Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:361, Did:0, useCase: 0
Foto: Evita Priedīte

22. februārī Madonā notiks tautas slēpojums

Neskatoties uz to, ka šogad ziema mūs nelutina ar sniegu, 22. februārī, Madonas slēpošanas un biatlona sporta bāzē „Smeceres sils” notiks biedrības sporta kluba „SportLat” organizētās slēpošanas sacensības –Sport2000 Tautas slēpojums „Madona”.
Foto: Evita Priedīte

Noslēdzies „Sport2000” Latvijas čempionāts Ziemas triatlonā

26. janvārī, Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā, norisinājās SPORT2000 Latvijas čempionāts Ziemas triatlonā, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas kauss ziemas triatlonā - 2014 Sigulda ETU Winter Triathlon European Cup.
Publicitātes foto

"Baiļos" notiks "Trek kausa 2013" izcīņas pēdējais posms

Šo sestdien, 7.septembrī, "Baiļos”, kas atrodas 2 km no Valmieras centra, norisināsies pēdējais šī gada "Trek kauss 2013” riteņbraukšanas posms - MTB maratons "Baiļi”, kurš vienlaicīgi būs arī "SportLat Balva 2013” 15.posms. Noslēdzošais posms būs neierastāks nekā iepriekšējie posmi, jo pirmo reizi Latvijas MTB sacensību vēsturē sacensības notiks ar atsevišķo startu.
MTB maratona absolūtie uzvarētāji: Dmitrijs Sorokins (no kreisās), Raivis Zīmelis un Rihards Bartuševičs
Foto: Ritvars Raits

Arī Ogres/Ikšķiles posmā uzvar Sorokins

20.jūlijā Ogres un Ikšķiles novadā jau trešo gadu pēc kārtas norisinājās tradicionālās riteņbraukšanas sacensības MTB maratons "Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras” velobrauciens, kas bija gan "Trek kauss 2013” 5.posms, gan "SportLat Balva 2013” 13.posms.
Publicitātes foto

Ogrē un Ikšķilē notiks "Trek kausa" piektais posms

Sestdien, 20. jūlijā jau trešo gadu pēc kārtas Ikšķiles un Ogres novados notiks tradicionālās riteņbraukšanas sacensības - MTB maratons „Ogres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras” velobrauciens, kurš vienlaicīgi būs gan „Trek kauss 2013” 5. posms un „SportLat Balva 2013” 13. posms.
Publicitātes foto
2

Sorokins un Fūrmane uzvar velobraucienā "Apkārt Burtnieku ezeram"

29. jūnijā Vecatē jau septīto reizi norisinājās tradicionālais velobrauciens "Apkārt Burtnieku ezeram", kas bija gan „Trek kauss 2013” 4. posms, gan „SportLat Balva 2013” 11. posms. Maratona distancē uzvaras izcīnīja Dmitrijs Sorokins un Madara Fūrmane.
Foto: sportlat.lv

Sestdien MTB piedzīvojums Vecatē

Šo sestdien, 29. jūnijā, riteņbraukšanas entuziasti pulcēsies Vecatē, kur notiks „Trek kauss 2013” 4. posms un „SportLat Balva 2013” 11. posms – Velobrauciens „Apkārt Burtnieku ezeram”.
Foto: SportLat

Sorokins un Platace ātrākie "Trek kauss 2013" MTB maratons "Madonas" posmā

Šodien, 25. maijā, lietainos laika apstākļos, riteņbraukšanas entuziasti no dažādām Latvijas pilsētām pulcējās Madonas slēpošanas un biatlona sporta bāzē „Smeceres sils”, kur notika kārtējais „Trek kauss 2013” 3. posms un „SportLat Balva 2013” 9. posms – MTB maratons „Madona”.

Nedēļas nogalē Madonā notiks MTB riteņbraukšanas sacensības

Šajā brīvdienā, 25. maijā riteņbraukšanas entuziasti pulcēsies Madonā, slēpošanas un biatlona sporta bāzē „Smeceres sils”, kur notiks „Trek kauss 2013” 3. posms un „SportLat Balva 2013” 9. posms – MTB maratons „Madona”, kurā dalībnieki sacentīsies sev piemērotās distancēs: 40 km maratona distancē, 20 km pusmaratona distancē un arī pašiem mazākajiem tiks organizēts bērnu velobrauciens 300 – 800 m.
1

Zīmelis un Rožlapa labākie velobraucienā „Apkārt Piebalgas ezeriem”

Sestdien, 18. maijā Vecpiebalgā noslēdzās viens no skaistākajiem tautas velobraucieniem Latvijā - velobrauciens „Apkārt Piebalgas ezeriem”, kas bija arī „Trek kauss 2013” 2. posms un „SportLat Balva 2013” 8. posms.
Publicitātes foto

Vecpiebalgā notiks velobrauciens "Apkārt Piebalgas ezeriem"

Sestdien, 18.maijā Vecpiebalgā norisināsies velobrauciens "Apkārt Piebalgas ezeriem", kas būs arī "Trek kauss 2013" 2.posms un "SportLat Balva 2013" 8.posms. Velobrauciens notiks jau astoto reizi, kas vienuviet pulcēs vairākus simtus velobraucējus - profesionāļus un amatierus.

