Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:361, Did:0, useCase: 0
Kristaps Bērziņš
Foto: Skrien Latvija

Latvija Čempionāts maratonā - Sportlat Valmieras maratons 2013

16. septembrī Valmierā tika aizvadīts "Skrien Latvija" skriešanas seriāla sestais posms –Sportlat Valmieras maratons, kas vienlaikus bija Latvijas čempionāts maratonā. Par valsts čempioniem 42.195 kilometru distancē kļuva Kristaps Bērziņš no Kuldīgas un Dace Lina no Rīgas.

15. septembrī rudens lielākais skrējiens - Sportlat Valmieras maratons

15. septembrī visi tiek aicināti uz lielāko rudens skrējienu Sportlat Valmieras maratonu, „Skrien Latvija” 6. posmu, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas čempionāts maratonā.

Biķernieku pusmaratons 2013

Svētdien, 28. aprīlī Biķernieku sporta bāzē notika skriešanas seriāla "Skrien Latvija" 2. posms Biķernieku pusmaratons, kurā uzvaras izcīnīja attiecīgi Jānis Višķers un Dace Lina, kura sasniedza ne tikai personisko, bet arī trases rekordu. Kopumā uz starta stājās gandrīz 1500 skrējēju.

SPORT2000 LČ Ziemas triatlons

19. janvārī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisinājās SPORT2000 Latvijas čempionāts ziemas triatlonā, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas kausa triatlonā 1. posms un SportLat Balva 2013 2. posms.Absolūtajā vērtējumā vīriem ātrākais bija Latvijas izlases slēpotājs Oļegs Andrejevs no Daugavpils (DTC Jaunība). Gandrīz 25 kilometrus garajā distancē vairāk kā 2 minūtes viņam zaudēja Valdis Ukins no Rīgas (PSK "SKANSTE" / MySport), no kura tikai 50 sekundes atpalika trešās vietas ieguvējs Raimonds Bricis no Pļaviņām (PSK "SKANSTE" / MySport). No dāmām ātrākā izrādījās Ieva Mauliņa no Rīgas (izturiba.lv), otrā Dace Fūrmane no Valmieras (PĒDU NAV), trešā Annija Pušņakova no Dobeles (Preiļu kraukļi).

SPORT2000 Slēpošanas sprints.

Rīgā Uzvaras parka trasē jau astoto sezonu aizsākās Latvijā lielākā izturības sporta veidu seriāla SPORTLAT BALVA 2013 pirmais posms – SPORT2000 Slēpošanas sprints.
6

Fadejevs: "Atsāku skriet no rītiem ierastos pusmaratoniņus"

Svētdien Valmierā norisinājās Latvijas čempionāts maratonā, kurā vīriešu konkurencē uzvarēja mūsu titulētais olimpietis - Aigars Fadejevs. Savukārt dāmu konkurencē pie uzvaras lauriem tika Anita Kažemāka, kura apsteidza citu olimpieti un Valmieras maratona rekordisti - Daci Linu.

Sportlat Valmieras maratons 2012

16. septembrī noslēdzās sacensību seriāla Skrien Latvija 5. posms SPORTLAT VALMIERAS MARATONS 2012, kas vienlaicīgi ir arī Latvijas čempionāts maratonā. Vīriešu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Sidnejas Olimpisko spēļu vicečempions soļošanā Aigars Fadejevs, savukārt sieviešu sacensībās uzvaras laurus plūca "Maratona kluba"/Nike/Preiļi pārstāve Anita Kažemāka.

Jau 25. reizi norisinās pludmales skrējiens "Vecāķi"

Sestdien, 1. septembrī jau 25 reizi notika tradicionālais un tautā iecienītais pludmales skrējiens „Vecāķi”, kas vienkopus pulcēja gan mazus, gan lielus skrējējus.

Sportlat Vaidavas triatlons pulcē vairāk nekā 300 daībniekus

19. augustā Vaidavā (Kocēnu novads) norisinājās Latvijas kausa triatlonā 8. posms, kas bija arī Sportlat Balva 2012 8. posms. Nemainīgi kā katru gadu arī šogad starts un finišs bija pie Vaidavas ezera, kopumā pulcējot vairāk nekā 300 dalībniekus.

Velobraucienā „APKĀRT BURTNIEKU EZERAM" uzvar Normunds Zviedris

SPORT2000 TAUTAS VELOBRAUCIENS „APKĀRT BURTNIEKU EZERAM". Vecatē 12.08.2012
3

Skrien Latvija Ventspils posms - saule, lietus un jauns rekords

Sestdien, 16. jūnijā, Ventspilī norisinājās "Skrien Latvija" otrais posms, kurā jaunu trases rekordu uzstādīja Valērijs Žolnerovičs. Kopā piedalījās vairāk kā tūkstotis skrējēju , kas savus spēkus izmēģināja dažādās distancēs. Sīkāk šajā sižetā.

SPORT2000 Tautas velobrauciens "Apkārt Piebalgas ezeriem"

Sestdien, 5. maijā Vecpiebalgā noslēdzies viens no interesantākajiem un skaistākajiem tautas velobraucieniem Latvijā - SPORT2000 Tautas velobraucienu „Apkārt Piebalgas ezeriem", kas bija arī sacensību seriāla „SportLat Balva 2012" 5. posms.Velobrauciens notiks jau septīto reizi, kas ik gadus vienuviet pulcē vairākus simtus velobraucējus - profesionāļus un amatierus.Dalībniekiem tika piedāvātas divas atšķirīga garuma distances: 50 kilometru un 35 kilometru garas distance. Bez tam sacensību starta vietā pie Vecpiebalgas kultūras nama notika arī bērnu sacensības 3 dažādās vecumam atbilstoša garuma distancēs.
3

Skrien Latvija: Žolnerovičam rekords, simtiem – prieks

Svētdien Biķerniekos norisinājās "Skrien Latvija" pirmais posms - vairāk kā tūkstotis skrējēju izmēģināja spēkus virknē dažādu distanču.

