Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

"Schenker" līgas janvāra labāko spēlētāju godā Baiks un Pulks

Rolands Eliņš

"Schenker" līgas janvāra labāko spēlētāju godā Baiks un Pulks
Ēriks Baiks
Foto: Poliurs/Ozolnieki

Par labākajiem spēlētājiem "Schenker"līgā janvāra mēnesī atzīti Ēriks Baiks, kurš sezonu sāka "Poliurs/Ozolnieki" komandā (1.tempa pozīcijā), bet no janvāra sākuma viņš pārstāv Daugavpils Universitātes komandu (2.tempa pozīcijā), un Hindreks Pulks ("Selver Tallinn", diagonāles spēlētājs).

Ēriks Baiks šajā mēnesī (3 spēlēs) guvis 51 punktu un bijis efektīvākais spēlētājs no latviešiem (+31). Baiks ar bloku guvis vienu un ar servi vienu punktu, bet uzbrukumā nospēlējis ar ļoti labu precizitāti - 55,56%.

Viņa pārstāvētā Daugavpils Universitātes komanda "Schenker" līgas pamatturnīru noslēdza priekšpēdējā vietā, taču Izaicinājuma kārtu uzsāka ar uzvaru un šobrīd B grupā atrodas trešajā vietā piecu komandu konkurencē. Daugavpils vienības pārstāvji par labākajiem tika atzīti arī oktobrī un novembrī, kad šo godu izpelnījās attiecīgi Aleksandrs Samuilovs un Rihards Puķīts.

Savukārt Hindreks Pulks guvis 90 punktus (4 spēlēs), bijis efektīvākais spēlētājs (+56), guvis 13 punktus ar servi un bijuši 6 rezultatīvi bloki. Viņa Tallinas "Selver" pamatturnīru noslēdza trešajā vietā un šobrīd spēlē A grupā. Pulks tika atzīts par labāko līgas spēlētāju arī novembrī.

Labākie spēlētāji oktobrī:
Aleksandrs Samuilovs (Daugavpils Universitāte)
Roberts Tahts (Bigbank Tartu)

Labākie spēlētāji novembrī:
Rihards Puķītis (Daugavpils Universitāte)
Hidreks Pulks (Selver Tallinn)

Labākie spēlētāji decembrī:
Ansis Medenis (Biolars/Jelgava)
Marts Tīsars (TTU)

Izmantotie resursi:
LABĀKAIS SPĒLĒTĀJS SCHENKER LĪGĀ JANVĀRĪ -...

     [+] [-]

, 2014-02-03 19:43, pirms 6 gadiem
Eliņ, nezināju, ka Ēriks Baiks pie ožiem spēlēja kā pirmais temps.

     [+] [-]

, 2014-02-04 00:17, pirms 6 gadiem
vinš sēdēja uz pirmo temu rezervistu soliņa uz kura bija rakstīts "ja vajadzēs nomainīšu Vilmani vai to otru razpizdzju.. ja nē iešu prom uz dpili"