Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource521 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource521), Fid:2510, Did:0, useCase: 0

Tiešraide: Latvija - Šveice 0:1 (spēle noslēgusies)

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Vārti: 59:52 Mozers 0:1
Soda minūtes: 10:6
Vārtsargi: Edgars Masaļskis - Jonass Hillers

60': Latvijas izlase 2014. gada olimpiskās spēles sāk ar dramatisku zaudējumu - 0:1 pret Šveici.

 

 

60': Šveice astoņas sekundes pirms pamatlaika noslēguma panāk 1:0... Piespēle no laukuma stūra, rikošets pret Georgija Pujaca roku, un ripa atrod ceļu Edgara Masaļska sargātajos vārtos.

 

59': Latvijas izlase spēlē pilnā sastāvā.

 

58': Šveice izkombinē līdz netraucētam metienam no vārtu priekšas, bet Edgars Masaļskis glābj. Pēcāk no šaura leņķa raidīta ripa lido pāri vārtiem.

 

57': Mārtiņš Karsums pārkāpj noteikumus laukuma tālākajā galā. Piektais noraidījums Latvijai.

 

56': Nino Niderraiters tiek garām Sandim Ozoliņam, taču Šveices uzbrucēju aptur Edgars Masaļskis, un Ozoliņš uztriecas Latvijas vārtiem.

 

54': Šveice samaisa gaisu pie Edgara Masaļska sargātajiem vārtiem, taču Latvijas vārtsargs tiek pie ripas, bet aizsargi steidz viņu aizstāvēt.

 

Ingmārs Jurisons: Šāvakara atšfrējums burtu salikumam MVP: Masaļskis vārtos plosās. Šveiciešu kolēģis blakus pārmaiņus te lūdzas, te ķer pie galvas...

 

52': Zemgus Girgensons nokārto lielisku iespēju Ronaldam Ķēniņam, taču uzbrucēja mestā ripa atsitas pret Šveices vārtu stabu.

 

Artūrs Dzelzs: Kurš var gūt izšķirošos vārtus? Lielākās cerības lieku uz pieredzējušajiem Lauri Dārziņu un Mārtiņu Karsumu.

 

50': Lauris Dārziņš atgriežas laukumā. Tas nozīmē, ka Latvija izturējusi arī ceturto mazākumu pēc kārtas.

 

Artūrs Dzelzs: Starp komandām sākusies aizsardzības cīņa.

 

49': Aktīvais Artūrs Kulda ļauj Latvijas izlasei raidīt ripu ārpus aizsardzības zonas.

 

48': Kamēr cīņa norit pie apmales, Latvijas izlasei fiskēti seši laukuma spēlētāji. Ceturtais mazākums mačā.

 

46': Šveices izlase spēlē pilnā sastāvā.

 

44': Klupināšana pret Kasparu Daugaviņu. Trešais vairākums Latvijai.

 

42': Spēcīgs metiens Lukas Kunti izpildījumā. Vārtu augšējā stūrī lidojošo ripu cimdā tver Edgars Masaļskis!

 

40': Sākusies noslēdzošā pamatlaika trešdaļa.

 

Jānis Matulis: Nevienu īpaši izcelt nevar. Mazākumā labi nospēlēja Jānis Sprukts, tāpat aktīvi ir Kaspars Daugaviņš, Mārtiņš Karsums un Lauris Dārziņš. Neviens īpaši  acīs nekrīt, bet savu darbu katrs padara labi. Ja tā turpinās, uzvara nekur nepaliks.

Artūrs Dzelzs: Latvijai viss iet pēc plāna. Ceru, ka pietiks spēks un nepazudīs koncentrēšanās.

 

Jānis Matulis: Ja pēc pirmās trešdaļas teicu, ka spēlē Edgars Masaļskis un komanda, tad šobrīd saku, ka ir komanda un Masaļskis.

 

Jānis Matulis: Šveice spēlē izteiktu Pekas Rautakalio hokeju. Bet izskatās, ka mūsējie saprot, kā uzvarēt. Šveicieši vairākkārt iekrituši uz tālajām piespēlēm, un tas ir jāizmanto.

 

Artūrs Dzelzs: Neizmantoto lielisko iespēju dēļ Šveicei parādījies uztraukums. Spēli var izšķirt tikai viens metiens, tāpēc ir jāspēlē disciplinēti.

 

40': Noslēgusies otrā trešdaļa. Rezultāts joprojām nav atklāts.

 

35': Latvijas izlase spēlē pilnā sastāvā.

 

33': Kapteinis Sandis Ozoliņš vārtu priekšā pārkāpj noteikumus un atstāj Latvijas izlasi mazākumā.

