Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Žibasai piecpadsmitā vieta Pasaules kausa posmā

Ints Megnis
Ints Megnis

Žibasai piecpadsmitā vieta Pasaules kausa posmā
Paula Žibasa

"Sram Young Guns Racing'' komandu pārstāvošā Paula Žibasa sestdien Šveicē samierinājās ar 15. vietu Pasaules kausa posmā nobraucienā.

Piektdien Žibasa, kura ir viena no sacensību jaunākajām dalībniecēm, kvalifikācijā sasniedza 14. laiku starp 26 sportistēm un kā priekšpēdējā iekļuva finālā.

Sestdien finālā Žibasa jau bija pārliecinoši jaunākā dalībniece, samierinoties ar pēdējo vietu. Pasaules kausa posmā triumfēja francūziete Marina Kabiro, kurai Latvijas atlēte piekāpās par pusminūti.

Šis ir sezonas septītais Pasaules kausa posms un Žibasa savā debijas sezonā elites grupā finālu sasniedza trešo reizi, bet vienā no šiem startiem medaļu braucienā nefinišēja. Kopvērtējumā viņa ar 65 punktiem atrodas 22. pozīcijā.

2017. gadā Žibasa izcīnīja uzvaras divos Pasaules kausa posmos starp juniorēm un kopvērtējumā ieguva otro vietu, bet pagājušajā sezonā summā bija trešā. Savukārt pasaules čempionātos viņa iepriekšējos divos gados ieguva piekto vietu starp juniorēm.

Svētdien Pasaules kausā olimpiskā krosa disciplīnā startēs arī Mārtiņš Blūms.