrīkstam paust savas domas.