Layout: current:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative:getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase:0

89 gadus vecais bijušais F1 boss Eklstons vēlas vēl divus bērnus

Gatis Druvietis

89 gadus vecais bijušais F1 boss Eklstons vēlas vēl divus bērnus
Fabiana un Bērnijs. Foto: Steven Domenjoz / @fabianaecclestone

89 gadus vecais bijušais F1 boss Eklstons ceturto reizi kļuvis par tēvu un kopā ar 45 gadus jaunāko sievu Fabianu grib vēl divus bērnus.

2012. gadā Bērnijs apprecēja Fabianu, bet no iepriekšējām laulībām viņam ir trīs meitas, kuras dzimušas 1955., 1984. un 1988. gadā. Pirms dažām dienām piedzima dēls. "Agrāk biju pārāk aizņemts, vadot savu biznesu, nevis rūpējoties par meitām. Tagad man ir daudz vairāk laika un ceru, ka pēc iespējas vairāk varēšu būt ar savu dēlu," atklāj daudz pieredzējušais britu miljardieris, kurš no darba F1 atvadījās 2017. gada janvārī.

"Fabiana ļoti vēlējās ģimeni, un es viņai teicu, ka tā nav problēma," labā noskaņojumā informē četru bērnu tēvs Bērnijs Eklstons. "Nedomāju, ka mēs tagad apstāsimies. Pusducis bērnu būtu lieliski. Es neko nelietoju. Fabiana man dod pāris D vitamīna tabletes, bet citādi man nav nepieciešami nekādi palīglīdzekļi," pārliecinoši saka kungs, kurš oktobrī svinēs 90 gadu jubileju. "Cenšos būt aktīvs, bet neko īpašu nedaru, lai paliktu vesels."

Pāris dzīvoja saimniecībā uz ziemeļiem no Brazīlijas metropoles Sanpaulu, taču koronavīrusa pandēmijas laikā pārcēlās uz Šveici, kur tagad ir krietni vien labāka situācija. Eklstons bauda kopā būšanu ar sievu un dēlu savā krāšņajā vasarnīcā Gštādē. Fabiana pēc slimnīcas pamešanas patlaban atjauno spēkus Šveices kalnos.

Izmantotie resursi:
The Sun on Sunday / blick.ch