Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Sportacentrs.com TV šobrīd

Pirmdiena, 20. maijs

11:30 LBL2. Fināls, 5.spēle: Gulbenes Buki - BK Ķekava
13:45 Sieviešu futbola līga: FS Metta - Rīgas futbola skola
16:00 Raidījums "Hokeja diēta kopā ar Biti"

Sportacentrs.com TV programma

Pirmdiena, 20. maijs

02:00 Mercure Riga Cup futbolā. Finālspēles
06:05 Latvijas kauss telpu futbolā. Fināls: LDZ Cargo/DFA - New Project
08:00 Raidījums "Hokeja diēta kopā ar Biti"
09:15 Pārbaudes spēle volejbolā vīriešiem: Latvija - Baltkrievija
11:30 LBL2. Fināls, 5.spēle: Gulbenes Buki - BK Ķekava
13:45 Sieviešu futbola līga: FS Metta - Rīgas futbola skola
16:00 Raidījums "Hokeja diēta kopā ar Biti"
17:15 komanda.lv 1.līga futbolā: FK Tukums 2000/TSS - FK Auda
19:15 Pārbaudes spēle telpu futbolā: Latvija U19 - Krievija U19
21:15 Raidījums "Hokeja diēta kopā ar Biti"
22:30 Kartingu sacensības - Prokart Madonas posms

Otrdiena, 21. maijs

08:00 Aktuālā spora intervija
09:00 Pārbaudes spēle volejbolā vīriešiem: Latvija - Baltkrievija
11:15 Pārbaudes spēle telpu futbolā: Latvija U19 - Krievija U19
13:30 Ziemeļvalstu čempionāts paukošanā
17:45 Optibet futbola virslīga: RFS - FK Metta
20:00 Raidījums "Hokeja diēta kopā ar Biti"
21:15 Raidījums "Futbolbumbas"
22:30 Deju šovs "Best Show 2019"

Trešdiena, 22. maijs

08:00 Raidījums "Futbolbumbas"
09:00 Kartingu sacensības - Prokart Madonas posms
14:30 Aktuālā sporta intervija
15:30 komanda.lv 1.līga futbolā
18:00 LIVE Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Ventspils
20:15 Raidījums "Futbolbumbas"
21:15 Raidījums "Hokeja diēta kopā ar Biti"
22:30 Pārbaudes spēle volejbolā: Latvija - Baltkrievija

Ceturtdiena, 23. maijs

08:00 Raidījums "Hokeja diēta kopā ar Biti"
09:15 Optibet futbola virslīga: BFC Daugavpils - FK Ventspils
11:30 Ziemeļvalstu čempionāts paukošanā