Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Sevastova Indianvelsā sāk ar zaudējumu dubultspēļu turnīrā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Sevastova Indianvelsā sāk ar zaudējumu dubultspēļu turnīrā
Anastasija Sevastova. Foto: AFP/Scanpix

Anastasija Sevastova kopā ar krievieti Anastasiju Pavļučenkovu nepārvarēja Indianvelsas "Premier Mandatory" kategorijas turnīra pirmo kārtu, ar rezultātu 3:6, 4:6 piekāpjoties amerikānietēm Dženiferai Breidijai un Elisonai Riskei.

Sevastova un Pavļučenkova turnīrā iekļuva kā rezervistes, aizvietojot māsas Viljamsas, kuras mainīja plānus, nolemjot tomēr nepiedalīties komandu sacensībās.

Pagājušajā sezonā veiksmīgu sadarbību izveidojušās Sevastova un Pavļučenkova šogad zaudējušas abos mačos. Pirmais neveiksmīgais turnīrs bija "Australian Open", kur viņas 1. kārtā ar 7:6(4), 3:6, 4:6 piekāpās Ķīnas un Horvātijas duetam Sinjuna Hana/Darija Juraka.

Sevastovai ar Pavļučenkovu pagājušās sezonas otrajā pusē bija trīs labi rezultāti, sasniedzot divus "Premier 5" pusfinālus (Sinsinati un Uhaņa) un tiekot līdz "Grand Slam" ceturtdaļfinālam Ņujorkā. Sevastova šobrīd dubultspēļu rangā ir 64. vietā, bet Pavļučenkovai ir 59.

Vienspēļu ranga 11. pozīcijas īpašniece Sevastova sestdien sāks Indianvelsas vienspēļu turnīru, kad 2. kārtas mačā tiksies ar ranga 96. vietā esošo amerikānieti Medisonu Brengli. Cīņas sākums nebūs agrāk par 22:30.