Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource521 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource521), Fid:2510, Did:0, useCase: 0

Tiešraide: Čehija - Latvija 4:2 (spēle noslēgusies)

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Vārti: 10:10 Erats (Krejči, Hemskis), 13:05 Sprukts (K. Rēdlihs, Dārziņš, vair.) 1:1, 19:29 Jāgrs (Židlickis, Plekanecs, vair.) 2:1, 22:45 Vasiļjevs (Pujacs) 2:2, 27:06 Vorāčeks (Mihāleks) 3:2, 37:02 Židlickis (Hanzals, Nedveds) 4:2
Soda minūtes: 8:8
Vārtsargi: Ondržejs Pavelecs - Edgars Masaļskis

60': Latvijas izlase 2014. gada olimpiskajās spēlēs piedzīvo otro neveiksmi - 2:4 pret Čehiju. Mūsējo rindās izcēlās Jānis Sprukts un Herberts Vasiļjevs. Izdevās atspēlēties divas reizes, bet bija nepieciešamas četras.

 

 

60': Miķeļa Rēdliha plaukstas metienu no labā iemetiena apļa atvaira sāncenšu vārtsargs.

 

59': Noslēdzošās divas minūtes mačā.

 

58': Čehijas izlase pilnā sastāvā.

 

57': Čehijas izlase spēlē četratā.

 

57': Mārtiņš Karsums ir pirmais pie atlēkušās ripas, tomēr met garām vārtiem.

 

56': Pēc Mārtiņa Karsuma metiena nevienam neizdodas koriģēt ripas lidojuma trajektoriju.

 

56': Pārkāpums pret Kasparu Daugaviņu. Latviešiem 57 sekundes lielajā vairākumā. Seko pusminūtes pārtraukums galvenā trenera Teda Nolana izpildījumā.

 

Ingmārs Jurisons: Kā tur mums basketbolisti savulaik teica: tagad vai nekad?

 

55': Zemgus Girgensons steidzas uz sāncenšu vārtiem, bet tiek neatļauti kavēts. Vairākums.

 

55': Kaspars Daugaviņš ietur pauzi, taču viņa piespēle partnerus nesasniedz.

 

52': Iniciatīvu uzbrukumu veidošanā uzņemas arī Latvijas izlases aizsargi - Sandis Ozoliņš un Artūrs Kulda. Taču laika atliek arvien mazāk un mazāk.

 

51': Pēc Sanda Ozoliņa piespēles ripu Čehijas izlases vārtu priekšā neizdodas apstrādāt Kasparam Daugaviņam.

 

48': Pie vārtu tālā stabiņa aizmirsts Jaromirs Jāgrs, taču Edgars Masaļskis vēlreiz liek Čehijas hokejistiem pārliecināties par viņa meistarību.

 

48': Ātra čehu saspēle, taču Edgars Masaļskis nospēlē efektīgi un efektīvi, Romāna Červenkas metienu tverot cimdā.

 

45': Latvijas izlase spēlē pilnā sastāvā. Ar vairākām pašaizliedzīgām darbībām izdevās ripu izraidīt ārpus aizsardzības zonas.

 

43': Sandim Ozoliņam otrais noraidījums mačā.

 

Aigars Cipruss: Trešās trešdaļas sākumā noderētu kāds vairākums. Jāliek čehiem kustēties, un jāpaātrina temps - tas dotu iespēju spēlēt vairākumā.

 

41': Sākusies noslēdzošā trešdaļa.

 

Ingmārs Jurisons: Nekas, pret baltkrieviem arī savulaik mums bija 2:4. Un tikai piecas, nevis 20 minūtes. Ozo ģērbtuvē jāatgādina tas mačs... Tam mačam kā reizi vakar apritēja deviņi gadi

 

Aigars Cipruss: Man patīk Herberta Vasiļjeva trio - virknējums atļaujas nedaudz riskēt, un tas dod rezultātu. Arī pārējie daudz neatpaliek, aktīvi ir Mārtiņš Karsums, Kaspars Daugaviņš un Zemgus Girgensons. Iespējas trešajā trešdaļa noteikti būs!

