Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 0

Video: Džeisons Derulo iedziedājis Pasaules kausa himnu

Andrejs Siliņš
Jau 31. augustā Ķīnā sāksies Pasaules kausa izcīna basketbolā. Dažas nedēļas pirms turnīra Starptautiskā basketbola federācija (FIBA) publicējusi dziesmu "Champion", kas kalpos kā turnīra himna. To iedziedājis amerikāņu mākslinieks Džeisons Derulo, kura ieraksti pārdoti vairāk nekā 130 miljonos kopiju visā pasaulē. "YouTube" viņa izpildītās dziesmas noklausītas aptuveni 5,7 miljardus reižu, bet tiek spekulēts, ka kopumā dažādās straumēšanās platformās Derulo mūzika atskaņota 15 miljardus reižu. Dziesmā piedalās arī ķīniešu solmūzikas izpildītāja Tia Reja, kuras dziesmas straumēšanas vietnēs esot atskaņotas vairāk nekā četrus miljardus reižu.
Vērtējums:

  -1 [+] [-]

, 2019-08-09 18:26, pirms 4 mēnešiem
Labrīt SC !

     [+] [-]

, 2019-08-10 23:01, pirms 4 mēnešiem
Pērtiķbolam pērtiķu cienīga himna Tīri no muzikālā viedokļa, visai primitīva kompozīcija, aranžējums, ieraksts Vienīgais "progresīvais" faktors, kurš to mēslu padara par "mūsdienīgu", ir izpildītāja neBaltā "politlorektā" izcelsma un līdz ar to arī neEiropeiska skanējuma aura, kura pēc daudzu plānprātiņu viedokļa, "rullē pasaules mūzikas modi"