Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Sportacentrs.com TV šobrīd

Sestdiena, 7. decembris

18:50 LIVE Credit24 Meistarlīga volejbolā: RTU/Robežsardze - Tallinna Selver
21:30 Šodien Elvi florbola līga: Kurši/Ekovalis - Irlava/Avant
23:59 Šodien Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Liepāja

Sportacentrs.com TV programma

Sestdiena, 7. decembris

01:30 Autosacensības Dewalt Grand Prix
05:45 UEFA jauniešu Čempionu līga: FK Liepāja - Porto FC
08:00 Eiropas kauss volejbolā sievietēm: RVS - Bekescsabai Roplabda SE
10:00 Sporta raidījums "eXi"
11:45 Synottip handbola virslīga: Jūrmalas sports - ASK/LSPA
13:55 LIVE Elvi florbola līga: SK Pārgauja - Lekrings
16:20 Šodien Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Kurbads
18:50 LIVE Credit24 Meistarlīga volejbolā: RTU/Robežsardze - Tallinna Selver
21:30 Šodien Elvi florbola līga: Kurši/Ekovalis - Irlava/Avant
23:59 Šodien Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Liepāja

Svētdiena, 8. decembris

07:30 Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - HK Olimp
10:00 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Mogo
12:30 Elvi florbola līga: LH.LV/Oxdog Ulbroka - FBK Valmiera
14:55 LIVE Elvi florbola līga: LH.LV/Oxdog Ulbroka - Bauska
17:30 Intervija ar LHF valdes locekli Edgaru Jansonu
19:00 LIVE LTFA Optibet virslīga telpu futbolā: FK Tukums 2000/TSS - RSU/BAO-Dobele
21:15 Latvijas junioru čempionāts badmintonā

Pirmdiena, 9. decembris

08:00 Aktuālā sporta intervija
09:00 Elvi florbola līga: LH.LV/Oxdog Ulbroka - FBK Valmiera
11:30 LTFA Optibet virslīga telpu futbolā: FK Tukums 2000/TSS - RSU/BAO-Dobele
14:00 Optibet hokeja līga: Prizma/IHS - HK Olimp
16:45 Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Mogo
19:30 Eiropas kauss volejbolā sievietēm: RVS - Bekescsabai Roplabda SE
21:45 Raidījums "Futbolbumbas"
22:30 Synottip handbola virslīga: Jūrmalas sports - ASK/LSPA

Otrdiena, 10. decembris

08:00 Sportacentrs.com podkāsts "Ārpus kadra"
09:30 Elvi florbola līga: Kurši/Ekovalis - Irlava/Avant
12:00 Elvi florbola līga: LH.LV/Oxdog Ulbroka - Bauska
14:30 Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Liepāja
17:15 Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Kurbads
20:00 Aktuālā sporta intervija