Edgars Gaross: Ja trešdien Nolans uzminēja ar vārtsargu, tad šodien nē.

 

Aigars Cipruss: Savā zonā jāspēlē atbildīgāk un pārliecinošāk. Kad zaudējām vārtus, čehi mūs neapspēlēja un nesarāva ar piespēlēm, - es tās vairāk sauktu par nejaušībām. Mūsu zonā čehi spēlē meistarīgāk, taču tas skaidrojams ar individuālo meistarību. Viņiem izdodas ripu ilgāk paturēt zonā.

 

Ingmārs Jurisons: Šī pārtraukuma īpašais viesis - Kirovs. Pateica ļaudīm, ka Girgensons ir harošij pareņ, un pēc Ozo aiziešanas nekas nebeigsies

 

Aigars Cipruss: Spēle otrajā trešdaļā bija ļoti līdzīga. Jūtams, ka čehi cenšas spēlēt akurāti, tehniski, bet ne ātri. Mūsējiem būtu jāmēģina maču paātrināt, jo tad izredzes pieaugs. Epizodēs, kurās izdodas nedaudz uzsēsties čehiem viņu aizsardzības zonā, iespējas ir.

 

Jānis Freimanis: Ar šādu sastāvu un tādu motivāciju pasaules čempionātā varētu paveikt ko lielu, bet nez vai tas notiks tuvākajos gados...

 

LETA dodas uz Sočiem: Diemžēl otrās trešdaļas otrā puse nebija pārliecinoša un rezultāts ir likumsakarīgs. Metienu attiecība - 16:31.

 

40': Noslēgusies otrā trešdaļa.

 

Edgars Gaross: Nezinu, bet man Karsums-Daugaviņš_Girgensons maiņa pagaidām nepatīk. #Sochi

 

38': Čehijas izlase pirmo reizi izvirzās vadībā ar divu vārtu pārsvaru - 4:2. Edgars Masaļskis nenotur ripu, un pēc cīņas vārtu priekšā izveicīgākais ir sāncenšu aizsargs Mareks Židlickis.

 

35': Pēc Mārtiņa Cipuļa metiena seko rikošets, taču veiksmīgi spēlē iesaistās Čehijas izlases vārtsargs Ondržejs Pavelecs.

 

34': Mārtiņš Karsums tiek uzgāzts virsū sāncenšu vārtsargam, tādēļ pie čehu vārtiem asumi. Latvijas rindās aktīvākie uzbrucēji - Karsums, Zemgus Girgensons un Kaspars Daugaviņš.

 

34': No aizvārtes izlaužas 37 gadus vecais Patriks Eliāšs, kurš tiek pie atlēkušās ripas un izdara atkārtotu metienu.

 

Mārtiņš Kalniņš: Miķelis lielisks stāv blakus čeham un noskatās kā tas pieceļas un vēl pielabo ripas lidojuma virzienu. Pagaidām OS ļoti švaks 19 sniegums!

 

28': Čehijas izlase trešo reizi izvirzās vadībā - 3:2 panāk Jakubs Vorāčeks, kurš maina no zilās līnijas raidītas ripas trajektoriju.

 

27': Georgija Pujaca ievadīto uzbrukumu ar metienu tūdaļ pēc zilās līnijas šķersošanas noslēdz Juris Štāls. Pēc Latvijas vārtu guvuma komandām nav bijuši bīstami momenti, lai gan abām izlasēm ir izdevies uzkavēties sāncenšu zonā.

23': Pēc piespēles no laukuma stūra Herberts Vasiļjevs ar metienu no labā iemetiena apļa otro reizi cauršauj Čehijas valstsvienības cietoksni - 2:2!

 

21': Sākusies otrā trešdaļa.

