Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:5, Did:0, useCase: 0

Latvijas riteņbraukšanas krējums cīnīsies par "Veloprofs" Latvijas kausu

Toms Markss
Toms Markss

Latvijas riteņbraukšanas krējums cīnīsies par "Veloprofs" Latvijas kausu
Krists Neilands Foto: No "Israel Cycling Academy" "Facebook" konta

Jau šovakar pulksten 19:00 notiks ''Veloprofs'' Latvijas kauss riteņbraukšanā ''Zwift'' platformā. Sacensībās piedalīsies visi labākie Latvijas šosejas un MTB riteņbraucēji ar Tomu Skujiņu, Kristu Neilandu un Emīlu Liepiņu priekšgalā. Labāko braucēju cīņām tiešraidē varēs sekot līdzi Latvijas Riteņbraukšanas federācijas Facebook lapā.

Ar mērķi popularizēt riteņbraukšanas sportu un dot iespēju sacensties sportiskā sacīkstē, Latvija Riteņbraukšanas federācija un veikals ''Veloprofs'' šovakar rīkos ''Veloprofs'' Latvijas kausa sacensības populārajā ''Zwift'' platformā.

Dalībnieki, esot katrs savā mājvietā, virtuāli veiks 40 kilometru garu distanci pa Insbrukas ceļiem, Austrijā. Pirmās 15 minūtes visi veiks kopā, bet pēc tam sāksies sacīkste kāpumiem bagātā un ļoti interesantā trasē.

Organizatoru noteiktais dalībnieku skaita limits – 100 braucēji – jau ir teju piepildīts. Prestižu sacensībām piedos visu pašmāju labāko šosejas un MTB riteņbraucēju dalība. Uz starta līnijas stāsies un braucienā piedalīsies pasaules tūres komandas pārstāvošie šosejas riteņbraucēji – Krists Neilands (''Israel Start – Up Nation''), Toms Skujiņš un Emīls Liepiņš (''Trek – Segafredo''). Startēs arī tādi vīri kā – Mārtiņš Blūms, Oskars Muižnieks, Māris Bogdanovičs, Kaspars Serģis un citi. Viņiem pievienosies arī Latvijas jaunie riteņbraucēji, amatieri, kā arī dāmas.

Lai sacensības būtu baudāmas arī ikvienam no līdzjutējiem, pasākuma rīkotāji piedāvās tām līdzi sekot video tiešraidē Latvijas Riteņbraukšanas federācijas Facebook lapā.

Tiešraides sākums gaidāms pulksten 18:50. Sacensības komentēs Latvijas Riteņbraukšanas federācijas izpilddirektors Toms Markss un '''Zwift'' riteņbraukšanas popularizētājs Latvijā, velo entuziasts Kaspars Garda.