Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase:0

Tenisa izlases kapteinis: "Mums ir četri līdzvērtīgi spēlētāji, jebkurš var uzvarēt"

Tenisa izlases kapteinis:
Publicitātes foto

Latvijas vīriešu tenisa izlase ir devusies uz Grieķiju, lai jau rīt startētu Deivisa kausa Eiropas 3. grupā, kas līdz 14. septembrim norisināsies Atēnās. Latvijas izlase startēs B grupā, kurā tai stāsies pretī Igaunijas, Melnkalnes un Ziemeļmaķedonijas valstsvienības. Labākās divas komandas no katras grupas mērosies savā starpā, lai cīnītos par iekļūšanu Deivisa kausa Eiropas 2. grupā.

Latvijas izlase uz Atēnām ir devusies iespējami labākajā sastāvā. Izlases rindās būs pieredzējušie brāļi Mārtiņš un Jānis Podžus, Artūrs Lazdiņš, kā arī Vācijā uzaugušas Roberts Štrombahs, kuram šī būs debija Latvijas izlasē. Pie Latvijas izlases kapteiņa stūres būs Deniss Pavlovs, kurš šajā amatā ir kopš pagājušā gada. Latvijas uzdevums pēc grupu turnīra spēlēm būs ierindoties starp labākajām divām komandām, lai spēlētu izslēgšanas spēlēs ar kādu no labākajām otras grupas komandām par iekļūšanu Deivisa kausa Eiropas 2. grupā. Par šīm ceļa zīmēm cīnīsies arī Igaunija, Luksemburga, Ziemeļmaķedonija, Monako un Melnkalne.

“Mums ir izdevies nokomplektēt ļoti labu sastāvu. Diemžēl Ernests nevar mums palīdzēt, bet toties mums ir četri līdzvērtīgi spēlētāji – jebkurš no viņiem var uzvarēt. Mans kā kapteiņa uzdevums būs izlemt, kuru spēlētāju sūtīt laukumā konkrētajā spēlē. Jau kopš pagājušās nedēļas aktīvi trenējamies Lielupē un pagaidām sagatavošanās process aizrit bez nekādām problēmām. Mūsu izlases pirmais numurs gaidāmajās spēlēs būs Mārtiņš Podžus – viņam ir vislielākā pieredze Deivisa kausos, kā arī starptautiskos turnīros,” stāsta Latvijas izlases kapteinis Deniss Pavlovs.

Pagājušajā gadā Latvijas izlasei neizdevās atgriezties Eiropas zonas 2. grupā, jo ar uzvarām tikai pret Lihtenšteinu un Armēniju nepietika un nākamajās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi pret Grieķijas un Melnkalnes izlasēm. Šis Deivisa kausam ir bijis pārmaiņu gads, jo tika mainīts izspēles formāts. Turpmāk labākās pasaules 18 komandas sezonas beigās tiksies vienu nedēļu ilgā finālturnīrā, bet pārējās komandas, balstoties uz Deivisa kausa rangu, tiks sadalītas pirmajā, otrajā, trešajā un ceturtajā grupā.

Deivisa kauss ir galvenās tenisa sacensības vīriešu izlasēm, ko organizē Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) jau kopš 1900. gada. Sākotnēji tās tika organizētas kā sacensības starp ASV un Lielbritānijas izlasēm, bet šobrīd tās ir lielākās ikgadējās starptautiskās komandu sacensības. Latvijas izlase šajā turnīrā piedalās kopš 1993. gada, pašlaik atrodas Eiropas/Āfrikas zonas III grupā. Šogad to pārstāvēs Mārtiņš Podžus (438. vieta ATP vienspēļu rangā), Jānis Podžus, Roberts Štrombahs un Artūrs Lazdiņš.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Tenisa savienība

  -4 [+] [-]

, 2019-09-10 18:01, pirms 11 mēnešiem
Podžusi

  +2 [+] [-]

, 2019-09-10 18:23, pirms 11 mēnešiem
noladets rakstīja: Podžusi
Pamācies vēl gramatiku. Līdz eksāmeniem nav tālu

     [+] [-]

, 2019-09-10 18:40, pirms 11 mēnešiem
Diemžēl Ernests nevar..... Ernests jau labu laiku nevar un neizskatās, ka varēs un gribēs.Izbraukāja ar lielu muti pa visu pasauli un ap..rsās.

  +1 [+] [-]

, 2019-09-10 19:14, pirms 11 mēnešiem
"Jebkurš var uzvarēt ...".
Kā sacīt jāsaka, makans atvēzējiens! Jo tikpat labi un ar lielāku varbūtību jebkurš var zaudēt.
Dikti žēl, ka neredz jaunos pie apvāršņa. Podžus bračkas ir sen ārā no Future vecuma, bet diemžēl ne no Future līmeņa...

  +4 [+] [-]

, 2019-09-10 19:16, pirms 11 mēnešiem
norcha 172 rakstīja: Diemžēl Ernests nevar..... Ernests jau labu laiku nevar un neizskatās, ka varēs un gribēs.Izbraukāja ar lielu muti pa visu pasauli un ap..rsās.
Viņš noteikti nejūtas apd--sies.

     [+] [-]

, 2019-09-10 19:52, pirms 11 mēnešiem
Es būtu ňēmis Ozoliņu. Izbāztu visus komandas biedrus

  +3 [+] [-]

, 2019-09-10 20:19, pirms 11 mēnešiem
Nepilnīgs un nepabeigts raksts. Pārāk sīki aprakstīti savējie (visiem jau zināma lieta), bet nav ne zilbes par pretiniekiem. Kas būs sastāvā kurratiem, maķīšiem un crnagoriem? Vai man pašam jāmeklē infa, jeb jeb jebio es lasu sporta ZIŅU portālu?

  -1 [+] [-]

, 2019-09-10 21:54, pirms 11 mēnešiem
norcha 172 rakstīja: Diemžēl Ernests nevar..... Ernests jau labu laiku nevar un neizskatās, ka varēs un gribēs.Izbraukāja ar lielu muti pa visu pasauli un ap..rsās.
Debil ? Vienīgais apd irsies esi tu pie datora, strādājot pa minimālo

  -1 [+] [-]

, 2019-09-10 22:11, pirms 11 mēnešiem
JoKaLeMeNe rakstīja: Viņš noteikti nejūtas apd--sies.
Viņš nejustos tā arī nebūdams tenisists.Tētiņa čekista bizness paspēja aptīrīt desmitiem tūkstošu naivus cilvēkus.

  -1 [+] [-]

, 2019-09-10 22:12, pirms 11 mēnešiem
D-Mob rakstīja: Debil ? Vienīgais apd irsies esi tu pie datora, strādājot pa minimālo
Pamēģini vēl, pirmais tavs pirdiens netrāpīja pat debesspusei.

     [+] [-]

, 2019-09-10 22:31, pirms 11 mēnešiem
Virsrakstā teniss nezkādēļ ar diviem "n".