Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 0

Latvijas pilsonis Līcis kļūst par pasaulē labāko spēkavīru

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Latvijas pilsonis Līcis kļūst par pasaulē labāko spēkavīru
Mārtiņš Līcis. Foto: World’s Strongest Man

Par "The World's Strongest Man" sacensību uzvarētāju kļuvis latviešu izcelsmes spēkavīrs Mārtiņš Līcis, kurš pārstāv Amerikas Savienotās Valstis, bet ir arī Latvijas pilsonis. Sacensībās piedalījās arī latvietis Aivars Šmaukstelis, bet viņš nesasniedza finālu.

28 gadus vecais Līcis jau iepriekš bija sevi pieteicis kā vienu no labākajiem spēkavīriem, bet tikai retajam pirmā reize uz goda pjedestāla bijusi arī uzvara. Gan pirms gada, gan pirms diviem viņš ierindojās ceturtajā vietā, savukārt šā gada pirmajā pusē notikušajās "Arnold Strongman Classic" sacensībās Līcis kļuva par vicečempionu.

"Beidzot! Jūtos ļoti laimīgs," pēc panākuma teica Amerikā dzīvojošais Līcis. Viņš arī neslēpa savu sagatavošanās formulu – celt smagus svarus, daudz ēst, labi izgulēties un atpūtas laikā skatīties multfilmas. "Man apkārt ir lieliska komanda un treniņu partneri, kuri liek virzīties uz priekšu. Otrā vieta Arnolda sacensībās bija kā modinātāja zvans – biju tik tuvu, ka sapratu, ka varu uzvarēt."

Atbildot uz jautājumu, kādas ir sajūtas atgūt titulu Amerikai, Līcis teica: "Tas ir neticami. Protams, esmu arī Latvijas pilsonis, un ir lieliski kļūt par pirmo uzvarētāju. Iepriekš Raimonds Bergmanis bija kāpis uz goda pjedestāla."

Otrajā vietā ierindojās poļu spēkavīrs Mateušs Ķelizovskis, bet trešais bija islandietis Haftors Bjornsons. Viņš triumfēja pērn, taču šoreiz sacensību pirmajā dienā iedzīvojās savainojumā. Bjornsons turpināja sacensties un sasniedza finālu, bet trauma liedza galvenajam favorītam atkārtot uzvaru pirms gada.

Izmantotie resursi:
https://barbend.com/2019-worlds-str...

     [+] [-]

, 2019-06-17 15:51, pirms pusgada
Tas ir fantastisks sasniegums!

Tikai Bergmanis pirms vairāk kā 15 gadiem, 2002. gadā, spēja iekļūt labāko trijniekā.

     [+] [-]

, 2019-06-17 17:01, pirms pusgada
Žēl Thora sacakareja kāju...