 

33': Romāns Josī apslido Edgara Masaļska sargātos vārtus, bet tukšo vārtu priekšā lieliski aizsargājas Vitālijs Pavlovs, joprojām neļaujot Šveicei atklāt rezultātu.

 

Ingmārs Jurisons: Nedrīkst tagad ielaist pirmos. Jo sajūta, ka tad arī otrie un trešie nebūs ilgi jāgaida. Jāiemet pašiem - Edžam par godu

 

29': Ripa pirmo reizi tiek cauri Edgaram Masaļskim, taču to no vārtu līnijas izsit aizsargs Artūrs Kulda!

 

Artūrs Dzelzs: Ja pretī ir karsts vārtsargs - un Edgars Masaļskis tāds šobrīd noteikti ir -, tad jālaužas uz sāncenšu vārtiem. Šveice meklēs netīrus vārtus - centīsies izcelties pēc atlēkušās ripas iegūšanas vai pielabos metienu no distances. Pagaidām viņiem gan nav iestājusies panika - vēl ir laiks.

28': Šveices izlase spēlē pilnā sastāvā.

 

26': Aiz Latvijas vārtiem pārkāpums pret Jāni Spruktu. Vēl viena iespēja vairākumā.

 

Inga: Masaļskis!!! Čaks Noriss var iet pensijā...

 

25': Edgars Masaļskis! Pretuzbrukumā aizskrien šveicieši, bez ripas apturēšanas metienu izdara Damjens Bruners, bet Latvijas izlases vārtsargs turpina sarūgtināt sāncenšus.

 

25': Šveices valstsvienība spēlē pilnā sastāvā.

 

24': Pēc piespēles no aizvārtes garām tālajam stabam met Miķelis Rēdlihs - pēdējais hokejists, kurš guvis vārtus olimpiskajās spēlēs.

 

23': Pārkāpums pret Zemgu Girgensonu. Latvijas izlasei pirmais vairākums mačā.

 

21': Sākusies otrā trešdaļa!

 

Jānis Matulis: Paredzu, ka pēc otrās trešdaļas rezultāts būs 1:0!

 

Jānis Matulis: Šveices izlase pagaidām ne ar ko nepārsteidz: spēlē skrien un met hokeju. To pašu arī varam sagaidīt arī turpinājumā. 

 

Artūrs Dzelzs: Edgaram Masaļskim veiksmīgs periods - iegājā spēlē un ieguva pārliecību. Domāju, ka Jonass Hillers jūtas sliktāk - pusotrs metiens un vārtu pārliktnis.

 

Jānis Matulis: Pati fiziskākā Latvijas komanda kopš neatkarības atjaunošanas. Pilnīgi droši! Mūsējiem gan nevajadzētu pelnīt nevajadzīgus noraidījumus. Arvīds Reķis vēl tā, bet Miks Indrašis nogrēkojās. Tādus noraidījumus pelnīt nevajadzētu.

Artūrs Dzelzs: Jānomierinās, un otrajā trešdaļā jādemonstrē aktīvais sniegums, kuru parādījām mača ievadā. Jāsargā Edgars Masaļskis un vārtu priekša.

 

20': Pirmā trešdaļa noslēgusies ar bezvārtu neizšķirtu.

 

Iļja Poļakovs: Pujacs katrā maiņā vāra ziepes... :(

 

19': Herberts Vasiļjevs tēmē tuvajā augšējā stūrī, bet trāpa pa pārliktni!

 

Mārtiņš Kalniņš: Baigais haoss aizsardzībā, arī kapteinim. Čaļiem jānomierinās!!! Edža labs,laikam svaigs, ņemot vērā,ka pussezonu atpūties :)

 

16': Pārgalvīgi nospēlē Georgijs Pujacs, tādēļ Deniss Holenšteins nonāk vienatnē pret Edgaru Masaļski, bet met garām Latvijas valstsvienības cietoksnim.

 

Artūrs Dzelzs: Tikai ar šādu Edgara Masaļska sniegumu vārtos un veiksmi mums ir cerības uzvarēt. Šveice ir krietni ātrāka.

 

15': Latvijas izlase spēlē pilnā sastāvā.

 

14': Nino Niderraiters izdara netraucētu metienu no trim metieniem, bet Edgars Masaļskis turpina dominēt!

 

14': Vārtsargam ir jābūt komandas labākajam spēlētājam mazākumā, un Edgars Masaļskis ar to tiek galā, Lukas Kunti metienu no vārtu priekšas atvairot ar galvu. Amizanti, taču efektīvi.

 

Artūrs Dzelzs: Šveice, pateicoties ātrumam un aktivitātei, tiek pie vēl viena vairākuma.

