Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Četri Latvijas pāri Jūrmalā sasniedz EČ pludmales tenisā astotdaļfinālu

Ints Megnis
Ints Megnis

Četri Latvijas pāri Jūrmalā sasniedz EČ pludmales tenisā astotdaļfinālu
Natālija Tumševica Eiropas čempionāta atklāšanas ceremonijā
Foto: Tumševicas Facebook profils

Četri Latvijas pāri ceturtdien Majoru pludmalē veiksmīgi sāka Eiropas čempionātu pludmales tenisā, sasniedzot sacensību astotdaļfinālu, kamēr U18 turnīrā trīs dueti jau tikuši ceturtdaļfinālā.

Vīru dubultspēlēs visi trīs Latvijas pāri bija brīvi no pirmās kārtas, pēc tam diviem arī pārvarot otro kārtu un sasniedzot astotdaļfinālu. Ar 15. numuru izliktie Andrejs Maksimovs un Sergejs Ratņikovs ar 6-0, 6-2 sagrāva poļus Jakubu Tokažu un Jakubu Miekusu, kamēr sacensību desmitais numurs Ņikita Ribakovs un Kaspars Daugulis ar 6-3, 6-3 bija pārāki pār čehiem Vojtehu Dohnalu un Ivanu Grinu.

Trešais Latvijas vīru duets Aleksejs Aleksejuks un Jevgēņijs Feldmans savā pirmajā cīņā ar 4-6, 4-6, piekāpās lietuviešiem Eligijam Macinskam un Skirmantam Macinskam.

Ne tik veiksmīgas Latvija bija dāmu dubultspēles. Pirmajā kārtā Grētas Veinbergas un Kristiānas Lindas Zahares duets ar 5-7, 6-4, 10:6 pārspēja Flēru van Hāsterenu un Martinu Nevrlku no Nīderlanes, kamēr Arina Freimane un Natālija Tumševica ar 6-2, 6-3 uzveica čehietes Markētu Jīlkovu un Barboru Burnsu, tomēr vēlāk trešdien abi dueti zaudēja otrās kārtas duetos - Veinberga un Zahare ar 2-6, 2-6 piekāpās vācietēm Sārai Bolsmanai un Kristinai Mejerei, bet Tumševica/Freimane ar 1-6, 3-6 kapitulēja ar otro numuru izliktajām itālietēm Sofijai Čimati un Flaminijai Dianai.

Trešais dāmu duets Aiga Krīgere un Gundega Pastore pirmajā kārtā ar 0-6, 1-6 kapitulēja vācietēm Maraikei Biglmaierei un Laurai Kemkesai.

Divi Latvijas pāri sasniedza astotdaļfinālu arī jauktajās dubultspēlēs. Šeit ar 15. numuru izliktie Daugulis un Tumševica pirmajā kārtā bija brīvi, bet otrajā ar 6-4, 6-3 apspēlēja ungārus Benci Kaloču un Žužā Kovāču. Savukārt Ribakovs un Freimane, kuriem ir 13. numurs, otrās kārtas duelī ar 6-1, 6-3 sagrāva austriešus Berntu Bitermanu un Sāru Voitu.

Trešais Latvijas duets Ratoņikovs un Veinberga arī no pirmās kārtas bija brīvi, bet otrajā ar 2-6, 2-6 kapitulēja krieviem Andrejam Kozbinovam un Irinai Gļimakovai.

Paralēli notiek sacensības arī junioru ieskaitē, kur meitenēm ceturtdien uzvaru izcīnīja Viktorija Stenclava un Anastasija Zalomajeva, sasniedzot ceturtdaļfinālu, kamēr pirmajā mačā zaudēja Sofija Ļebedeva un Veronika Kravcova. Puišiem bez cīņas ceturtdaļfinālā iekļuvuši Martins Ugļovs un Ņikita Mackēvičs, kamēr pirmajā mačā zaudēja Gļebs un Maksimilians Maksimovs. Tikmēr jauktajās dubultspēlēs ceturtdaļfinālā iekļuvuši Mackēvičs un Zalomajeva, bet pirmajā mačā apstājās Ugļovs un Stenclava.

Kā vēsta organizatori, pirmajā dienā viņus piemeklējušas lielas problēmas ar elektrības padevi sacensību norises vietā.

Eiropas čempionātam pieaugušo grupā piedalās sportisti no 21 valsts, bet Eiropas U18 čempionātā piedalās desmit valstu sportisti, Latvijai esot starp debitantēm. Sacensības Majoru pludmalē notiks līdz svētdienai, turklāt spēles tiek aizvadītas tajā pat stadionā, kur pēc divām nedēļām notiks Eiropas U22 čempionāts pludmales volejbolā.

     [+] [-]

, 2018-07-12 21:59, pirms gada
Puiši, man ir nepieciešams, lai skatītāji tulkotu))
Es sāku spēlēt 5 minūtes!
Ja tas ir neērti, dodieties uz priekšu un vienkārši izskatu!
Tas ir starp kollapu >>> sisisa.tk