 

Ingmārs Jurisons: Jāgram rīt paliks 42. Cerams, šis bija viņa pēdējais gols pašreizējā vecumā

 

Artūrs Dzelzs: Ir jāspēlē uzmanīgi un disciplinēti - dot čehiem daudz iespējas vairākumā nav prātīgi. Pozitīvais ir tas, ka esam atslēguši sāncenšu vārtus un spēlējam atbrīvoti.

 

Ingmārs Jurisons: Pēc pirmā mača Ozo teica, ka jāuzlabo metienu un iemetienu attiecība. Metienos joprojām švaki (8:16), bet iemetienos šobrid vinnējam (7:5)

 

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies.

 

Edgars Buļs: Tik un ta delu sauciet par Jani, nevis par Jaromiru.

 

20': Jaromirs Jāgrs gūst otros vārtus turnīrā un panāk 2:1 Čehijas izlases labā. Veterāns vairākumu realizē ar plaukstas metienu tālajā stūrī.

 

20': Tukšu vārtu priekšā pa ripu netrāpa Romāns Červenka.

 

19': Miķelis Rēdlihs atstāj Latvijas izlasi mazākumā uz četrām minūtēm.

 

19': Pēc Laura Dārziņa piespēles no aizvārtes uzbrukuma smailē nonāk Jānis Sprukts, bet šoreiz viņš duelī piekāpjas čehu vārtsargam Ondržejam Pavelecam, kurš glābj komandu.

 

16': Otro mazākumu čehi izturējuši.

 

14': Čehijai vēlreiz noraidīts Martins Hanzals.

 

Artūrs Dzelzs: Grūti iedomāties, kā Jānis Sprukts šādā situācijā neiemestu. Apsveikumi Latvijas izlasei ar pirmajiem vārtiem turnīrā.

 

14': Jānis Sprukts gūst pirmos vārtus Latvijas izlases labā - 1:1! Mūsējie izspēlē līdz metienam tukšos vārtos, un centra uzbrucējs nepieviļ.

 

13': Čehija aizskrien pretuzbrukumā, taču pēc Tomāša Plekaneca metiena glābj Edgars Masaļskis.

 

12': Pārkāpums pret Lauri Dārziņu. Latvijai vairākums.

 

Artūrs Dzelzs: Neiemet tu, iemetīs tev. Sandis Ozoliņš pieslēdzas uzbrukumam, līdz ar to nepaspējam atpakaļ. Un Edgaram Masaļskim pirmā kļūda olimpiskajās spēlēs.

 

11': Čehijas izlase izvirzās vadībā - 1:0 pretuzbrukumā panāk Martins Erats, kurš Vašingtonas Capitals rindās pirmajās 50 spēlēs nespēja izcelties. Edgars Masaļskis ripu izlaiž starp kājsargiem.

 

10': Vārtu priekšā nepieskatīts paliek Patriks Eliāšs, taču ar viņa metienu galā tiek Edgars Masaļskis.

 

10': Latvijas valstsvienība iztur arī sesto mazākumu turnīrā.

 

8': Čehijas ofensīva noslēdzas ar kapteiņa Sanda Ozoliņa noraidījumu. Latvijai mazākums.

 

8': Latvijas hokejisti metienus nav izdarījuši jau astoņas minūtes - vienīgo jau piektajā sekundē veica Lauris Dārziņš. Latvieši iespiesti aizsardzības zonā.

 

4': Krietni vairāk uzbrūk Čehijas hokejisti, izveidojot vairākus momentus pie Edgara Masaļska sargātajiem vārtiem. Latvijas vārtsargs tiek galā ar Jaromira Jāgra metienu pēc piespēles no aizvārtes.

 

Artūrs Dzelzs: Atkal svarīgākie faktori būs Edgars Masaļskis un skaitliskais vairākums. Komandas iedzīvojušās, saspēlējušās, tāpēc jau drīz sāks demonstrēt patiesos spēku samērus.

 

1': Spēle ir sākusies!