 

13': Arvīds Reķis sagādā Latvijai otro mazākumu pēc kārtas.

 

12': No šaura leņķa sāncenšu vārtus apdraud Kaspars Daugaviņš, kurš maizi pelna Šveices čempionātā.

 

Edgars: Pārmaiņas pēc beidzot mūsu hokejisti nezaudē spēka divcīņas. Augumi un ātrumi arī līdzvērtīgi šveiciešiem.

 

10': Latvijas izlase spēlē pilnā sastāvā.

 

Artūrs Dzelzs: Edgars Masaļskis glābj no nonākšanas iedzinējos ar 0:1.

 

9': Šveicieši izspēlē līdz tukšiem vārtiem, taču Edgars Masaļskis brīnumaini paspēj un tiek galā ar Damjena Brunera metienu.

 

8': Miks Indrašis par spēli ar augstu paceltu nūju atstāj Latvijas izlasi mazākumā.

 

7': Viens no Šveices uzbrukuma līderiem Minesotas Wild hokejists Nino Niderraiters tiek galā ar Georgiju Pujacu un Kristapu Sotnieku, bet no vārtu priekšas met garām Edgara Masaļska sargātajam cietoksnim. Lielisks solo un bīstams moments.

6': Lauris Dārziņš vēlreiz uzņemas iniciatīvu, izdarot asu plaukstas metienu no distances. Ripa lido secen tālajam stūrim. 

 

5': Edgars Masaļskis tiek galā ar Damjena Brunera bīstamu metienu no labā iemetiena apļa. Šveices hokejisti lūko atsisties pretuzbrukumos.

 

Artūrs Dzelzs: Ļoti aktīvais sākums liecina, ka nekādas sēdēšanas aizsardzībā nebūs!

 

1': Laurim Dārziņam izdodas ātri pārvarēt neitrālo zonu, taču, laužoties uz sāncenšu vārtiem, uzbrucējs krīt un paliek bez metiena.

 

Artūrs Dzelzs: Ļoti svarīgas būs pirmās desmit minūtes - ja spēlēsim līdzīgi, tad ir cerības aizķerties un olimpiskās spēles sākt uz pozitīvas nots. Tāpat daudz izšķirs Edgars Masaļskis un Latvijas vairākums.

 

1': Spēle ir sākusies! Pirmajā iemetienā satiekas Jānis Sprukts un četrus gadus vecākais Martins Pliss, uzvaru izcīnot Šveicei.

 

Artūrs Dzelzs: Šveicei ir ļoti laba vārtsargu un aizsargu līnija, savukārt uzbrucēji ir jauni un ātri. Arī no mūsējo virknējumiem gribu izcelt jaunos - Zemgu Girgensonu, Miku Indraši un Ronaldu Ķēniņu. Savukārt vārtos labprātāk redzētu Kristeru Gudļevski, nevis Edgaru Masaļski.

Jānis Matulis: Domāju, ka mača sākumā mums jānospēlē kā otrajam numuram - nav ko mesties uz priekšu. Pirmā trešdaļa jāaizvada mierīgi, nedaudz jāizlūko. Par maiņām: manā skatījumā skaidra ir pirmā un ceturtā maiņa. Kā lomas dalīs otrā un trešā, pagaidām ir liels jautājums.

Artūrs Dzelzs: Lielajos turnīros pirmās spēles ir vissmagākās, tāpēc pozitīvi, ka sākam pret Šveici. Uz Latvijas izlases cerībām skatos optimistiski; būs interesanti redzēt, kādu taktiku būs izvēlējies galvenais treneris Teds Nolans.

 

Jānis Matulis: Vārtsarga izvēle ir tikai loģiska. Masaļskim spēle pret Šveici varētu būt līdz šim svarīgākā viņa karjerā. Kristeram Gudļevskim vēl jātiek galā ar smagā pārlidojuma sekām; skaidrs, ka pie teikšanas viņš vēl tiks.

 

Šveice: Jonass Hillers (Reto Berra); Marks Štraits - Rafaels Diazs, Janiks Vebers - Romāns Josī, Žiljēns Voklērs - Matiass Zēgers, Severīns Blindenbahers; Nino Niderraiters - Martins Pliss - Simons Mozers, Andress Ambīls - Reto Suri - Matiass Bībers, Romāns Viks - Kevins Romī - Damjens Bruners, Luka Kunti - Simons Bodenmans - Deniss Holenšteins, Raiens Gārdners.

