Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

"Vuelta a Espana" pandēmijas dēļ atsakās no posmu norises Portugālē

Agris Suveizda

"Vuelta a Espana" pandēmijas dēļ atsakās no posmu norises Portugālē
Primožs Rogličs. Foto: imago images/Sirotti/Scanpix

Prestižā daudzdienu velobrauciena "Vuelta a Espana" rīkotāji pavēstījuši, ka šogad riteņbraucējiem drošības apsvērumu dēļ tomēr nebūs jābrauc caur Ziemeļportugāli.

Sacensību 15. un 16. posmā bija paredzēts doties arī uz Ziemeļportugāli, taču šā reģiona amatpersonas nospriedušas, ka nepieciešamos apstākļus nodrošināt nebūs iespējams. Portugles pilsētām Portu, Matozinjušai un Vizeu jau ir atrastas aizvietotājas, tomēr precīzākas kalendāra izmaiņas vēl tiks paziņotas.

"Ļoti žēl, ka šogad nevarēsim apciemot Portugāli, taču nevēlamies, lai šī liesma nodzistu. Uzturēsim attiecības un saikni, kuru esam izveidojuši, lai nākotnē atkal varētu atgriezties valstī, kas mūs uzņēmusi tik labi," sacīja Spānijas tūres direktors Havjers Giljens.

"Vuela a Espana" norise sākotnēji tika plānota no 14. augusta līdz 6. septembrim, pandēmijas sākumā velobrauciens tika pārcelts uz 29. augustu-20. septembri, bet nesen atjaunotajā riteņbraukšanas kalendārā tūre tika pārbīdīta uz 20. oktobri-8. novembri. Ierastā 21 posma vietā šogad tiks aizvadīti tikai 18.

Pagājušajā gadā triumfēja slovēnis Primožs Rogličs, otrais bija mājinieks Alehandro Valverde, bet trešo vietu ieguva Rogliča tautietis Tadejs Pogačars.

Izmantotie resursi:
https://www.lavuelta.es/en/news/202...