Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase:0

Marcinkeviča un Ignatjeva zaudē ITF dubultspēļu pusfinālos

Valdis Bērziņš

Marcinkeviča un Ignatjeva zaudē ITF dubultspēļu pusfinālos
Diāna Marcinkeviča. Foto: Tobias Froehlich

Latvijas tenisistes Diāna Marcinkeviča un Margarita Ignatjeva piektdien pabeidza startus ITF kategorijas turnīros uz māla seguma. Diāna Marcinkeviča zaudēja Montrē ITF W60 dubultspēļu pusfinālā, bet Ignatjevai Bučā zaudējums W15 vienspēļu ceturtdaļfinālā un neveiksme arī dubultspēļu pusfinālā.

WTA dubultspēļu ranga 256. vietā esošā Diāna Marcinkeviča Šveicē spēlēja kopā ar beļģieti Marī Benuā. Ar trešo numuru izsētais duets pusfinālā piekāpās pirmā numura īpašniecēm Ksenijai Knollai un Mendijai Minellai (Šveice/Luksemburga) – 6:7(4), 2:6. Turnīrs pabeigts ar 29 punktu iegūšanu.

Marcinkeviča uzvarējusi 26 ITF dubultspēļu turnīros, bet šogad viņai vēl nav nevienas trofejas, turklāt tikai vienā turnīrā sasniegts fināls, kas izdevās jūnijā W25 turnīrā Perigē.

Diāna pēc vienas nedēļas atpūtas plānojusi spēlēt Senmalo W60+H turnīrā, kur pērn vienspēlēs tika līdz ceturtdaļfinālam, bet dubultspēlēs sasniedza finālu.

Margarita Ignatjeva (ITF 552.) Bučas W15 vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālā ar rezultātu 3:6, 4:6 zaudēja Ukrainas spēlētājai Annai Parhomenko (ITF 1614.), bet dubultspēļu pusfinālā kopā ar turcieti Zejnepu Senu Sariolanu piekāpās Ukrainas pārim Vladlena Bokova/Marija Hlahola – 3:6, 1:6.

18 gadus vecā Ignatjeva šonedēļ vienspēļu rangam nopelnīja divus punktus, bet dubultspēļu ieskaitē iegūti četri. Lai debitētu WTA vienspēļu rangā, viņai nepieciešams vēl viens punkts, jo viņa jau divos turnīros ir ieguvusi punktus – divus šonedēļ un četrus jūlijā W15 turnīrā Tamperē, kur tika līdz pusfinālam.