Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Ostapenko: "Sākumā daudz kļūdījos, tāpēc centos ilgāk turēt bumbu spēlē"

Rolands Eliņš

Ostapenko: "Sākumā daudz kļūdījos, tāpēc centos ilgāk turēt bumbu spēlē"
Rebeka Šramkova un Aļona Ostapenko. Foto: Romāns Kokšarovs/F64

Federāciju kausa spēlē, kurā Latvija tiekas ar Slovākiju, pirmo punktu ieguva mūsu tenisistes, proti, Aļona Ostapenko trīs setu mačā Rīgā pārspēja Rebeku Šramkovu. Ostapenko pēc spēles atzina, ka bija gatavojusies spēlei pret citu pretinieci, kā arī to, ka bijis patīkami spēlēt mājās.

„Ļoti svarīgi sākt ar uzvaru mājās, bija gandrīz pilnas tribīnes, jutos lieliski, cīnījos līdz beigām,” pēc spēles izteicās Aļona Ostapenko. „Mača laikā centos samazināt nepiespiesto kļūdu skaitu. Sākumā daudz kļūdījos, tāpēc centos ilgāk turēt bumbu spēlē, spēlēt gudrāk.”

„Ļoti patīkami beidzot spēlēt mājās. Trešā seta pirmajā geimā viņai bija breikbumba, bet to nospēlēju labi un tad viss aizgāja manā virzienā,” turpināja Aļona. „Bija negaidīti, ka mainījās pretiniece, gatavojos citai, nezināju, ko no šīs gaidīt - brīžiem viņa spēlēja ļoti labi, bet dažbrīd smagi kļūdījās. Galvenais, ka uzvarēju.”

„Korts ir diezgan lēns, ko var redzēt pēc rezultāta - abas esam agresīvas spēlētājas, bet mačs ilga divarpus stundas,” apliecināja Latvijas tenisiste. „Mūsu izlases jauno kapteini pazīstu jau ilgi, iepriekš biju arī uz vairākiem turnīriem ar viņu. Domāju, ka Federāciju kausā spēlēju labāk nekā ikdienišķos mačos WTA tūrē, šeit man ir lielāka motivācija, jo cīnos par valsti, kas ir liels gods.”

Savukārt Ostapenko pretiniece Rebeka Šramkova atzina latvietes pārspēku, neskatoties uz panākto neizšķirtu pēc otrā seta: „Viņa bija labāka izšķirošajās situācijas, viņa ir pieredzējušāka. Kaut arī uzvarēju otro setu, joprojām viņa bija pārliecinošāka. Trešajā man bija breikbumba, bet to neizmantoju un tad arī viss beidzās.”

„Varēju būt labāka serves uznemšanā un pirmajā servē. Varēju nospēlēt daudz labāk, trešajā setā viņai bija neticami labi neatvairāmie sitieni,” sacīja Šramkova. „Spēlēju pret Ostapenko pirms 2-3 gadiem, uzvarēju, tad bija tikpat sīva cīņa un beidzās 7-6, 7-6. Federāciju kausā spēlēt ir citādi nekā parastos turnīros. Laukumā nācu pārliecināta par sevi, biju droša, ka varu uzvarēt, tomēr šoreiz viņa bija labāka. To, ka spēlēšu, izlēma stundu pirms mača. Pirms tam gatavojos svētdienai, bet viss ātri mainījās. Tomēr tāds ir teniss. Par rītdienu vēl nezinām, treneris šovakar to izlems.”

     [+] [-]

, 2019-02-09 20:04, pirms 8 mēnešiem
Bildes: https://www.fedcup.com/en/photos.as... Nabaga Šmīdlova.