Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 0

Video: Overtime TV. Vai Dukuriem jāboikotē Krievija?

Jānis Cīrulis
Jānis Cīrulis @ciiruls
Slavenā skeletonistu Dukuru ģimene apsver iespēju boikotēt Pasaules Čempionātu Sočos, Krievijā.
Vai šāds lēmums ir pamatots - par to TV6 raidījumā "Overtime TV" izcēlās diskusija basketbola leģendai Valdim Valteram un sporta žurnālistam Armandam Pučem. Valters, kurš norāda, ka pats divas Olimpiskās spēles "zaudējis boikotu dēļ", ir bažīgs vai Dukuru paustā apņēmība viņiem nenozīmēs ne vien punktu un prēmiju zudumu, bet neizraisīs arī jaunu zākāšanas kampaņu pret Latvijas sportistiem. Valters domā, ka labākais variants būtu, ja PČ Sočos boikotētu visas rietumu komandas kopā.

Tikmēr Armands Puče norāda, ka Latvijas sportisti Krievijā tiek nozākāti tāpat. Un norāda, ka Krievijas uzņēmumi skeletona pasaulē ir gana lieli sponsori, kas varētu būt arguments tam lai nekādi masveida boikoti nenotiktu. Noskatieties šo diskusiju pievienotajā raidījuma fragmentā un komentāros paudiet savu viedokli: Dukuriem un visai Latvijas komandai vajadzētu boikotēt PČ Sočos vai tomēr nē.

Šīs dienas "Overtime TV" arī vairāk par Dinamo Rīga vadības sadarbību ar faniem, kurā esot iesaistīts psihologs. Savukārt viesos pie "Overtime TV" nāk kamaniņu braucēja un savas modes līnijas izveidotāja Ulla Zirne, kā arī Regbija kluba Livonija un Latvijas izlases spēlētāji Valters Raņķis un Roberts Miksons, kuri atzīst, ka ja izlase parādīs tādu pat sniegumu kā uzvarētajā mačā ar Luksemburgu, nākamajā spēlē pret Lietuvu ies pavisam plāni.

"Overtime TV" skatieties šovakar 19:00 kanālā TV6; 23:25 LNT kā arī - SKATIES
Vērtējums: -2

     [+] [-]

, 2016-10-25 00:36, pirms 3 gadiem
Boikotu atbalstu, jo Soču OS mūs nekaunīgi apzaga. Reizē ar boikotu vajag sarīkot preses konferenci ar ārzemju žurnālistu piedalīšanos un pastāstit par boikota iemesliem.

  +1 [+] [-]

, 2016-10-25 06:16, pirms 3 gadiem
Boikots ,manuprā,t ir absoluti garām.Krievijas melīgā propoganda jau tā dominē pasaulē un dot viņu rokās vēl vienu trumpi?Nav ne mazāko šaubu,ka šo gadījumu viņi pagriezīs sev vēlamajā gultnē un pasniegs visai pasaulei citā gaismā.Viens no variantiem būtu tas,ka Dukuri Soču trasē nejēdz uzvarēt un baidās atkal zaudēt,kas tikai pierādītu olimpiādes zaudējuma likumsakarību.Vai kaut ko līdzīgu.Izdomu viņiem netrūkst.Ir jābrauc ,ir jāuzvar un tad lūk visās intervijās dot mājienu presei,ka Soču olimpiādē krievi nav rīkojušies godīgi.Personiski es domāju,ka tas būtu daudz efektīgāks ierocis,ja gribam vēlreiz pasaulei atgādināt Soču dopinga piesegšanas skandālu.

     [+] [-]

, 2016-10-25 11:00, pirms 3 gadiem
Krievija ir jāboikotē visur, kur tas ir iespējams.
Diemžēl starptautiskā sabiedrība, lielvaras raustās. Krievijai , ka agresorvalstij(Ukrainā, Sīrijā) vajadzēja pat atņemt tiesības rīkot lielas starptautiskas sacensības, arī futbola čempionātu!