Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 0

Sevastovai Lincas turnīra sākums pret Austrijas pirmo numuru Hāsu

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Sevastovai Lincas turnīra sākums pret Austrijas pirmo numuru Hāsu
Anastasija Sevastova. Foto: AFP/Scanpix

Anastasija Sevastova Lincas "International" turnīrā izsēta ar trešo numuru un pirmajā mačā tiksies ar Austrijas spēcīgāko tenisisti Barbaru Hāsu. Austrijas turnīra dalībnieču sarakstā ir arī šobrīd vēl Pekinā esošā Aļona Ostapenko, kurai 1. kārtā ielozēta kvalifikācijas uzvarētāja.

Anastasija Sevastova šobrīd WTA rangā ir 18. vietā, bet turnīra laikā būs 25., jo pirmdien zaudēs pērn Pekinā ar "Premier Mandatory" turnīra fināla nopelnītos 650 punktus. Sevastova Lincā izsēta ar trešo numuru, pirmie divi ir Kiki Bertensai (#8) un Belindai Benčičai (#10), kuras izmisīgi turpina cīņu par "WTA Finals" kvalifikāciju, bet Sevastovai nepieciešami punkti, lai spēlētu "WTA Elite Trophy", pēc nozīmes sezonas otrajā finālturnīrā.

Sevastova pirmajā mačā tiksies ar Austrijas sieviešu tenisa līderi Barbaru Hāsu, kurai rangā ir 149. vieta. Anastasijai pirmā izsētā pretiniece ceturtdaļfinālā var būt viņas šīs nedēļas pāriniece Pekinas turnīrā Jūlija Gērgesa (#27), kura izlikta ar piekto numuru. Starp citu, Sevastova vācietei Lincā dramatiskā mačā zaudēja 2011. gadā ar 4:6, 6:3, 6:7(7).

Ranga 73. vietā esošās Aļonas Ostapenko sākotnēji nebija Lincas turnīra dalībnieču sarakstā, jo atlases brīdī robeža bija 61. numurs, tomēr vairāku spēlētāju izstāšanās deva Ostapenko iespēju uzspēlēt šajā turnīrā. Tā kā Ostapenko šodien spēlēja dubultspēļu finālu Pekinā, viņas gatavošanās Lincas turnīram nebūs labā līmenī. Paredzams, ka Ostapenko tiks dota iespēja pirmo maču spēlēt trešdien.