 

Aigars Cipruss: Čehijas izlase ir ļoti pieredzējusi komanda, ar kuru varam spēlēt un cīnīties par uzvaru. Nedaudz redzēju maču pret Zviedriju - izskatījās, ka čehi vārtus guva pēc tam, kad skandināvi jau bija nedaudz atbrīvojušies.

 

Aigars Cipruss: Ja atskatāmies uz spēli ar šveiciešiem, tad man prasītos nedaudz agresīvāka, drošāka un dzīvāka spēle uzbrukumā. Spēlēt bez aizsardzības ir grūti, taču ja gribam uzvarēt ir jārāda arī savs potenciāls un tehniskais arsenāls pie sāncenšu vārtiem.

Aigars Cipruss: Visam vajadzētu būt kārtībā. Jā, pēdējās sekundēs zaudētie vārti pret Šveici  bija sāpīgi un nepelnīti, tomēr nedomāju, ka tie būs atstājuši iespaidu uz šodienas maču. Psiholoģijai jābūt vienkāršai: aizmirstam iepriekšējo maču, ejam un cīnāmies nākamajā. Esmu drošs, ka tā arī būs.

Čehija: Ondržejs Pavelecs (Aleksandrs Salāks); Mareks Židlickis - Ladislavs Šmids, Tomāšs Kaberle - Mihals Rozsīvals, Mihals Barinka - Zbiņeks Mihāleks, Lukāšs Krajīčeks; Romāns Červenka - Tomāšs Plekanecs - Jaromirs Jāgrs, Milans Mihāleks - Davids Krejči - Alešs Hemskis, Martins Erats - Patriks Eliāšs - Jakubs Vorāčeks, Petrs Nedveds - Martins Hanzals - Mihaels Frolīks, Ondržejs Palāts.

Latvija: Edgars Masaļskis (Kristers Gudļevskis); Arvīds Reķis - Sandis Ozoliņš, Lauris Dārziņš - Jānis Sprukts - Miķelis Rēdlihs; Artūrs Kulda - Oskars Bārtulis, Zemgus Girgensons - Kaspars Daugaviņš - Mārtiņš Karsums; Kristaps Sotnieks - Georgijs Pujacs, Miks Indrašis - Herberts Vasiļjevs - Ronalds Ķēniņš; Krišjānis Rēdlihs - Ralfs Freibergs, Mārtiņš Cipulis - Vitālijs Pavlovs - Juris Štāls.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1417 564 komentāri
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2014-02-14 09:24, pirms 6 gadiem
laikam jau atkal būs likumsakarīgs zaudējums...mana prognoze 1-4

  -1 [+] [-]

, 2014-02-14 09:28, pirms 6 gadiem
Kā vecais labais Znaroka tēls teiktu: simts pret simts. Jeb neizšķirts pamatlaikā. Būtu jau labi...

  +2 [+] [-]

, 2014-02-14 09:29, pirms 6 gadiem
Par labu hokeju,par Latviju!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2014-02-14 09:41, pirms 6 gadiem
Par LIELU Latviju! Par uzvaru

  -1 [+] [-]

, 2014-02-14 09:43, pirms 6 gadiem
Um uzvara 4;2 uzliku 5euriki 50 nak ara

  +1 [+] [-]

, 2014-02-14 09:47, pirms 6 gadiem
Žēl, ka darbā, tā Alus kausu aizvietos sulas glāze! Starp citu, lai izdodas atriebties par Vankūveru! aiziet puikas!!!!

  -1 [+] [-]

, 2014-02-14 09:48, pirms 6 gadiem
Tas ir kā Dinamo pret SKA, tikai bez Kaila un citiem Robinsoniem...

     [+] [-]

, 2014-02-14 09:48, pirms 6 gadiem
Jāņem shodien čehi!

  +6 [+] [-]

, 2014-02-14 09:48, pirms 6 gadiem
nabaga Pučes balss..pilnigi pazit nevar

     [+] [-]

, 2014-02-14 09:49, pirms 6 gadiem
Tikai par uzvaru!

