Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Sevastovai Dohas turnīrs jāsāk pret Igaunijas pirmo numuru Kontaveitu

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Sevastovai Dohas turnīrs jāsāk pret Igaunijas pirmo numuru Kontaveitu
Anastasija Sevastova. Foto: AFP/Scanpix

Dohas "Premier 5" turnīra 1. kārtā būs Latvijas un Igaunijas pirmo numuru mačs, kad Anastasija Sevastova (WTA 41.) tiksies ar Aneti Kontaveitu (WTA 24.). Savukārt Latvijas otrajai raketei Aļonai Ostapenko (WTA 42.) pirmā pretiniece būs no kvalifikācijas turnīra.

Anastasija Sevastova Dohā ieradās, šogad būdama bez uzvarām WTA turnīros (0-4). Viņai Dohā pieticīgi panākumi ar 2-4 bilanci, abas uzvaras gūstot 2018. gadā, kad tāds rezultāts deva 3. kārtu.

Sevastova ar Aneti Kontaveitu tikusies divreiz. Sevastova uzvarēja 2016. gadā Bostādē uz māla seguma ar 6:2, 6:4, bet pagājušajā gadā Indianvelsā uz cietā seguma zaudēja ar 0:5, toreiz jau pirmajā setā izstājoties slimības dēļ.

Sevastovas un Kontaveitas mača uzvarētāja 2. kārtā tiksies ar pasaules otro raketi Simonu Halepu. Sevastova viņai zaudējusi piecas reizes pēc kārtas, pēdējais mačs bija tieši Dohā pirms diviem gadiem (4:6, 3:6).

Aļonai Ostapenko Dohā ir 6-3 bilance, viņa šeit 2016. gadā sasniedza finālu, kur ar 6:1, 4:6, 4:6 zaudēja Karlai Suaresai Navarro (#11), pati toreiz būdama ranga 88. vietā.

Ostapenko pirmo pretinieci šī gada turnīrā uzzinās pēc kvalifikācijas turnīra noslēguma. Kvalifikācijā ir divas kārtas, otrā tiks izspēlēta sestdien. Ostapenko zarā 2. kārtā būs Petra Martiča (#15) vai Barbora Stricova (#35).

Dohā 1. kārtu izlaidīs ar Top 8 numuriem izsētās tenisistes. No rangā pirmā desmitnieka nespēlēs trīs – Bjanka Andresku (#5), kura šogad joprojām nav spēlējusi ceļgala savainojuma dēļ, kā arī Serēna Viljamsa (#9) un Naomi Osaka (#10), kurām šī turnīra nebija plānoto sacensību kalendārā.

Ostapenko piedalīsies arī dubultspēļu turnīrā, kur startēs kopā ar Kanādas tenisisti Gabrielu Dabrovski. Viņas ir 2018. gada Dohas turnīra čempiones.

  +1 [+] [-]

, 2020-02-21 19:53, pirms mēneša
Nastja kārtējo reizi apliecina, ka ir stabils pirmais numurs pasaulē negatīvo izložu ziņā!

  -1 [+] [-]

, 2020-02-21 21:24, pirms mēneša
Pret Baltijas labāko tenisisti pareizāk

  +2 [+] [-]

, 2020-02-21 21:25, pirms mēneša
Elmers rakstīja: Nastja kārtējo reizi apliecina, ka ir stabils pirmais numurs pasaulē negatīvo izložu ziņā!
Pērn bija taisni labas izlozes

  -1 [+] [-]

, 2020-02-22 08:51, pirms mēneša
Nav laba vai slikta izloze, bet kāda ir sportiskā forma. Ja mūsējās ir kondīcijā, viņas var uzvarēt jebkuru pasaules tenisisti.

     [+] [-]

, 2020-02-22 18:14, pirms mēneša
pūce rakstīja: Pret Baltijas labāko tenisisti pareizāk
Cik var liet šito čugunu,Baltijas visu laiku labākā tenisiste bija,ir un būs Ostapenko,ja ne uz papīra,tad titulu un spēles satura ziņā -noteikti.

     [+] [-]

, 2020-02-22 21:03, pirms mēneša
Porters rakstīja: Cik var liet šito čugunu,Baltijas visu laiku labākā tenisiste bija,ir un būs Ostapenko,ja ne uz papīra,tad titulu un spēles satura ziņā -noteikti.
Nemuldi tukšu,ja? Baltijas labākā tenisiste ir Anete Kontaveita no Igaunijas. Kontaveitai ir daudz stabilāks sniegums patlaban, nekā Ostapenko, 2 ceturtdaļfināli, viens no tiem Austrālijas atklātajā turnīrā, viņa sasita lupatās Benčiču ar 6:1 un 6:0. Kontaveita viennozīmigi ir galvas tiesu pārāka par mūsu abām labākajām tenisistēm kopā ņemtām. Kontaveita ir pieveikusi tiešām labā formā esošu Mariju Šarāpovu.

     [+] [-]

, 2020-02-22 21:50, pirms mēneša
einars_dubrovskis_4801699 rakstīja: Nemuldi tukšu,ja? Baltijas labākā tenisiste ir Anete Kontaveita no Igaunijas. Kontaveitai ir daudz stabilāks sniegums patlaban, nekā Ostapenko, 2 ceturtdaļfināli, viens no tiem Austrālijas atklātajā turnīrā, viņa sasita lupatās Benčiču ar 6:1 un 6:0. Kontaveita viennozīmigi ir galvas tiesu pārāka par mūsu abām labākajām tenisistēm kopā ņemtām. Kontaveita ir pieveikusi tiešām labā formā esošu Mariju Šarāpovu.
Nesmīdini,tikai diletanti nosaka pēc katra turnīra savstarpējo spēļu iznākumiem nosakot labāko.Pēc tādas loģikas Svitoļinai un Pliskovai katrai būtu vismaz pa diviem Grand Slam tituliem.Runa ir par laukumā notiekošo,konkrēti ko katra no viņām kortā ir spējīga parādīt.

