Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Nesankcionētā tenisa turnīra norise ir pārtraukta

Agris Suveizda

Nesankcionētā tenisa turnīra norise ir pārtraukta
Miķelis Lībietis. Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Kā liecina portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija, nesankcionētā tenisa turnīra "Sky Tennis Exhibition Latvia" norise Covid-19 pandēmijas laikā ir pārtraukta.

Portāls Sportacentrs.com jau ziņoja, ka pandēmijas laikā, kad Latvijas Tenisa savienība ir atcēlusi oficiālu turnīru norisi, ārpus Rīgas norisinājies nesankcionēts tenisa turnīrs, starp dalībniekiem esot arī bijušajam Latvijas izlases dalībniekam Miķelim Lībietim.

Latvijas Olimpiskā komiteja vēlāk publiski nosodīja šāda turnīra norisi un griezās Valsts policijā. Pirmdien sacensības vēl norisinājās, taču jau vakar turnīra gaita tika pārtraukta un nebija pieejamas arī likmes bukmeikeru kantoros, novēroja Sportacentrs.com.

Citu ziņu par izmeklēšanas gaitu pagaidām nav, un Latvijas Tenisa savienības ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks sarunā ar portālu Sportacentrs.com vēlreiz norādīja, ka situācijas izskatīšana ir Valsts policijas pārziņā un savienība iekšējo izmeklēšanu nav uzsākusi.

     [+] [-]

, 2020-04-08 15:33, pirms 2 mēnešiem
Malachi, bet kapec pasiem rokas triceja iesniegumu uzrakstit ? Lielos virsrakstus tikai prot uzlikt.

  +1 [+] [-]

, 2020-04-08 15:48, pirms 2 mēnešiem
Cik dzirdēts, visi dalībnieki atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, iznjemot Deividu Jušku, kam izdevās izmukt no tiesībsargājošo instanču pārstāvjiem un tagad viñš izsludināts starptautiskajā meklēšanā, visdrīzāk slēpjas kaut kur Latgales mežos! Drošības naudu gan jau ka tikai Lībietis varës atłauties samaksāt lai tiktu uz brīvām kājām!

     [+] [-]

, 2020-04-08 16:14, pirms 2 mēnešiem
Kadrs23 rakstīja: Cik dzirdēts, visi dalībnieki atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, iznjemot Deividu Jušku, kam izdevās izmukt no tiesībsargājošo instanču pārstāvjiem un tagad viñš izsludināts starptautiskajā meklēšanā, visdrīzāk slēpjas kaut kur Latgales mežos! Drošības naudu gan jau ka tikai Lībietis varës atłauties samaksāt lai tiktu uz brīvām kājām!
Tur prieks drosibas naudas vajadzes smagu darbu ar bumbu grozu-pardesmit stundas.

     [+] [-]

, 2020-04-08 18:44, pirms 2 mēnešiem
Vétra ûdens glãzé! Kas nav ko darït? Kas iebrauc tie ganãs kur grib, nevis séž stingri karantînã!

     [+] [-]

, 2020-04-08 20:10, pirms 2 mēnešiem
Jānis Derums rakstīja: Vétra ûdens glãzé! Kas nav ko darït? Kas iebrauc tie ganãs kur grib, nevis séž stingri karantînã!
Ko Tu iesaki darīt? Ja kāds iebraukušais, iespējams ir uz ielas, tad lai tik spēlē?