Latvija: Edgars Masaļskis (Kristers Gudļevskis); Arvīds Reķis - Sandis Ozoliņš, Lauris Dārziņš - Jānis Sprukts - Miķelis Rēdlihs; Artūrs Kulda - Oskars Bārtulis, Herberts Vasiļjevs - Kaspars Daugaviņš - Mārtiņš Karsums; Kristaps Sotnieks - Georgijs Pujacs, Miks Indrašis - Zemgus Girgensons - Ronalds Ķēniņš; Krišjānis Rēdlihs - Ralfs Freibergs, Mārtiņš Cipulis - Vitālijs Pavlovs - Juris Štāls.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1421 707 komentāri

  +3 [+] [-]

, 2014-02-12 18:39, pirms 6 gadiem
Šici iepriecināja, vai to spēs izdarīt arī Latvijas izlase?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2014-02-12 18:41, pirms 6 gadiem
Александр Радулов (sc.com official) rakstīja: Добрый вечер! Ну что тут сказать... . Вперед Латвия! Непозорте КХЛ.
Latviski varētu?

  +2 [+] [-]

, 2014-02-12 18:42, pirms 6 gadiem
Aiziet,skudras jau klāt ap manu ķermeni!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2014-02-12 18:44, pirms 6 gadiem
davai, iztiksim bez stulbām jēlībām par medaļām, baigajiem tur rezultātiem utt, ok?
Citādi, tie paši vien raksta laikā sāk mest kažoku uz otru pusi, apmērām kā pie RD spēlēm, kad rezultāts paliek negatīvs.
Veiksmi izlasei un ja parādīs visu ko spēj-būs uzvara, ja ne būs kāviens no Šveices.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2014-02-12 18:46, pirms 6 gadiem
Iemet kaads linku ar latvieshu komentariem, skatoties no arzemem (tv3 neder)
Slēpts komentārs: Jirgens Adrians Rozenbergs J.A.R.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +4 [+] [-]

, 2014-02-12 18:47, pirms 6 gadiem
plz iemet kads linku kur arpus lv var redzet!!!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-02-12 18:48, pirms 6 gadiem
Par Latvijas izlasi!

  +1 [+] [-]

, 2014-02-12 18:49, pirms 6 gadiem
Matulim ar laikam alus saskābis, ja reiz piedā'vā sākumā spēlēt kā nr2 .
Tur vaitad ir citi varianti?

     [+] [-]

, 2014-02-12 18:49, pirms 6 gadiem
Gatavojamies pārliecinošam zaudējumam,jo vārtos mūsu zvaigzne Masaļskis

  -2 [+] [-]

, 2014-02-12 18:49, pirms 6 gadiem
beidzot olimpiāde sākas pa īstam!

     [+] [-]

, 2014-02-12 18:50, pirms 6 gadiem
bezmaksas tv te ir latviski jo es pati ari atrodas arpus lv

  -2 [+] [-]

, 2014-02-12 18:50, pirms 6 gadiem
Krokodils rakstīja: Latviski varētu?
pajāt to cirvi!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2014-02-12 18:50, pirms 6 gadiem
Rodriguez 2 rakstīja: beidzot olimpiāde sākas pa īstam!
olimpiāde pa īstam sākās jau pagājušajā nedēļā, kepka, ibio.

     [+] [-]

, 2014-02-12 18:51, pirms 6 gadiem
ir kads labas kvalitates video streams netaa prieks tiem, kas neatrodas LV?

     [+] [-]

, 2014-02-12 18:51, pirms 6 gadiem
anjo rakstīja: olimpiāde pa īstam sākās jau pagājušajā nedēļā, kepka, ibio.
kā kuram

     [+] [-]

, 2014-02-12 18:52, pirms 6 gadiem
Par lielisku hokeju un uzvaru!

     [+] [-]

, 2014-02-12 18:52, pirms 6 gadiem
Tirpinas jau skrien, kaut speele nav saakusies...
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -1 [+] [-]

, 2014-02-12 18:55, pirms 6 gadiem
“Un tanī dienā jūs man vairs neko nejautāsiet. Patiesi, patiesi es jums saku: ja jūs ko lūgsiet no Tēva manā vārdā, to Viņš jums dos.” Dod mums uzvaru.

     [+] [-]

, 2014-02-12 18:56, pirms 6 gadiem
Bārtulis-Kulda

     [+] [-]

, 2014-02-12 18:56, pirms 6 gadiem
SARAUJ!

     [+] [-]

, 2014-02-12 18:56, pirms 6 gadiem
sweiki sweiki warat kads ielikt linku lai war redzet Hokeju interneta?

  -1 [+] [-]

, 2014-02-12 18:56, pirms 6 gadiem
Vecais_Nazis rakstīja: Tāda sajūta, ka Masaļskim šodien būs melnā diena.
Sajuuta ka tu nomirsi.. vieglas smiltis
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 1421 707 komentāri
restorāni Rīgā - saņem atlaides