Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

IAAF prezidents Dohā aizvadīto PČ uzskata par visu laiku labāko, neskatoties uz karstumu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

IAAF prezidents Dohā aizvadīto PČ uzskata par visu laiku labāko, neskatoties uz karstumu
Pasaules vieglatlētikas vadītājs Sebastians Ko un PČ organizatoru komitejas vadītājs Dahlans Al Hamads. Foto: EPA/Scanpix

Starptautiskās vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) prezidents Sebastians Ko, atskatoties uz Kataras galvaspilsētā notikušo pasaules čempionātu, ir apmierināts norises vietas izvēli.

Sebastians Ko: "Šīs bija labākais pasaules čempionāts vieglatlētikas vēsturē. Pat labāks nekā pirms diviem gadiem Londonā. Dohā sportisti ieradās labāk sagatavojušies. Vieglatlētika ir teicamā formā un virzās uz priekšu. Kad medaļas izcīna 40 valstu sportisti, tas liecina par to, ka mēs vieglatlētiku attīstām visā pasaulē. Tātad visu izdarījām pareizi, izlemjot aizvadīt pasaules čempionātu Katarā."

Dohā bija liels gaisa mitrums un karstums: 37-40 grādi dienā un 30-31 naktī. Līdz ar to nācās sadzīvot ar pamatīgu sutoņu. Sacensību galvenais stadions "Khalifa" tika aprīkots ar kondicionēšanas sistēmu, kas ļāva radīt vairāk vai mazāk komfortablu temperatūru (23-25 grādi). Karstuma dēļ pasaules čempionāta rīta sesijas nebija ieplānotas. Maratons un soļošana sākās ap pusnakti, jo šajās izturības disciplīnās nācās iztikt bez kondicionieriem. "Laikapstākļi bija visai normāli. Apmeklēju maratonus un neredzēju nekādas problēmas. Medicīniskie dienesti bija gatavi, neviens neguva nopietnas traumas. Sportisti šeit ieradās, lai cīnītos par medaļām, viņiem bija jābūt gataviem tādiem laikapstākļiem," uzskata pasaules vieglatlētikas vadītājs.

Kā jau ziņots, vācu sprinteres Džina Lukenkempere un Tatjana Pinto bija sašutušas par starta blokos ievietotajām kamerām, kas filmē no apakšas. "Dohā mēs arī izmantojām jaunās kameras, kuras līdzjutējiem ļāva piekļūt tuvāk mūsu sporta veidam," norāda IAAF prezidents. "Esam laimīgi par aizvadīto pasaules čempionātu Dohā. Tas ir liels panākums."

Izmantotie resursi:
rsport.ria.ru

  +8 [+] [-]

, 2019-10-07 19:40, pirms 3 mēnešiem
Es domāju gan, ka labākais PČ, jo Katara iedeva lielāko kukuli no visiem pretendentiem

  +6 [+] [-]

, 2019-10-07 19:42, pirms 3 mēnešiem
Ko būs paņēmis kko kabatā ieliekamu ja tā var pateikt pēc šī murga!

  +8 [+] [-]

, 2019-10-07 19:43, pirms 3 mēnešiem
Kāpēc par (ne)apmeklētību neviena vārda nav?

  +6 [+] [-]

, 2019-10-07 19:51, pirms 3 mēnešiem
Ha,.ko tas Ko pīpē? tukšas tribīnes ,izņemot vakar..saindēšanās ar ēdienu,lielie kontrasti ar gaisa temp stadionā un ārpus tā...
Šaubos vai paši sportisti to atzītu par labāko pč...
Slēpts komentārs: FUNS

  +2 [+] [-]

, 2019-10-07 20:11, pirms 3 mēnešiem
Money Money... 😉

  +3 [+] [-]

, 2019-10-07 20:55, pirms 3 mēnešiem
FUNS rakstīja: Skatos ka SC komentētāji zina labāk par IAAF prezidentu. Ko sporta pasaule darītu bez mūsu komentētājiem.
Tu kādreiz palasi ko paši sportisti saka un tad runā kurš zina labāk un kurš ne tik labi!

  +1 [+] [-]

, 2019-10-07 21:30, pirms 3 mēnešiem
Atlētiem nav jāspriedelē par turnīra kvalitāti, bet jāuzrāda savi labākie rezultāti. Daudzim tas arī izdevās. Rezultātu līmenis daudzās disciplīnās Dohā atgriezies interesi izraisošā līmenī. Protams, ne jau latviešu rezultāti. Šamējie tādus spēj uzrādīt Valmierā, Ogrē, Ventspilī... bet ne kvalitatīvā augstas klases turnīrā. Sebastianam Kou ( ja žurnālisti neraksta COE, tad pareizi būs izrunas veidā - Kou ) ir taisnība.

  +2 [+] [-]

, 2019-10-07 22:35, pirms 3 mēnešiem
Visvairāk samaksājuši, nevis vislabākais čempionāts. Nožēlojama muldēšana.

  +2 [+] [-]

, 2019-10-08 10:29, pirms 3 mēnešiem
Nu i draņķis tomēr,šis bijušais angļu vidusdistančnieks. Tādiem koheja bļaukām , kā Funs, te savu šņobeli vispār nevajadzētu bāzt. Arī it kā bijušajam vieglatlētam jankam65, dīvaini izteikumi.

     [+] [-]

, 2019-10-08 12:23, pirms 3 mēnešiem
Viens no visu laiku sliktākajiem pč. Neskaitot dažas intrigas šis čempis bija slikts no daudziem aspektiem. Protamsko gan lai citu lai saka IIAF prezidents. Lol

     [+] [-]

, 2019-10-08 14:42, pirms 3 mēnešiem
janka65 rakstīja: Atlētiem nav jāspriedelē par turnīra kvalitāti, bet jāuzrāda savi labākie rezultāti. Daudzim tas arī izdevās. Rezultātu līmenis daudzās disciplīnās Dohā atgriezies interesi izraisošā līmenī. Protams, ne jau latviešu rezultāti. Šamējie tādus spēj uzrādīt Valmierā, Ogrē, Ventspilī... bet ne kvalitatīvā augstas klases turnīrā. Sebastianam Kou ( ja žurnālisti neraksta COE, tad pareizi būs izrunas veidā - Kou ) ir taisnība.
varbūt ir sācies jauns dopinga vilnis - tas par dažiem labajiem rezultātiem...neticu šeihiem, kuri visu pērk par naudu....īstos vieglatlētikas rezultātus redzēsim Tokijā - valstī, kur ir augstas tehnoloģijas, lai pieķertu katru un cilvēkos ieaudzināts samuraju gods , kas šmaucas - negods!