Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource282), Fid:1336, Did:0, useCase: 0

Svētdiena, 19. janvāris

10:00 Elvi florbola līga: Kurši/Ekovalis - Ķekava
12:30 Sporta raidījums "eXi"
14:15 Optibet hokeja līga: HK Olimp - HK Liepāja
16:54 LIVE LTFA Optibet virslīga telpu futbolā: TFK Rēzekne - FC Petrow
19:30 Latvijas čempionāts 10 dejās
22:00 Optibet hokeja līga: HK Kurbads - HK Mogo

Pirmdiena, 20. janvāris

01:00 PČ florbolā sievietēm 2019: Latvija - Šveice
03:30 PČ florbolā sievietēm 2019: Latvija - Polija
06:00 Labdarības spēle hokejā "Katram draugam savu cilvēku!"
08:00 Intervija ar LHF valdes locekli Edgaru Jansonu
09:15 Optibet hokeja līga: HS Rīga - Prizma/IHS
12:00 Elvi florbola līga: Kurši/Ekovalis - Ķekava
14:30 Optibet hokeja līga: HK Kurbads - HK Mogo
17:15 LTFA Optibet virslīga telpu futbolā: TFK Rēzekne - FC Petrow
19:30 Sporta raidījums "eXi"
21:00 Starptautiskas vieglatlētikas sacensības "Katrīnas kauss 2020"

Otrdiena, 21. janvāris

08:00 LTFA Optibet virslīga telpu futbolā: TFK Rēzekne - FC Petrow
10:00 Ramirent LBL2: Kandava/Anzāģe - BK Ķekava
12:00 Starptautiskas vieglatlētikas sacensības "Katrīnas kauss 2020"
16:00 Loka šaušanas sacensības "Seeburg bow 2020"
18:00 Aktuālā sporta intervija
19:00 Optibet hokeja līga: HK Olimp - HK Liepāja
21:45 Latvijas čempionāts 10 dejās

Trešdiena, 22. janvāris

08:00 Eiropas sieviešu basketbola līga: Liepāja/LSSS - Basket Zabiny Brno
10:00 Eiropas sieviešu basketbola līga: Liepāja/LSSS - Piestanske Cajky
12:00 LTFA Optibet virslīga telpu futbolā: TFK Rēzekne - FC Petrow
14:15 Optibet hokeja līga: HK Kurbads - HK Mogo
17:00 FIBA Eiropas kauss: BK Ventspils - BC Kyiv Basket
19:00 LIVE FIBA Eiropas kauss basketbolā: BK Ventspils - Egis Kormend
21:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Dinaburga (3.periods)
22:00 Šodien Optibet hokeja līga: HK Mogo - HK Kurbads

Ceturtdiena, 23. janvāris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:00 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Dinaburga
11:45 Starptautiskas vieglatlētikas sacensības "Katrīnas kauss 2020"
16:15 FIBA Eiropas kauss basketbolā: BK Ventspils - Egis Kormend
18:30 Optibet hokeja līga: HK Mogo - HK Kurbads
21:15 Sporta raidījums "eXi"
23:00 Sportacentrs.com podkāsts "Ārpus kadra"

Piektdiena, 24. janvāris

08:00 Sporta raidījums "eXi"
09:45 FIBA Eiropas kauss basketbolā: BK Ventspils - Egis Kormend
12:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo - HK Kurbads
14:45 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Dinaburga
17:15 Aktuālā sporta intervija
18:15 Elvi florbola līga: Kurši/Ekovalis - Ķekava
20:30 LIVE Elvi florbola līga: Lekrings - Talsu NSS/Krauzers
22:45 Rīgas sporta laureāta svinīgā ceremonija

Sestdiena, 25. janvāris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:15 Elvi florbola līga: Lekrings - Talsu NSS/Krauzers
11:45 Sporta raidījums "eXi"
13:30 LIVE Optibet hokeja līga: HK Mogo - HK Zemgale/LLU
16:00 LIVE Elvi florbola līga: FBK Valmiera - Rubene
18:00 LIVE Credit24 Meistarlīga volejbolā: Jēkabpils lūši - OC Limbaži/MSĢ
20:30 Šodien Optibet hokeja līga: HK Kurbads - HK Olimp
23:15 Šodien Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HS Rīga

