Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0
SOK prezidents akceptē, ka Tokijas OS otrreiz pārceltas netiks
SOK prezidents akceptē, ka Tokijas OS otrreiz pārceltas netiks
2
SOK Tokijas spēļu pārcelšanas izdevumiem novirza 741 miljonu eiro
SOK Tokijas spēļu pārcelšanas izdevumiem novirza 741 miljonu eiro
Video: Aizraujošas sporta spēles notiek arī mājas apstākļos
Video: Aizraujošas sporta spēles notiek arī mājas apstākļos
Tokijas OS otrreiz pārceltas netiks, Japānā tiek pieļauta iespēja spēles atcelt
Tokijas OS otrreiz pārceltas netiks, Japānā tiek pieļauta iespēja spēles atcelt
2
"Sporta tarkšķī" vērtē olimpisko medaļu vērtību un valsts tiekšanos pēc tām
"Sporta tarkšķī" vērtē olimpisko medaļu vērtību un valsts tiekšanos pēc tām
1
Foto: ISA HARSIN/SIPA/Scanpix

Pandēmijas dēļ Parīzē atkal aicinājumi rīkot referendumu par OS rīkošanu

Koronavīrusa pandēmija un Tokijas OS pārcelšana uz 2021. gadu tiek izmantoti kā argumentu Francijas politiķu vidū, lai runātu par atkārtotu Parīzes 2024. vasaras olimpisko spēļu rīkošanas lietderību un sabiedrības atbalstu tām.
Žoržs Tikmers. Foto: Ģirts Ozoliņš/F64
1

LOK aicina sporta organizācijas būt aktīvākām: "Viens nav cīnītājs - ne IZM, ne LOK""

Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers ar organizācijas mājaslapas palīdzību sporta organizācijas būt saprotošas un arī pašām aktīvi iesaistīties procesu virzīšanā Covid-19 pandēmijas laikā.
Vensāns Kollē. Foto: AFP/Scanpix

Francija ar ilggadējo treneri Kollē pagarina līgumu līdz pārceltajām olimpiskajām spēlēm

Francijas Basketbola federācija savā mājaslapā pavēstījusi, ka līdz ar Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanu par gadu pagarināti arī līgumi ar vīriešu un sieviešu izlašu galvenajiem treneriem Vensānu Kollē un Valerī Garnjē.
4

"Sporta tarkšķis": kā būtu, ja Latvijā "aizmirstu" par olimpiskajām spēlēm?

"Sporta tarkšķis" ir portāla Sportacentrs.com projekts, kurā portāla redakcija kopā ar viesiem un apmeklētājiem iesaistās teksta tiešsaistes čatā. Šovakar tiek piedāvāts tīri spekulatīvs jautājums par to, vai Latvijā olimpisko spēļu nozīme netiek pārvērtēta un vai valstiskā līmenī mērķis izcīnīt olimpiskās medaļas nebūtu jānoliek malā?
322

Šovakar "Sporta tarkšķī" par olimpisko spēļu un medaļu vērtību Latvijā

Portāls Sportacentrs.com šovakar turpinās savu jaunu projektu „Sporta tarkšķis”, piedāvājot otro sporta teksta tiešsaistes čatu, kurā iespēja iesaistīties ir visiem portāla apmeklētājiem. Sākums paredzēts 21:00 vakarā, un šovakar čatā tiks apspriesta olimpisko spēļu tēma – cik vērtīgs patiesībā ir olimpiskais zelts un cik ļoti Latvijas sportam uz to būtu jātiecas?
Pjēra de Kubertēna statuja blakus olimpiskajiem riņķiem. Foto: AFP/Scanpix
1

Tokijas olimpisko spēļu rīkotājs: Nevaram būt droši, ka 2021. gadā viss notiks

Japāna, kas iepriekš bija viena no valstīm, kuru koronavīrusa pandēmija skārusi mazāk, šonedēļ izsludināja ārkārtējo stāvokli. Tokijas olimpisko spēļu organizatori nav droši, vai sacensības izdosies sarīkot 2021. gadā.
Artūrs Plēsnieks. Foto: EPA/Scanpix
1

OS pārcelšana Plēsniekam ļaus sakārtot veselību, Koha un Suharevs var progresēt

Latvijas svarcelšanas izlases galvenais treneris Eduards Andruškevičs atklāj, ka 2016. gada Eiropas čempionam Artūram Plēsniekam pēdējā laikā traucējušas problēmas ar veselību, lasāms laikrakstā "Diena". Tikmēr tiek lēsts, ka olimpisko spēļu pārcelšana varētu būt izdevīga vēl dažiem Latvijas sportistiem.
Japānas peldētājs Junja Koga. Foto: Reuters/Scanpix

OS pārcelšana sniegs iespēju vairākiem diskvalificētajiem sportistiem

Pasaules antidopinga aģentūra (WADA) atzinusi, ka tās rīcībā nav iespēju par dopinga lietošanu diskvalificētajiem sportistiem soda termiņu pagarināt līdz Tokijas olimpiskajām spēlēm, kas bija pārceltas uz nākamo gadu, lai gan vairākos gadījumos soda piespriešana un soda termiņš bija tieši ar domu par olimpiskajām spēlēm.
Foto: EPA/Scanpix

Tokijas OS kvalifikācijas termiņš būs nākamā gada 29. jūnijs

Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) informējusi nacionālās olimpiskās komitejas, ka nākamajā gadā OS kvalifikācijas termiņš būs 29. jūnijs. Par konkrētākām izmaiņām kvalifikācijā tiek solīts izlemt tuvākajās nedēļās.
SOK prezidents Tomass Bahs. Foto: AFP/Scanpix
1

SOK prezidents vēstulē izsaka pateicību Latvijas Olimpiskajai komitejai

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un tās prezidents Aldons Vrubļevskis saņēmis pateicības vēstuli no Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) prezidenta Tomasa Baha par sniegto atbalstu, risinot Tokijas Olimpisko spēļu jautājumus.