Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Vismane vienspēļu turnīrā zaudē pusfinālā, dubultspēlēs tiek finālā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Vismane vienspēļu turnīrā zaudē pusfinālā, dubultspēlēs tiek finālā
Daniela Vismane. Foto: Sergio Llamera

18 gadus vecā Latvijas tenisiste Daniela Vismane kopā ar savu vienaudzi no Luksemburgas Eleonoru Molinaro piektdien sasniedza "ITF World Tennis Tour" W15 dubultspēļu turnīra finālu Štutgartē. Savukārt vienspēlēs apstāšanās soli no fināla.

WTA vienspēļu ranga 640. vietā esošā Vismane pusfinālā ar 3:6, 3:6 zaudēja pusgadu vecākajai Somijas pārstāvei Anastasijai Kuļikovai (WTA 535.). Daniela 1. setā no 3:1 zaudēja piecos geimos pēc kārtas, bet 2. setā no 3:2 finišēja ar četru pēc kārtas zaudētu geimu sēriju. Viņai 2. setā pretinieci nobreikot neizdevās.

Vismane un Molinaro dubultspēļu turnīrā, kur nav starp izsētajiem duetiem, pusfinālā ar 6:4, 6:4 uzvarēja ar ceturto numuru izliko Ungārijas un Slovākijas pāri Agnese Bukta/Viviena Juhasova. Fināls pret pirmo izsēto komandu Laura-Joana Andreja/Jūlija Vahačika (Rumānija/Vācija).

Štutgartes turnīrs notiek uz "hard" seguma telpās. Vismane vienspēlēs nopelnīja 30 ITF punktus, bet dubultspēlēs 60. Sākot ar šo sezonu, W15 turnīros WTA punktus nepiešķir.

Vismane ir vienreiz uzvarējusi W15 dubultspēļu turnīrā, pagājušā gada augustā ar Kanādas tenisisti Petru Januškovu kļūstot par čempioni māla seguma turnīrā Budapeštā.