     [+] [-]

, 2020-02-22 22:01, pirms mēneša
Porters rakstīja: Nesmīdini,tikai diletanti nosaka pēc katra turnīra savstarpējo spēļu iznākumiem nosakot labāko.Pēc tādas loģikas Svitoļinai un Pliskovai katrai būtu vismaz pa diviem Grand Slam tituliem.Runa ir par laukumā notiekošo,konkrēti ko katra no viņām kortā ir spējīga parādīt.
Neparādi kāds tu esi muļķis tenisā. Ostapenko nekad vēl nav pieveikusi Mariju Šarāpovu. Kontaveitas spēle ir daudz tīrāka nekā Ostapenko, vai Sevastovai. Viņai arī 1. un 2. servju procents ir labāks, nekā mūsējām. Snieguma un prasmju ziņā Kontaveita ir Baltijā spēcīgākā tenisiste. Starp citu Kontaveita jau pierādīja savu Baltijas spēcīgākās tenisistes statusu, 2018. gada Austrālijas atklātā Turnīra 3. kārtā viņa 3. setos pieveica mūsu Ostapenko.

     [+] [-]

, 2020-02-22 22:28, pirms mēneša
Nepūlies mani aizskart.Savas prāta spējas tu paradīji savos komentāros.Ej ieskrieties ar visu savu Kontaveitu, tas ir tā, kā apspriest ar stabu.Bet ja gribi tiešām padiskutēt par tenisu dodies uz angļu tenisa saitiem,tur ar tenisu dzīvojoši cilvēki,Tev "zinātniski"visu paskaidros.

     [+] [-]

, 2020-02-23 00:42, pirms mēneša
Porters rakstīja: Nepūlies mani aizskart.Savas prāta spējas tu paradīji savos komentāros.Ej ieskrieties ar visu savu Kontaveitu, tas ir tā, kā apspriest ar stabu.Bet ja gribi tiešām padiskutēt par tenisu dodies uz angļu tenisa saitiem,tur ar tenisu dzīvojoši cilvēki,Tev "zinātniski"visu paskaidros.
Paskaties kādu sniegumu Kontaveita rāda un kādu mūsējās rāda. Tur tu redzēsi, ka Kontaveta medistarības ziņā ir gaismas gadus priekšā mūsējām.

  +1 [+] [-]

, 2020-02-23 16:41, pirms mēneša
einars_dubrovskis_4801699 rakstīja: Paskaties kādu sniegumu Kontaveita rāda un kādu mūsējās rāda. Tur tu redzēsi, ka Kontaveta medistarības ziņā ir gaismas gadus priekšā mūsējām.
Cerēsim. ka tu rīt ar gaismas ātrumu pazudīsi no SC pēc tam, kad Nastja pieveiks Kontaveitu. Ja vēlies - Igaunijas virzienā

  -1 [+] [-]

, 2020-02-23 20:21, pirms mēneša
vorkuta rakstīja: Cerēsim. ka tu rīt ar gaismas ātrumu pazudīsi no SC pēc tam, kad Nastja pieveiks Kontaveitu. Ja vēlies - Igaunijas virzien
Spriežot pēc bukmeikeru prognozēm, Kontaveita uzvarēs. Iespējams pat 2 setos, vai trijos. Sevastovai nekādu izredžu nav pieveikt Kontaveitu, spriežot pēc bukmeikeru prognozēm.

     [+] [-]

, 2020-02-24 10:46, pirms mēneša
einars_dubrovskis_4801699 rakstīja: Spriežot pēc bukmeikeru prognozēm, Kontaveita uzvarēs. Iespējams pat 2 setos, vai trijos. Sevastovai nekādu izredžu nav pieveikt Kontaveitu, spriežot pēc bukmeikeru prognozēm.
Uzvarēt un būt "gaismas gadu attālumā" ir tomēr 2 dažādas lietas, tev nešķiet?? Tātad tu esi ar mieru aizvākties gaismas ātrumā no komentiem gadījumā, ja Nastja uzvar?

     [+] [-]

, 2020-02-24 15:45, pirms mēneša
vorkuta rakstīja: Uzvarēt un būt "gaismas gadu attālumā" ir tomēr 2 dažādas lietas, tev nešķiet?? Tātad tu esi ar mieru aizvākties gaismas ātrumā no komentiem gadījumā, ja Nastja uzvar?
Tev tūlīt vajadzēs aizvākties, jo Kontaveta jau tūlīt vinnēs.

     [+] [-]

, 2020-02-24 15:49, pirms mēneša
vorkuta rakstīja: Uzvarēt un būt "gaismas gadu attālumā" ir tomēr 2 dažādas lietas, tev nešķiet?? Tātad tu esi ar mieru aizvākties gaismas ātrumā no komentiem gadījumā, ja Nastja uzvar?
Gatavojies vākties no SC prom.

     [+] [-]

, 2020-02-24 16:18, pirms mēneša
vorkuta rakstīja: Uzvarēt un būt "gaismas gadu attālumā" ir tomēr 2 dažādas lietas, tev nešķiet?? Tātad tu esi ar mieru aizvākties gaismas ātrumā no komentiem gadījumā, ja Nastja uzvar?
Kontaveita uzvarēja, tā ka tev ir jāvacas prom no SC. Vēlams Liepājas virzienā.