Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Latvijai otrā vieta Baltijas komandu čempionātā vieglatlētikas daudzcīņā

Ints Megnis
Ints Megnis

Latvijai otrā vieta Baltijas komandu čempionātā vieglatlētikas daudzcīņā
Amanda Savicka. Foto: Guntis Bērziņš

Latvijas sportisti pagājušajā nedēļas nogalē Jēkabpilī izcīnījuši otro vietu Baltijas komandu čempionātā daudzcīņā, piekāpjoties Igaunijai. Individuālās uzvaras guva juniori Ralfs Ūdris desmitcīņā un Amanda Savicka septiņcīņā.

Iepriekšējos divos gados Latvija bija pieveikusi Igauniju, tomēr šoreiz panākumu neizdevās atkārtot. Čempioni savāca 97 014 punktus, mājinieki tika pie 88 440 punktiem, bet trešie ar 79 735 punktiem palika lietuvieši. Pirmoreiz sacensībās spēkojās arī U16 grupas sportisti.

Lai gan junioru konkurencē uzvarēja Ralfs Ūdris ( 6746 punkti) un Amanda Savicka (5110 punkti), līdz ar to Latvijas juniori punktu vērtējumā bija labākie, jaunāko grupu daudzcīņnieki jūtami atpalika no ziemeļu kaimiņiem.

Vēl no Latvijas sportistiem pirmajā trijniekā bija tikai Gerda Kerija Dreimane septiņcīņā meitenēm (4607 punkti), bet ceturtās vietas guva Aleksis Aleksandrs Vilnītis (U18, 5774 punkti) un Lāsma Zemīte (U18, 4488 punkti), kā arī Arvis Sūna (U16, 5467 punkti).

Izmantotie resursi:
https://athletics.lv/lv/article/335...