     [+] [-]

, 2014-02-14 09:49, pirms 6 gadiem
sveiki kur var onlain skatiities taa lai arii UK vareetu???
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-02-14 09:51, pirms 6 gadiem
trt17 rakstīja: sveiki kur var onlain skatiities taa lai arii UK vareetu???
OnHockey.TV | Прямые трансляции хоккейных...

  -2 [+] [-]

, 2014-02-14 09:52, pirms 6 gadiem
Puče nodzēris balsi?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2014-02-14 09:55, pirms 6 gadiem
Puče apslimis

  -3 [+] [-]

, 2014-02-14 09:56, pirms 6 gadiem
haha Puče nodzēries!

     [+] [-]

, 2014-02-14 09:57, pirms 6 gadiem
girgensons777 rakstīja: chezh gk laizh taurenjus
Pavelecs?

  -2 [+] [-]

, 2014-02-14 09:57, pirms 6 gadiem
chemist_dk rakstīja: haha Puče nodzēries!
pārsvinējis vakardienas 4 medaļas

  +1 [+] [-]

, 2014-02-14 09:57, pirms 6 gadiem
Nemaz tik laba Armandam tā jaunā balss nav. Tāds krekšķis vien ir, salīdzinājumā ar labiem metāla vokālistiem. AAAAAAARRRRRRRGHHHHHH!!!!

     [+] [-]

, 2014-02-14 09:58, pirms 6 gadiem
Abrags rakstīja: Pavelecs?
otrs tak ar. Pēc Dominatora un Vokoun viņiem galīgi neiet ar tiem vārtusargiem.

  +1 [+] [-]

, 2014-02-14 10:00, pirms 6 gadiem
murziks rakstīja: laikam jau atkal būs likumsakarīgs zaudējums...mana prognoze 1-4
Nu ko tu te raudi tad neskaties un nekomentē tā kā tāda bāba besī šitie ņaudētāji

     [+] [-]

, 2014-02-14 10:00, pirms 6 gadiem
Vajag nedaudz agresivak spelet,esmu noverojis daudzaas speles,ka musejie,bik par vaju nospelee,vienaa zina vinus ari var saprast,jo tiesnesi ja mil dot noraidijumus ari pas sikumiem...koks ar diviem galiem

  +1 [+] [-]

, 2014-02-14 10:01, pirms 6 gadiem
Nu ko vīri par uzvaru ticam savai komandai!!!

     [+] [-]

, 2014-02-14 10:01, pirms 6 gadiem
Spele ir ideala laikaa,man tiesi pirms darba iznak paskatities hokeju.jeeeee...uzvara uzvara uzvara
sandis44444 rakstīja: Spele laba laikā Čehiem lielaka daļa ir no NHL un šī ir 4ā diena Sočos, vismagākā tiem kas iziet aklimatizāciju tas ari ir no šīs spēles "+" Latvijai

     [+] [-]

, 2014-02-14 10:01, pirms 6 gadiem
lieku uz 0-3
Lai izdodas pārsteigt visus!
Latvija var, it.sev. uz ledus!!!

     [+] [-]

, 2014-02-14 10:02, pirms 6 gadiem
Paraleela_linija rakstīja: otrs tak ar. Pēc Dominatora un Vokoun viņiem galīgi neiet ar tiem vārtusargiem.
Kurš otrs???
pagājušajā spēlē stāvēja Kovaržs, kuru spēles vidū nomainīja Salaks.

Pret Latviju vārtos Pavelecs

     [+] [-]

, 2014-02-14 10:06, pirms 6 gadiem
Abrags rakstīja: Kurš otrs???
pagājušajā spēlē stāvēja Kovaržs, kuru spēles vidū nomainīja Salaks.

Pret Latviju vārtos Pavelecs
Michalak
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1417 564 komentāri
restorāni Rīgā - saņem atlaides