Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Svarcēlāji Ivanova un Mežinskis uzvar sacensībās Polijā

Ints Megnis
Ints Megnis

Svarcēlāji Ivanova un Mežinskis uzvar sacensībās Polijā
Armands Mežinskis (pa labi) Eiropas čempionātā. Foto: Latvijas Svarcelšanas federācija

Latvijas talantīgie svarcēlāji Daniela Ivanova un Armands Mežinskis svētdien Polijā uzvarēja Jana Havrilevica piemiņas sacensībās.

Dāmām sacentās astoņas sportistes, labākās noskaidrojot pēc Sinklera tabulas. 61,90 kilogramus smagā Ivanova raušanā pacēla 83, bet grūšanā 108 kg, kas summā deva 191 kilogramu un, vērtējot pēc Sinklera tabulas, tieši viņai bija augstvērtīgākais rezultāts.

Vīriem dalībnieku skaits jau bija tuvu pie 20. Šeit 85,80 kilogramus smagais Mežinskis raušanā tika galā ar 147 kilogramiem, kamēr grūšanā pievarēja 191 kilogramu, kas summā deva 338 kilogramus un labāko rezultātu pēc Sinklera tabulas.

Aprīļa pirmajā pusē 16 gadus vecā Ivanova ar summā paceltiem 186 kilogramiem ieņēma 17. vietu Eiropas meistarsacīkstēs, bet Mežinskis ar 344 kilogramiem bija devītais.