VIDEO no SPORT2000 Tautas slēpojuma „Alūksne”

Ar gulbenieša Jāņa Paipala uzvaru sestdien Alūksnes novada ziemas sporta centrā “Mežinieki” noslēdzās SPORT2000 Tautas slēpojums „Alūksne”, kas bija arī sacensību seriāla „SportLat Balva 2012” 3. posms. Kopvērtējumā 2. vietu izcīnīja talsinieks Juris Damškalns, bet trešo labāko rezultātu uzrādīja alūksnietis Oskars Muižnieks. No dāmām labākā bija Līga Glāzere no Vecpiebalgas.

SPORT2000 Tautas slēpojums Madona 18.02.2012

Madonā, 18. februārī noslēdzās tradicionālais tautas slēpojums – SPORT2000 Tautas slēpojums „Madona”, kas ik gadus vienuviet pulcē vairākus simtus distanču slēpotājus - profesionāļus un amatierus. Visas dienas garumā, lieliskos ziemas apstākļos, skaistā Madonas apkārtnes daba kopumā pulcēja 445 dalībniekus.

SPORT2000 Tautas slēpojuma „MADONA” trases apskats

Pasākums norisināsies slēpošanas un biatlona sporta bāzē Smeceres sils, kas atrodas 2km attālumā no Madonas pilsētas. Skaista, ainaviska vieta, kur satiekas kalni ar līdzenumiem - dalībniekiem nodrošinās aizraujošu slēpošanu.Slēpojuma trase virzīsies pa meža takām, apmetot loku pie Smeceres kroga, kur sacensību dalībniekiem tiks nodrošināta gan dzirdināšana, gan vieglas uzkodas. Pēc tam distance virzīsies atpakaļ uz sporta bāzi Smeceres sils ar finišu slēpošanas un biatlona stadionā.

SPORT2000 Slēpošanas sprints

Ar sacensībām piektdien 27. janvārī Rīgā Uzvaras parka trasē aizsākās lielākā izturības sporta veidu seriāla SPORTLAT BALVA 2012  pirmās sacensības – SPORT2000 Slēpošanas sprints. Uz starta stājās gan sportisti ar pieredzi, gan dažādu vecumu sportiska dzīvesveida piekritēji, kas kopumā pulcēja 295 dalībniekus.

Skrien Latvija, Velomaratoni.lv un Sportlat Balva 2011. gada sezonas noslēgums 26.11.2011

Gandarījums par aizvadītās sezonas paveikto; Lepnums par iegūto apbalvojumu; Prieks par kolēģu sasniegumiem; Pozitīvs noskaņojums vakara noslēgumā grupas Iedomu Spārni pavadībā, - tādas un daudz citas emocijas virmoja SKRIEN LATVIJA, VELOMARATONI.LV un SPORTLAT BALVA 2011. gada sezonas noslēguma pasākumā, kas norisinājās 26. novembrī, Ropažu novada pašvaldības Kultūras un Izglītības centra telpās.Noslēguma pasākumā tika godināti labākie SKRIEN LATVIJA, VELOMARATONI.LV un SPORTLAT BALVA 2011 seriālu kopvērtējuma un vecuma grupu laureāti gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.Skriešanas seriāla SKRIEN LATVIJA 2011 ietilpa 6 posmi - pazīstamākie, apmeklētākie un skaistākie Latvijas pusmaratoni un tautas skrējieni – Rīgas Pusmaratons, Ventspils Piedzīvojumu parka Pusmaratons, Liepājas Pusmaratons, Kuldīgas Pusmaratons, Sportlat Valmieras maratons un Siguldas Pusmaratons (www.skrienlatvija.lv).VELOMARATONI.LV 2011 seriālā visa gada garumā bija pieci tautas velobrauciena posmi, aptverot visu Latviju, tās notika Rīgā, Vecpiebalgā, Vecatē, Ogrē un Ventspilī (www.velomaratoni.lv). 2012. gadā MTB riteņbraukšanas sacensības norisināsies tikai SPORTLAT BALVA 2012 ietvaros.SPORTLAT BALVA ir lielākais multisporta sacensību seriāls Latvijā, kas šogad notika jau sesto sezonu, kurā visa gada garumā bija apvienotas 17 sacensības tādos sporta veidos kā distanču slēpošana, skriešana, riteņbraukšanas, triatlons un duatlons (www.sportlat.lv).

Noslēdzies Sportlat Valmieras maratons 2011

18. septembrī noslēdzies vērienīgākais skriešanas sezonas noslēguma pasākums – SPORTLAT VALMIERAS MARATONS, kas ir arī sacensību seriāla „SportLat Balva 2011” 16. posms un Skrien Latvija 5. posms. Maratons norisinājās jau 5. reizi (kopš atjaunošanas), kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits vairāk kā 2200. Vīru konkurencē uzvaras laurus plūca Raivis Zaķis, dāmām – Irīna Štūla - Pankoka.

Ventspils Piedzīvojuma parka tautas velobrauciens

Jebkuram aktīva dzīvesveida piekritējam bija iespēja izaicināt sevi aizraujošās sacensībās Ventspils Piedzīvojumu Parkā – Piedzīvojumu parka tautas velobraucienā. Posmā uzvaras izcīnīja Erik Putsep (Alpha Baltic/Unitymarathons) un Madara Fūrmane (PĒDU NAV).