Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource520 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource520), Fid:2492, Did:0, useCase: 0

Foto: Latvija pēdējās sekundēs zaudē Šveicei

Romāns Kokšarovs
Latvijas hokeja izlase Soču olimpisko spēļu turnīru šodien iesāka ar dramatisku zaudējumu pasaules vicečempioniem šveiciešiem - 0:1. Vienīgos vārtus spēlē ar lielu veiksmes palīdzību Šveice guva astoņas sekundes pirms pamatlaika beigām.
Foo: Romāns Kokšarovs, f64.

  +3 [+] [-]

, 2014-02-12 22:15, pirms 6 gadiem
Bauda un lepnums bija skatīties, kā mūsējie spēlē! Tik nekaunīgu un sportiski niknu Latvijas izlasi gribētos redzēt vienmēr!

  -1 [+] [-]

, 2014-02-12 22:49, pirms 6 gadiem

Komentārs par 3. attēlu

Tiesnesi speles beigas laikam .nevis pa cinu par ripu ,bet pa sito cinas panemienu deva noraidijumu Mārčam

  +4 [+] [-]

, 2014-02-12 23:46, pirms 6 gadiem
Es izteikšu savu subjektīvo viedokli. Atceroties mūsu izlases sagrāves dažās iepriekšējās Olimpiādēs, man primāri bija, lai izlase beidzot Olimpiādē parāda labu sniegumu. Un sniegums bija "līmenī". Protams, ka šveicieši bija pelnījuši uzvaru, jo viņiem bija vairāk momentu un ja ne SuperMasaļskis, tad varēja būt arī 0-2, bet arī mūsējie bija pelnījuši 1 punktu par cīņassparu. Nedrīkst nokārt degunus, jo šis nebija "pasaules gals". Šī pat vēl nebija spēle par iekļūšanu 1/4 finālā. Mums bija 100% moments kad Zemgus parādīja savu meistarību un pēc viņa piespēles bija jāgūst vārtus. Savi momenti ir jāizmanto, jo to nebūs daudz!!!

  +1 [+] [-]

, 2014-02-13 00:00, pirms 6 gadiem
Arī pēdējiem grupā ir spēle par tikšanu 1/4-finālā!!

Draugi, beidziet cepties. Nav vērts te arī runāt par valsts hokeja nepareizo attīstību pēdējo 10 gadu laikā, kad Norvēģija un Šveice un arī Dānija ir aizgājušas mums garām attīstībā kā ātrvilcieni, jo bez puslīdz normāla iekšējā čempionāta (vai kādu 3 LV komandu dalība normāla budžeta Skandināvijas līgās, kur hokejisti nestrādā par latviešiem un nesaņem neadekvāti augstu atalgojumu) nav nekādas perspektīvas. Un stiprākie, labākie spēlētu kā gan dāņi, gan norvēģi, gan somi, gan šveicieši vai nu NHL, vai KHL vai Šveices NLA - un ir uz ko tiekties attīstībā. Ģinamo ir LV hokeja attīstībai piesietais akmens pie kājas..

Bet ne par to stāsts. Olimisko spēļu hokeja turnīrs paredz, ka arī pēdējiem grupā ir spēle par tikšanu 1/4-finālā. Un tas, ka LV nebūs grupas 1-ie vai labākie 2-ie ir skaidrs. Tāpēc morāle pēc šodienas spēles ir sekojoša:
- skaisti tas nebija un Šveice pelnīti uzvarēja,
-LV godu nezaudēja un cīnījās,
- Masaļskim laba reklāma,
-varbūt beigās pat izrādīsies būt labāk 4-iem nevis 3-iem grupā,
-Olimpiskais turnīrs hokejā ir tāda show programma Olimpiskajām spēlēm. Un viss tikai sāksies izslēgšanas spēlēs un tur jau arī LV atkal var ierakties aizsardzība un varbūt paveiksies nedaudz vairāk.

Par skaistu, lielu, agresīvu un ofensīvu hokeju ar laimīgām beigām (=paRaša netiek pie medaļām)!

  +1 [+] [-]

, 2014-02-13 00:32, pirms 6 gadiem
tik tagad pievērsu uzmanību, ka mūsējiem ir skaistas formas. cik labi, ka te nav vareno spēku krāsa

  +1 [+] [-]

, 2014-02-13 09:59, pirms 6 gadiem
Viens Vārds: Masaļskis! ja viņš mestu golus viņš arī to būtu izdarījis jo diemžēl mums nav metēju, es tā arī nesapratu situācijā 3vs2 kreisais malējais ieslidojot zonā aiziet prom tālajā stūrī????!!!

     [+] [-]

, 2014-02-13 14:15, pirms 6 gadiem

Komentārs par 26. attēlu

Mazliet atgādina vienu Gagarina kausa 7. finālspēli. Tur arī bija gan G.P., gan 0:1...
restorāni Rīgā - saņem atlaides