Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:368, Did:0, useCase: 0
"Sportacentrs.com Open 6h MTB" sacensību nolikums
"Sportacentrs.com Open 6h MTB" sacensību nolikums
Sportacentrs.com Open 6h MTB brauciena trase iezīmēta
Sportacentrs.com Open 6h MTB brauciena trase iezīmēta
"Sportacentrs.com Open" pārcelts uz Zilajiem kalniem
"Sportacentrs.com Open" pārcelts uz Zilajiem kalniem
Ar lielisku komandu var paveikt lielus darbus - arī 24 stundas ar velo
Ar lielisku komandu var paveikt lielus darbus - arī 24 stundas ar velo
4
Foto: 24 stundu velobraukšanas čempionāts
Foto: 24 stundu velobraukšanas čempionāts
1
2

Norisinājies A. Pizika kausa 3. posms velokrosā

Jau oktobris un iestājies rudens, bet velo draugi neguļ, jo pilnā sparā norisinājās 3.posms A.Pizika kausā velokrosà.Vērts pieminēt faktu, ka šīs veida sacensības Latvijā kļūst arvien populārākas, un no posmā uz posmu piedalās arvien vairāk velokrosa cienītāji. Organizatori bija parūpējušies ne tikai par braucējiem, bet arī par skatītājiem, jo Rīgas posmā skaistajā Mārupītes parkā lielāko trases daļu varēja vērot priekšplānā kā arī bija ierīkots stends ar Fazer garšīgajām maizītēm, tēju.
17

Piesakies "Sportacentrs.com Open"!

Joprojām norisinās pieteikšanās velobraucienam „Sportacentrs.com Open 6h MTB”, kas norisināsies 1. maijā Ogres Zilo kalnu teritorijā. Sacensībās var piedalīties gan individuāli, gan pāru ieskaitē.
Foto: Ivars Veiliņš, jelgavasvestnesis.lv

1. maijā notiks sešu stundu izturības velobrauciens

1. maijā Darba svētkos ar sešu stundu izturības velobraucienu "Sportacentrs.com Open" Mežaparkā sāksies aktīvā velosacensību sezona. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi un riteņbraucēju skaita pieaugumu, biedrība „Par stipru Latviju” sadarbībā ar biedrību „24h” ir nolēmusi arī 2010. gadā sarīkot vairākas veloizturības sacensības.
Solo klases uzvarētāji: Gatis Stērste (no kreisās), Ingus Bunkovskis un Vilnis Klinovičs.
Foto: Ritvars Raits
2

Noskaidroti uzvarētāji 24 stundu velobraukšanā

No 22. līdz 23.augustam Ogres Zilajos kalnos turpinājās Latvijas Atklātais čempionāts 24 stundu velobraukšanā – "eSports.lv Open 2009". Sacensībās piedalījās vairāk nekā simts sportistu ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas un Igaunijas, kas sacentās par uzvaru piecās dažādās klasēs.

eSports.lv komanda startā izvirzās vadībā

Šodien stundu iepriekš startēja eSports.lv Open 24 stundu velo sacensības, kurās startē arī eSports.lv komanda, kuras sastāvā piedalās Kristaps Driķis, Andris Paeglītis, Krišs Driķis un Ģirts Gnedlers. Kā pirmais startēja Andriz Paeglītis (ADžei), kurš izvirzījās uzreiz vadībā.
Klusumu - arī slotas kāts izšauj vienreiz mūžā
Foto: Rimands Pētersons
2

Esam gatavi parādīt - kas ir kas

Emocijas un satraukums palielinās ar katru minūti, jo lielais notikums ir tik tuvu, ka iespējams jau sajust eSports.lv 24 stundu velo sacensību auru un emocijas. eSports.lv komanda lēnām, bet tuvojas kondīcijai, lai varētu teikt – esam gatavi.
1

"eSports.lv Open 2009" startēs dalībnieki no visas Baltijas

Vēl tikai divas dienas (līdz 20. augustam) var paspēt pieteikties Latvijas atklātajam čempionātam 24h velobraukšanā – „eSports.lv Open 2009”. Pieteikties dalībai var četrinieku klasē, kas ir visvieglākā un nosacīti būtu vērtējama kā „tautas klase”, pāru klasē vai solo klasē.
Ar komandas biedru, jaunāko brāli, pēc SEB MTB Ērgļu posma
14

Tas tev nav moku dzert, tās ir 24 stundu sacīkstes

Nevienam nav noslēpums, ka šobrīd Latvija un latvieši piedzīvo interesantus un grūtus laikus, tāpēc domāju, ka ikvienam būtu jāmeklē veidi un vietas, kur aizmirsties. Viens varbūt izvēlas alkoholu, cits azartspēles, bet es šobrīd aktīvi esmu saslimis ar velo braukšanu.

Piesakies "eSports.lv Open"

Piesakies otrajam Latvijas atklātajam čempionātam 24 stundu velobraukšanā ar kalnu divriteņiem – "eSports.lv Open". Šogad tas notiks 22. un 23. augustā Ogres Zilajos kalnos. Pieteikties dalībai var solo, pāru vai četrinieku klasē.
11

"eSports.lv Open" – sacensības izturīgākajiem

Otrais Latvijas atklātais čempionāts 24 stundu velobraukšanā ar kalnu divriteņiem – "eSports.lv Open" – šogad notiks 22. līdz 23. augustā Ogres Zilajos kalnos. Pieteikties dalībai var solo, pāru vai četrinieku klasē.