Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Marcinkeviča uzvar pirmajā spēlē Sanderlendā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Marcinkeviča uzvar pirmajā spēlē Sanderlendā
Diāna Marcinkeviča. Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas sieviešu tenisa trešā rakete Diāna Marcinkeviča otrdien pārvarēja 1. kārtu ITF W25 turnīrā Sanderlendā, bet valsts ceturtais numurs Daniela Vismane bez kvalifikācijas spēlēšanas sasniedza pamatturnīru tādas pašas kategorijas turnīrā Obidušā.

Diāna Marcinkeviča (WTA 267.) pirmajā mačā Anglijā uz "hard" seguma hallē ar 6:2, 6:4 uzvarēja ASV tenisisti Emmu Bektasu (WTA 377.). Diānai vienīgās grūtības radās mača izskaņā, kad viņai 2. setā pēc izvirzīšanās vadībā ar 5:2 vajadzēja divus mēģinājumus, lai izservētu maču.

Iekļūstot 2. kārtā, Marcinkeviča nopelnīja piecus WTA reitinga punktus. Viņas nākamā pretiniece būs bijusī Top 50 spēlētāja Oseana Dodāna. Francijas tenisiste pašreiz rangā ir tikai 402. vietā, bet viņas rekords ir 46. vieta. Dodānai ir viens WTA tituls, 2016. gadā uzvarot "International" kategorijas turnīrā Kvebekā (paklāja segums). Dodānai Sanderlendā ir atgriešanās turnīrs, spēlējot pirmoreiz kopš pagājušā gada jūlija.

Danielai Vismanei (WTA 648./ITF 77.) šodien bija plānots no vakardienas lietus dēļ pārceltais kvalifikācijas mačs Portugālē, kur notiek paklāja segums. Vismane no 1. kārtas bija brīva, bet 2. kārtā viņai bija jātiekas ar Krievijas tenisisti Anastasiju Pribilovu (WTA 670./ITF 41.). Ilgi gaidot spēli, notika pārkārtojumi zarā, kā rezultātā Vismane ar diviem "bye" sasniedza pamatturnīru, kas viņai būs pirmais šogad augstākas kategorijas turnīros par W15.