Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Zaķim 43. vieta pasaules čempionātā 50 kilometru skrējienā

Ints Megnis
Ints Megnis

Zaķim 43. vieta pasaules čempionātā 50 kilometru skrējienā
Andris Dudelis (no kreisās), Sandra Brāle, Ruslans Mamedovs, Raivis Zaķis un Artūrs Bareiķis pirms pasaules čempionāta. Foto no A. Dudeļa Facebook profila

Šī gada ceturtais Latvijas ātrākais maratonists Raivis Zaķis aizvadītajā nedēļas nogalē Rumānijā ieņēma 43. vietu pasaules čempionātā 50 kilometru skrējienā. Tikmēr ASV dzīvojošais Artūrs Bareiķis, kurš pretendēja uz ātrāku rezultātu, šoreiz nesasniedza finišu.

Par pasaules čempionu kļuva spānis Arrospide Iraics, kurš distanci veica divās stundās, 47 minūtēs un 42 sekundēs. Iraics ir šī gada septītais ātrākais maratonists Spānijā, kamēr paši labākie gatavojas Dohā gaidāmajam pasaules čempionam un rudens maratoniem.

Zaķis finišā čempionam zaudēja gandrīz pusstundu - 3.16:06. Pēc 27,5 kilometru atzīmes viņš par gandrīz divām minūtēm atpalika no šī gada otrā ātrākā Latvijas maratona skrējēja Bareiķa, tomēr nākamo kontrolatzīmi Bareiķis vairs nesasniedza.

Pārējie divi Latvijas vīru sportisti Andris Dudelis un Ruslans Mamedovs distanci veica ilgāk par četrām stundām, ierindojoties attiecīgi 74. un noslēdzošajā, 76. pozīcijā. Komandu ieskaitē Latvijas vīri palika pēdējā, 17. vietā.

Dāmām Latviju pārstāvēja vienīgi Sandra Brāle un arī viņa bija pēdējā starp finišējušajām - 59. vieta ar rezultātu četras stundas, 55 minūtes un 17 sekundes.

     [+] [-]

, 2019-09-02 19:39, pirms pusgada
Nu, zaķiem tomēr būtu jāskrien ātrāk...

     [+] [-]

, 2019-09-02 22:48, pirms pusgada
Njā, pasaulē mūsu zaķim tomēr nav ko darīt... Tur pa priekšu jož visādi gepardi, strausi un emu.