Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0
Plēsnieks: "Gribu pacelt 410 kilogramus, jo tas nāktu par labu olimpiskajai kvalifikācijai"
Plēsnieks: "Gribu pacelt 410 kilogramus, jo tas nāktu par labu olimpiskajai kvalifikācijai"
Suharevs un Koha uzvar Latvijas čempionātā atsevišķos vingrinājumos
Suharevs un Koha uzvar Latvijas čempionātā atsevišķos vingrinājumos
Par dopinga lietošanu pagaidu diskvalifikāciju saņem vēl septiņi Krievijas svarcēlāji
Par dopinga lietošanu pagaidu diskvalifikāciju saņem vēl septiņi Krievijas svarcēlāji
3
Koževņikovam valsts rekords un uzvara Igaunijā
Koževņikovam valsts rekords un uzvara Igaunijā
Freizers uzvar "Crossfit Games", Upenieks finišē 31. vietā
Freizers uzvar "Crossfit Games", Upenieks finišē 31. vietā
1
Konstantīns Konstantinovs
Foto: Jurijs Gucans, prokachkov.ru
6

Publicēta filma par Konstantīnu Konstantinovu

Spēka sportā labi zināmais ukraiņu videoblogeris Andrejs Lucenko šodien savā "Youtube" kanālā ir publicējis dokumentālo filmu par pagājušā gada nogalē mirušo Latvijas pauerlifteri un vairāku pasaules rekordu īpašnieku Konstantīnu Konstantinovu.
71

Diskusija: kāpēc Latvijas sportisti no citiem atpaliek fiziskajā sagatavotībā?

Jau ilgāku laiku Latvijas sporta treneri gan darbā ar jauniešiem, gan pieaugušajiem publiskajā vidē min mūsu sportistu nepietiekamo atlētismu un fizisko sagatavotību, saskaroties ar pretiniekiem starptautiskajā arēnā. Sportacentrs.com Apaļā galda diskusijā šoreiz par bērnu, jauniešu un profesionālu sportistu fizisko sagatavotību piedalās Sportacentrs.com pārstāvji Jānis Celmiņš un Andrejs Siliņš, kā arī nozares eksperti basketbola treneris Kristaps Zeids, hokeja treneris Oļegs Sorokins, fiziskās sagatavotības treneris Ēriks Visockis, kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers.Fragments no diskusijas šeit: Karstas diskusijas par jauniešu un profesionālu...Audio formātā klausies diskusiju:"SoundCloud" ŠEIT;"Apple Podcast" ŠEIT;"Spotify" ŠEIT.
Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Aldons Vrubļevskis un ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers ar ielūgumu uz Tokijas olimpiskajām spēlēm. Foto: Romāns Kokšarovs/f64
8

Vrubļevskis: "Tokijas Olimpiādē piedalīsies apmēram 35 Latvijas sportisti"

LETA. 2020.gada Tokijas Vasaras olimpiskajās spēlēs varētu piedalīties 30 līdz 40 Latvijas sportistu apmēram 15 dažādos sporta veidos, sacīja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis.
Kārlis Pauls Lasmanis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš un Nauris Miezis. Foto: Oksana Džadana/f64
29

Gadu pirms Tokijas spēlēm Latvijai paredz divas medaļas – arī 3x3 basketbolā

Gandrīz tieši pēc gada sāksies Tokijas olimpiskās spēles, un uzņēmums Gracenote publicējis tradicionālo medaļu prognozi. Riodežaneiro spēles 2016. gadā kļuva par pirmajām vasaras olimpiskajām spēlēm, kurās Latvija kopš neatkarības atgūšanas neizcīnīja nevienu medaļu, bet Tokijā pagaidām tiek paredzēti divi cēlmetāli.
Tokijas olimpisko spēļu medaļas. Foto: Alexei Zavrachayev/TASS/Scanpix
6

Tieši gads līdz Tokijas olimpisko spēļu atklāšanai

Tieši gadu pirms 2020. gada 24. jūlijā gaidāmās atklāšanas ceremonijas trešdien Tokijas olimpisko spēļu organizatori prezentēja gaidāmo četrgades nozīmīgāko sacensību zelta, sudraba un bronzas medaļas.
9

Čečens atspiežas 4618 reizes, pārspējot Ingušijas zēna Ginesa rekordu

Čečenijas Republikas galvaspilsētā Groznijā šonedēļ notika pasākums, kur sešus gadus vecais Rahims Kurijevs atspiedās 4183 reizes un sasniedza Ginesa pasaules rekordu kategorijā "lielākais atspiešanās skaits divu stundu laikā zēniem līdz sešiem gadiem". Puika turpināja atspiesties un galu galā to paveica 4618 reizes, kas ir Ginesa pasaules rekords kategorijā "lielākais atspiešanās skaits vienā piegājienā zēniem līdz sešiem gadiem", vēsta rsport.ria.ru. Tādējādi čečens pārspēja Ingušijas Republikas zēna Ibragima Ļjanova jūnijā sasniegtos rekordus, kas bija attiecīgi 3720 un 4445 reizes.
Konferences "Sports un diaspora - neizmantotais potenciāls" dalībnieki. Foto: Valmieras pilsēta
3

Pirmoreiz sāks konkrēti runāt par sadarbību sporta jomā ar latviešu diasporām

Pagājušajā nedēļā 22 jaunieši no Latvijas un ārvalstīm Valmierā pulcējās pirmajā diasporas sporta nometnē "Olimpiskais kvants", kurā jaunie sportisti nostiprināja latviešu valodas zināšanas un arī uzlaboja sportisko meistarību. Šīs nometnes ietvaros notika konference "Sports un diaspora - neizmantotais potenciāls", kurā pirmoreiz tika publiski runāts par sporta iespējām diasporas politikā.
Šons Rodens
Foto: Musculardevelopment.com
3

"Mr.Olympia" čempions Rodens nonāk cietumā

2018. gada "Mr.Olympia" uzvarētājs Šons Rodens šodien ir nonācis aiz restēm, jo viņš tiek apsūdzēts izvarošanā.
Vladislavs Hamiduļļins. Foto: Ogres novada sporta centrs
1

Arī dopinga lietošanā pieķertā svarcēlāja Griškova treneris saņēmis diskvalifikāciju

Šogad Eiropas čempionātā piekto vietu izcīnījušā un pēcāk par dopinga lietošanu diskvalificētā svarcēlāja Jāņa Griškova treneris Vladislavs Hamiduļļins saņēmis pagaidu aizliegumu strādāt - viņam tiek pārmesta līdzdalība dopinga pārkāpumā.
Latvijas čempionātā spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu dalībnieki. Foto: Latvijas Pauerliftinga federācija

Kārtējais pauerliftinga sportists pieķerts dopinga lietošanā

Pauerliftinga sportista Oskara Kaņepa organismā konstatētas aizliegtās vielas, tāpēc viņš saņēmis pagaidu diskvalifikāciju, vēsta Latvijas Antidopinga birojs.