Svētdiena, 26. janvāris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:00 Credit24 Meistarlīga volejbolā: Jēkabpils lūši - OC Limbaži/MSĢ
11:15 Sporta raidījums "eXi"
13:00 LIVE MHL: HK Rīga - Almaz
15:45 Elvi florbola līga: FBK Valmiera - Rubene
18:15 Optibet hokeja līga: HK Kurbads - HK Olimp
21:00 Latvijas čempionāts 10 dejās

Pirmdiena, 27. janvāris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:00 MHL: HK Rīga - Almaz
11:30 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HS Rīga
14:00 Elvi florbola līga: Lekrings - Talsu NSS/Krauzers
16:15 Elvi florbola līga: FBK Valmiera - Rubene
18:30 LIVE MHL: HK Rīga - Almaz
21:15 Sporta raidījums "eXi"
23:00 Loka šaušanas sacensības "Seeburg bow 2020"

Otrdiena, 28. janvāris

08:00 Starptautiskas vieglatlētikas sacensības "Katrīnas kauss 2020"
12:00 FIBA Eiropas kauss basketbolā: BK Ventspils - Egis Kormend
14:00 MHL: HK Rīga - Almaz
16:30 Optibet hokeja līga: HK Mogo - HK Zemgale/LLU
19:00 LIVE Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - HK Olimp
21:30 Credit24 Meistarlīga volejbolā: Jēkabpils lūši - OC Limbaži/MSĢ
23:30 Sportacentrs.com podkāsts "Ārpus kadra"

Trešdiena, 29. janvāris

08:00 Sportacentrs.com podkāsts "Ārpus kadra"
09:30 Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - HK Olimp
12:00 LTFA Optibet virslīga telpu futbolā: TFK Rēzekne - FC Petrow
14:00 Elvi florbola līga: Lekrings - Talsu NSS/Krauzers
16:30 Elvi florbola līga: FBK Valmiera - Rubene
19:00 LIVE PČ kvalifikācija florbolā vīriešiem: Latvija - Francija
21:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Liepāja (3.periods)
22:00 Šodien Optibet hokeja līga: HK Kurbads - HS Rīga

Ceturtdiena, 30. janvāris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:00 PČ kvalifikācija florbolā vīriešiem: Latvija - Francija
11:15 Optibet hokeja līga: HK Mogo - HK Dinaburga
13:45 MHL: HK Rīga - Loko
16:15 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Liepāja
19:00 LIVE UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Igaunija
21:15 Šodien PČ kvalifikācija florbolā vīriešiem: Latvija - Austrija
23:30 Sporta raidījums "eXi"

Piektdiena, 31. janvāris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:00 MHL: HK Rīga - Loko
11:45 Optibet hokeja līga: HK Kurbads - HS Rīga
14:15 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Igaunija
16:30 PČ kvalifikācija florbolā vīriešiem: Latvija - Austrija
19:00 LIVE PČ kvalifikācija florbolā vīriešiem: Latvija - Vācija
21:15 Šodien MHL: HK Rīga - Loko
23:45 Bikini fitnesa sacensības

Sestdiena, 1. februāris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:00 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Igaunija
11:00 PČ kvalifikācija florbolā vīriešiem: Latvija - Vācija
13:30 LIVE Optibet hokeja līga: HK Mogo - HS Rīga
16:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - Prizma/IHS
19:00 LIVE PČ kvalifikācija florbolā vīriešiem: Latvijas izlases spēle
21:00 LIVE UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Dānija (2.puslaiks)
22:00 Šodien Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Olimp

Svētdiena, 2. februāris

08:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo - HS Rīga
10:30 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - Prizma/IHS
13:00 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Olimp
15:30 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Dānija
18:00 LIVE Latvijas čempionāts badmintonā. Finālspēles
21:15 PČ kvalifikācija florbolā vīriešiem: Latvijas izlases spēle
23:30 Sportacentrs.com podkāsts "Ārpus kadra"