„Trek Kauss 2013” pirmajā posmā uzvar Raivis Zīmelis un Madara Fūrmane

Svētdien, 5.maijā, Tērvetē notika „Trek Kauss 2013” pirmais posms, kurā maratona distancē uzvaras guva Raivis Zīmelis un Madara Fūrmane. Kopumā uz starta visās distancēs stājās vairāk nekā 450 dalībnieku.
Dace Lina
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
6

"Skrien Latvija" Biķerniekos: Lina uzvar ar personisko un trases rekordu

Šodien Biķernieku sporta bāzē notika skriešanas seriāla "Skrien Latvija" 2. posms Biķernieku pusmaratons, kurā uzvaras izcīnīja, attiecīgi, Jānis Višķers un Dace Lina, kura sasniedza ne tikai personisko, bet arī trases rekordu.

Jau svētdien "Skrien Latvija" 2.posms - "Biķernieku pusmaratons"

Svētdien, 28. aprīlī norisināsies „Biķernieku pusmaratons”, uz kuru aicināts ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs uz izskriešanos Rīgas zaļākajā un sportiskākajā vietā - Biķernieku kompleksajā sporta bāzē. Tas būs gan "Skrien Latvija" 2013 otrais posms, gan „SportLat Balva” 2013 sestais posms.
Edgars Bertuks 
Foto: SportLat
6

Bertuks triumfē Latvijas čempionātā krosā

Sestdien 20. aprīlī Biķernieku mežā pie Šmerļa upītes notika jau tradicionālais Pavasara kross, kas bija arī Latvijas čempionāts krosā un „SportLat balva” 2013 piektais posms. Par Latvijas čempioniem kļuva Līga Šulgina un Edgars Bertuks.
Foto: bikerniekupusmaratons.lv

Tuvojas "Skrien Latvija" otrais posms - Biķernieku pusmaratons

28. aprīlī Biķernieku kompleksajā sporta bāzē notiks "Skrien Latvija" 2013 otrais posms - Biķernieku pusmaratons, kur aicināts ikviens aktīvā dzīvesveida piekritējs uz izskriešanos Rīgas zaļākajā un sportiskākajā vietā.

2013. gadā devīto sezonu notiks TREK KAUSS

Arī šajā sezonā jau devīto reizi notiks Trek Kauss 2013, kuru organizē specializētais velosipēdu veikals „TREK”.

Alūksnē uzvar Paipals, Muižnieks otrais, dāmām ātrākā Bendika

Sestdien, 2. martā notiekošajā SPORT2000-FISCHER tautas slēpojumā „Alūksne” vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja Jānis Paipals no Gulbenes. Alūksnietis Oskars Muižnieks ieguva 2.vietu, bet trešo labāko laiku uzrādīja talsinieks Kārlis Vanags. No dāmām labākā bija Baiba Bendika no Cēsīm.

Sestdien notiks tautas slēpojums "Alūksne"

Sestdien, 2. martā Alūksnes novada ziemas sporta centrā “Mežinieki” notiks „SportLat Balva” 2013 4. posms - SPORT2000-FISCHER tautas slēpojums „Alūksne”.
Jānis Paipals
Organizatoru foto
1

Paipals ātrākais Madonas slēpojumā

Nedēļas nogalē, īsti ziemīgos laika apstākļos, vairāk kā 500 slēpotāji no dažādām Latvijas pilsētām pulcējās Madonas slēpošanas un biatlona sporta bāzē „Smeceres sils”, kur notiks slēpošanas sacensības – Sport2000-Fischer Tautas slēpojums „Madona”, kas vienlaicīgi bija arī „SportLat Balva” 3. posms. Tikai pēdējā kilometrā pirms finiša, veicot izrāvienu no saviem konkurentiem, 19km meistarības distancē uzvaru izcīnīja Jānis Paipals no Gulbenes. No dāmām ātrākā bija Ļubova Pavļukova no Daugavpils.