Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 0

Olimpiskā centra "Ventspils" balvas izcīņa tenisā rit pilnā sparā

Andrejs Siliņš

Jau piekto gadu Ventspils tenisa kortos pa nedēļas nogalēm visas vasaras garumā norisināsies Olimpiskā centra „Ventspils” balvas izcīņa tenisā amatieriem. Turnīrā var piedalīties ikviens tenisa fans, kurš nekad nav piedalījies oficiālos Latvijas Tenisa savienības rīkotajos tenisa turnīros, bet gan apguvis tenisa spēli paša spēkiem.

„Olimpiskā centra „Ventspils” balvas izcīņa tenisā amatieriem 2010” visi turnīra dalībnieki tiek sadalīti divās (sievietēm) un četrās (vīriešiem) apakšgrupās, kurās notiek izspēle pa vienam savstarpējam mačam. Vīriešu turnīrā pirmie 16 spēlētāji pēc reitinga spēlē augstākajā līgā, bet visi pārējie – 1.līgā. Turklāt ja spēlētājam sezonas garumā izdodas sasniegt augstvērtīgus rezultātus, turnīra dalībnieks no 1.līgas var nokļūt augstākajā.

Sākotnēji Ventspils amatieru turnīrs tika rīkots nelielam spēlētāju lokam, bet pēc pieciem gadiem tas kļuvis jau par nozīmīgu pasākumu pilsētas sporta dzīvē. 2010.gadā turnīrā startē 61 dalībnieks. Tie ir gan ventspilnieki, gan bijušie pilsētas iedzīvotāji, kas pa brīvdienām ierodas Ventspilī, lai piedalītos turnīrā.

2009.gadā turnīrā piedalījās 44 spēlētāji un pēc sīvas cīņas vasaras garumā godalgotās vietas vīriešu un sieviešu grupā ieguva:

VietaVīriešiemSievietēm
1.vietaSergejs AleksandrovsAnita Fridrihsberga
2.vietaRenārs VaitkussKristīne Austere
3.vietaMārtiņš JansonsSolvita Ozoliņa

Kā šogad veiksies turnīra dalībniekiem un vai izdosies pārspēt savus iepriekš sasniegtos rezultātus, to varēsim uzzināt septembrī, kad plānotas pēdējās Olimpiskā centra „Ventspils” balvas izcīņas tenisā amatieriem spēles.

Informāciju sagatavoja
SIA „Olimpiskais centrs „Ventspils””
Sporta un mārketinga daļa