Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Mākslas vingrošanas pavēlniece pretojas Bangladešas aicinājumam

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Mākslas vingrošanas pavēlniece pretojas Bangladešas aicinājumam
Vladimirs Putins un Margarita Mamuna ar ordeni
Foto: AP/Scanpix

Riodežaneiro olimpisko spēļu čempione mākslas vingrošanas daudzcīņā Margarita Mamuna (Krievija) nav gatava pakļauties masu mediju tiražētajam aicinājumam doties uz svinībām Bangladešā - sava tēva dzimtenē.

Varenās mākslas vingrotājas tēvs ir Bangladešas pilsonis Abdulla Al Mamuns, kurš savulaik ieradās uz studijām Krievijā un kļuva par jūras inženieri. Pēc slavenās mākslas vingrotājas triumfa Rio spēlēs krievu presē parādījās nepareizi iztulkots Bangladešas ārlietu ministra Šahrijara Alama teiktais: pēc olimpiskajām spēlēm Margaritas tēvs meitu vedīšot uz svinībām Bangladešā, kur viņu gaida daudz ziedu.

Izrādījās, ka Āzijas valsts ministrs ir nepareizi saprasts. "Esmu ļoti dusmīga uz žurnālistiem, kuri to rakstīja," atzīst Margarita Mamuna. "Biju saniknota, kad izlasīju par to, ka tēvs man par godu it kā gatavo svinības Bangladešā! Kāpēc tā jāmelo? Vienmēr esmu trenējusies Krievijā. Bērnībā tikai vienu reizi startēju sacensībās Bangladešā, jo man bija dubultpilsonība. Esmu priecīga, ka tajā valstī cilvēki pārdzīvo un atbalsta. Izrādās, ka visa Bangladeša jūt man līdzi!"

Margarita Mamuna pirms olimpiskajām spēlēm kotējās kā galvenā pretendente uz sudraba medaļu mākslas vingrošanas daudzcīņā, taču pretēji prognozēm šī sportiste pārspēja galveno favorīti, savu komandas biedreni Janu Kudrjavcevu un kļuva par olimpisko čempioni.

__
Jana Kudrjavceva un Margarita Mamuna ar olimpiskajām medaļām
(foto: Vladimirs Veļengurins, kp.ru)Izmantotie resursi:
rsport.ru
lenta.ru

  +4 [+] [-]

, 2016-08-26 18:04, pirms 3 gadiem
Un ļoti iespējams, ka esam laimīgi, ka vairāk nedzīvojam Bangladešā!

  +5 [+] [-]

, 2016-08-26 22:20, pirms 3 gadiem
Russia jau principā ir tas pats kas Bangladeša, bet ar ieročiem....

  +4 [+] [-]

, 2016-08-27 18:39, pirms 3 gadiem
Mamunai ar ieročiem saskares būs tikai tik daudz, cik viņas draugam starp kāju īkšķiem, toties dzīves līmenis Bangladešā ir tāds, ka, piedodiet, pat Bārda un Sifons labāk izvēlas Rašu. Un pat pareizticība nestāv klāt Bangladešas fanātiķiem ar mačetēm.

  +2 [+] [-]

, 2016-08-27 21:35, pirms 3 gadiem
Mierīgi var braukt nosvinēt, būtu smuki foto un video! Putins taču nav pret?

  +8 [+] [-]

, 2016-08-28 10:21, pirms 3 gadiem
Putina sejas izteiksme tajā bildē, it īpaši acis, reāli iespārda. Varētu domāt ka Mamuna viņa olas paņēmusi ar dzelzs knaiblēm.

  +1 [+] [-]

, 2016-08-28 17:32, pirms 3 gadiem
Sportiskais Kobolds rakstīja: Putina sejas izteiksme tajā bildē, it īpaši acis, reāli iespārda. Varētu domāt ka Mamuna viņa olas paņēmusi ar dzelzs knaiblēm.
ahahhahaha nu jā

     [+] [-]

, 2016-08-29 23:55, pirms 3 gadiem
Volodjam jau nags uz mākslas vingrotājām!