Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Atklāta reģistrācija 2020. gada Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonai

Toms Markss
Toms Markss

Atklāta reģistrācija 2020. gada Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonai
Latvijas valsts mežzu MTB maratona starts
Foto: Ģirts Kehris

Mājaslapā velo.lv atklāta dalībnieku reģistrācija 2020. gada Latvijas valsts mežu MTB maratona sezonai. Šogad tradīcijām bagātākajā mūsu valsts MTB maratona seriālā iekļauti septiņi posmi. Sezona startēs 26. aprīlī ar tradicionālo posmu no Cēsīm uz Valmieru.

Mūsu valsts lielākā un tradīcijām bagātākā riteņbraukšanas seriāla – Latvijas valsts mežu MTB maratona – rīkotāji arī nākamajā gadā pieturēsies pie tradīcijas rīkot septiņus posmus dažādās Latvijas vietās. Starp galvenajiem jauninājumiem jāizceļ pāru brauciena sacensības noslēdzošajā posmā.

Lai arī mūsu valstī tas būs jauninājums, pāru braucieni ir iekļauti pasaules lielākajos kalnu riteņbraukšanas maratonos. Jāizceļ arī bērnu sacensību formāta atjaunošana mazajiem pedāļu minējiem no 7 – 11 gadiem. Jaunāki braucēji turpinās piedalīties braucienos bez sacensību elementa.

Mājaslapā velo.lv par izdevīgākajām cenām tikmēr jau atklāta dalībnieku reģistrācija. Īpaši padomāts par tiem dalībniekiem, kuri šajā gadā startēja visos septiņos seriāla posmos. Līdz gada beigām izdevīgākas cenas abonementa iegādei ir arī tiem, kuri startējuši atsevišķos posmos, vai nav piedalījušies nemaz.

Sezonas pirmais posms norisināsies nākamā gada 26. aprīlī, kad riteņbraucēji startēs Cēsīs, bet finišēs Valmierā. Zināms, ka posmi norisināsies arī – Talsos, Siguldā, Madonā un Ikšķilē. Vēl divas norises vietas tiks paziņotas drīzumā. Arī šeit gaidāmi jauninājumi.

Latvijas valsts mežu MTB maratons turpina veiksmīgās SEB MTB maratona tradīcijas. Ar šādu nosaukumu valsts populārākais MTB maratonu seriāls būs pazīstams otro gadu pēc kārtas. Seriāls piemērots aktīvās atpūtas cienītājiem, kuriem patīk pavadīt laiku svaigā gaisā un baudīt skaisto Latvijas dabu.

2020. gada Latvijas valsts mežu MTB maratona kalendārs:

DatumsVieta
26.04.Cēsis – Valmiera
10.05.Talsi
24.05.Sigulda
19.07.Norises vieta tiks atklāta drīzumā
02.08.Ikšķile
16.08.Madona
26.09.Norises vieta tiks atklāta drīzumā

Izmantotie resursi:
velo.lv